Ciddi bir karar vermek üzereyim, yardım eder misiniz?

Adam kendini beğenmiş, kibirlinin teki...Fazla önemsiyor kendini...Ya çok yakışıklı ya da her istediğini elde etmiş...

kusura bakma ama birinin g...tünü fazla kaldırmışsın okumuş öğretmen kadınsın bu hırboda ne buluyosun kaba anlayışsız ne evliliği bunla delimisin
Bunun öğretmen olmakla ilgisi yok. Bazı kadınlar hatta birçok kadın özgüvensiz, naif yetiştiriliyor...Erkekler de tam tersi..Erkeğin azıcık parası olsun..Ya da bir parça yakışıklı olsun kadınların kendine kul köle olacağını düşünüyor, öyle hareket ediyor..Kadınlar da böylelerine yüz veriyor...

Öncelikle herkese çok teşekkür ederim. Dışarıda da buluşuyorduk ama nereye gitsek sonrasında hep ofise gitmek istiyordu. Tiyatro, sinemaya falan da gidiyorduk,benim tiyatro hayalimi de gerçekleştirip beni sürpriz şekilde kursa falan yazdırmıştı. Bunun dışında da bana kaslı kadın fotoğrafları atıyordu böyle olsana spor yap falan diyordu ve moralim çok bozuluyordu. Ben böyle büstiyer tarzı açık kıyafet giymek pek sevmem bana böyle giyin deyip kıyafet alıyordu. Ne alsak da gidip annesine söylüyordu. Yani annesine gidip güle sütyen aldım bile demiş.
Bence sizi olduğu gibi kabul etmemiş zaten, sizi sevmemiş hiç..Kafasındaki kadın imajına bürünmenizi istiyor...

X