Ciğer geliştirici igne ve nidicard sonrası sorunlar

Gereksiz06

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2017
6.039
8.245
Merhaba hanımlar insallah bol cevap alırım. 32+1 haftaligim. İki gün önce kasılmalarım sıklaştı ve hastaneye yatış yapıldı nstlerde az da olsa sancı vardı. Hemen ciğer geliştirici igne yapıldi ve nidicard baslandi kasılma önleyici. 24 saat sonra yani ctsi sabah erkenden ikinci doz ciğer geliştirici yapıldı nidicard a devam. Sabah rahim ağzı uzunluğu ölçüldü normaldi, nstler de düzeldi ve taburcu oldum. Hastanede çok sıkıntı yasamadim ama ctsi öğlene doğru eve çıktım. Hem bebegin hareketleri coook azaldı (bunun yaygın olduğunu biliyorum ama yine de telasliyim) hem de uyumak icin yattığımda göğsüm inanılmaz sıkışıyor yatamiyorum. Bisuru yastikla başımı sırtımin ortasından itibaren yükseltip sola dönük yatiyorum. İlk bikac dk sorun yok ama sonra boğuluyorum resmen hemen dik oturmam gerekiyor uyku falan kalmadı. İgnenin etkisi mi nidicard etkisi mi çözemedim, dr nidicard çarpıntı yapabilir normal demişti ama bu çok zormuş. Yaşayanlar varsa tecrubelerinden yararlarlanmak isterim gecici seyler mi napcam bu şekilde bilmiyorum çok sıkıntılıyim 🙁

X