çıkmaz bir durymdayım

ayseee222

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
164
21
31
merhaba arkadaslar. yardiminiza ihtiyacim var. bundan tam bir yil once ayrildim. 10 ayda kendimi toplayamadim. daha 2 aydir kendimi yeni yeni toplayabildim. ayrilmamin sebebi ailem o kisiyi farkli sehirden kultur farki ve uzaklik var diye istememesi ve ben duygularimi anlayamamamdi. benim ilk iliskimdi yuz yuze gorusme azdi telefonda gorusuyorduk. inanin sevip sevmedigimi anlamak icin cok ugrastim bupamadim. bazen diyorum sevmedim ugrasmadim onun icin bazen diyordum ki sevdim onu kac aydir unutamadim yerine kimseyi koyamadim. ve bu surecte onu uzdugum icin yari yolda birakip terk ettigim icin vicdan azabi duydum. tam bir yil sonra mesaj atti geri. kafam allak bullak oldu. tam onume bakmaya karar almisken. her sey karisti. halen ayni yerdeyim sevip sevmedigi biliyirum ailemi ikna etmek imkansiz. ama onun gibi biri beni sever mi birdaha bu dusunduruyor. erkeler zor seviyir. o sevmisti deger vermisti. seviyorum diyemesemde sevmiyorum da diyemiyorum. yillar sonra keske demek istemiyorum. kendimi anlamadigim icin tekrar umut vermek de istemiyirum. ne yapmaliyim. yardim edebilir misiniz. yarim kalan bu defteri kapatmali miyim. duygularimi nadil anlarim lutfen yardimci olun.

gelinn

Aşk...
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2011
2.986
2.107
Sevginizden emin olmadığınız biri için ailenizi karşınıza almayın. Aşık olsanız sonuna kadar arkasında durun derdim. Siz onun sizi sevmesinden etkilenmişsiniz.aynı şeyleri sil baştan yaşamayın. Hayırlısı olsun.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2128 gün geçti.

ayseee222

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
164
21
31
Sevginizden emin olmadığınız biri için ailenizi karşınıza almayın. Aşık olsanız sonuna kadar arkasında durun derdim. Siz onun sizi sevmesinden etkilenmişsiniz.aynı şeyleri sil baştan yaşamayın. Hayırlısı olsun.
sevip sevmedigini bir insan nadil anlar. sacma belki ben bilemiyorum. umutamiyorum da. seviyirumda diyemiyirum. takinti mi tum bunlar yoksa

Lovedreams

Beni hep mutlu hatırlayın olur mu. :(
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.054
22.880
Ben senin yerinde olsam asla geri dönmem aynı olay benimde başıma geldi sonra karşı taraf beni 2 ay çabayla ikna etti 6 ay konuştuk bu sefer o bıraktı beni aynı mesafeler vardı ve telefonla görüşüyordük o yüzden biten bitmiştir de ve şu an çok mutluyum eğer o şahıs beni bırakmasaydı şimdi eşimle evli olamazdım belki bilmeden bana iyilik yapmış oldu

VEdeBU

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
6.091
11.007
Ya insan birini sevip sevmediğini nasıl anlamaz bende bunu anlamıyorum

ayseee222

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
164
21
31
Ben senin yerinde olsam asla geri dönmem aynı olay benimde başıma geldi sonra karşı taraf beni 2 ay çabayla ikna etti 6 ay konuştuk bu sefer o bıraktı beni aynı mesafeler vardı ve telefonla görüşüyordük o yüzden biten bitmiştir de ve şu an çok mutluyum eğer o şahıs beni bırakmasıdır şimdi eşimle evli olamazdım belki
insanin kendini anlayamamisi kadar kotu bir sey yok. 10 ay boyunca cok uzuldum. cok sorguladim kendimi seviyir muyum sevmiyir muyum diye bulamadim. ne onu tam olarak isteyebiliyirdum nede vazgecebiliyirdum.yillar sonra donup bak8nca keske demek istemiyirum. sebmedigimdende emin degilim cunku

Lovedreams

Beni hep mutlu hatırlayın olur mu. :(
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2016
5.054
22.880
insanin kendini anlayamamisi kadar kotu bir sey yok. 10 ay boyunca cok uzuldum. cok sorguladim kendimi seviyir muyum sevmiyir muyum diye bulamadim. ne onu tam olarak isteyebiliyirdum nede vazgecebiliyirdum.yillar sonra donup bak8nca keske demek istemiyirum. sebmedigimdende emin degilim cunku
Canım senin ki vicdan muhasebesi sevdiğinden değil sadece onu yüzüstü bıraktığını düşünmüşsün bak mesela ben de eşimle sevgiliyken bir ay bir süre ayrılmıştıkala hergün birbirimize ulaşmaya çalıştık çabaladık koyamadık yani bence sen sevmiyorsun canım sadece vicdanın seni rahatsız ediyor

Hayalperest5

Hayalperestim , bulutlardayım , uçuyorum
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2016
2.357
1.425
33
Boşver ya gez yoz Eğlen değmez erkeklere otuzdan önce evlenme üzüldüğün İÇİN oyle hıssedıyorsub ayrıca tabiki iyi biri sever seni aileni karşına alma alacak olsan da emin olduğun kişi olmalı

ayseee222

ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
164
21
31
Canım senin ki vicdan muhasebesi sevdiğinden değil sadece onu yüzüstü bıraktığını düşünmüşsün bak mesela ben de eşimle sevgiliyken bir ay bir süre ayrılmıştıkala hergün birbirimize ulaşmaya çalıştık çabaladık koyamadık yani bence sen sevmiyorsun canım sadece vicdanın seni rahatsız ediyor
sagolun. duanizi eksik etmeyin. isin icinden cikamiyorum inanin. tekrar uzmek istemiyorum onuda