çıkmaz bir durymdayım

ayseee222

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Temmuz 2015
164
21
34
merhaba arkadaslar. yardiminiza ihtiyacim var. bundan tam bir yil once ayrildim. 10 ayda kendimi toplayamadim. daha 2 aydir kendimi yeni yeni toplayabildim. ayrilmamin sebebi ailem o kisiyi farkli sehirden kultur farki ve uzaklik var diye istememesi ve ben duygularimi anlayamamamdi. benim ilk iliskimdi yuz yuze gorusme azdi telefonda gorusuyorduk. inanin sevip sevmedigimi anlamak icin cok ugrastim bupamadim. bazen diyorum sevmedim ugrasmadim onun icin bazen diyordum ki sevdim onu kac aydir unutamadim yerine kimseyi koyamadim. ve bu surecte onu uzdugum icin yari yolda birakip terk ettigim icin vicdan azabi duydum. tam bir yil sonra mesaj atti geri. kafam allak bullak oldu. tam onume bakmaya karar almisken. her sey karisti. halen ayni yerdeyim sevip sevmedigi biliyirum ailemi ikna etmek imkansiz. ama onun gibi biri beni sever mi birdaha bu dusunduruyor. erkeler zor seviyir. o sevmisti deger vermisti. seviyorum diyemesemde sevmiyorum da diyemiyorum. yillar sonra keske demek istemiyorum. kendimi anlamadigim icin tekrar umut vermek de istemiyirum. ne yapmaliyim. yardim edebilir misiniz. yarim kalan bu defteri kapatmali miyim. duygularimi nadil anlarim lutfen yardimci olun.

Sevginizden emin olmadığınız biri için ailenizi karşınıza almayın. Aşık olsanız sonuna kadar arkasında durun derdim. Siz onun sizi sevmesinden etkilenmişsiniz.aynı şeyleri sil baştan yaşamayın. Hayırlısı olsun.

Sevginizden emin olmadığınız biri için ailenizi karşınıza almayın. Aşık olsanız sonuna kadar arkasında durun derdim. Siz onun sizi sevmesinden etkilenmişsiniz.aynı şeyleri sil baştan yaşamayın. Hayırlısı olsun.
sevip sevmedigini bir insan nadil anlar. sacma belki ben bilemiyorum. umutamiyorum da. seviyirumda diyemiyirum. takinti mi tum bunlar yoksa

Hayatında başka biri olmadığı için unutamamışsın ve sevdiğini sanıyorsun. Kapat o defteri artık.

Başkası beni bu kadar sevemez klişesi de çok arabesk değil mi?

Erkeklerin zor sevdiğini kim söyledi sana?
takinti mi bendeki sizce

Ben senin yerinde olsam asla geri dönmem aynı olay benimde başıma geldi sonra karşı taraf beni 2 ay çabayla ikna etti 6 ay konuştuk bu sefer o bıraktı beni aynı mesafeler vardı ve telefonla görüşüyordük o yüzden biten bitmiştir de ve şu an çok mutluyum eğer o şahıs beni bırakmasaydı şimdi eşimle evli olamazdım belki bilmeden bana iyilik yapmış oldu

Ya insan birini sevip sevmediğini nasıl anlamaz bende bunu anlamıyorum

Ben senin yerinde olsam asla geri dönmem aynı olay benimde başıma geldi sonra karşı taraf beni 2 ay çabayla ikna etti 6 ay konuştuk bu sefer o bıraktı beni aynı mesafeler vardı ve telefonla görüşüyordük o yüzden biten bitmiştir de ve şu an çok mutluyum eğer o şahıs beni bırakmasıdır şimdi eşimle evli olamazdım belki
insanin kendini anlayamamisi kadar kotu bir sey yok. 10 ay boyunca cok uzuldum. cok sorguladim kendimi seviyir muyum sevmiyir muyum diye bulamadim. ne onu tam olarak isteyebiliyirdum nede vazgecebiliyirdum.yillar sonra donup bak8nca keske demek istemiyirum. sebmedigimdende emin degilim cunku

insanin kendini anlayamamisi kadar kotu bir sey yok. 10 ay boyunca cok uzuldum. cok sorguladim kendimi seviyir muyum sevmiyir muyum diye bulamadim. ne onu tam olarak isteyebiliyirdum nede vazgecebiliyirdum.yillar sonra donup bak8nca keske demek istemiyirum. sebmedigimdende emin degilim cunku
Canım senin ki vicdan muhasebesi sevdiğinden değil sadece onu yüzüstü bıraktığını düşünmüşsün bak mesela ben de eşimle sevgiliyken bir ay bir süre ayrılmıştıkala hergün birbirimize ulaşmaya çalıştık çabaladık koyamadık yani bence sen sevmiyorsun canım sadece vicdanın seni rahatsız ediyor

Boşver ya gez yoz Eğlen değmez erkeklere otuzdan önce evlenme üzüldüğün İÇİN oyle hıssedıyorsub ayrıca tabiki iyi biri sever seni aileni karşına alma alacak olsan da emin olduğun kişi olmalı

Canım senin ki vicdan muhasebesi sevdiğinden değil sadece onu yüzüstü bıraktığını düşünmüşsün bak mesela ben de eşimle sevgiliyken bir ay bir süre ayrılmıştıkala hergün birbirimize ulaşmaya çalıştık çabaladık koyamadık yani bence sen sevmiyorsun canım sadece vicdanın seni rahatsız ediyor
sagolun. duanizi eksik etmeyin. isin icinden cikamiyorum inanin. tekrar uzmek istemiyorum onuda

Gerçekten seviyor olsanız seviyor muyum diye düşünmezdiniz. Muhtemelen evliliğe, hayatınızda biri olmasına ve eski eşinize alışmıştınız. Şu an bunların hayatınızda olmaması sizde yoksunluk hissi yaratıyor ve alışkanlıklarınızı arıyorsunuz.

Bir kere ipleri koparıp karşılıklı yaralar aldığınız bir ilişkiyi duygularınızdan emin bile değilken yeniden denemek tarafları ilkinden çok daha fazla yoracaktır. Üstelik ailenizle de mücadele etmeniz gerekecek. Evlilik yeniden denenecek basit bir şey değil. Çok iyi düşünün, gerekirse psikolojik destek alın kendinizi anlayabilmek için. Düşünürseniz bir devlet hastanesinde psikiyatriste gidip psikologla görüşmek istediğinizi söyleyin, ücretsiz haftalık seanslar alabilirsiniz.

Gerçekten seviyor olsanız seviyor muyum diye düşünmezdiniz. Muhtemelen evliliğe, hayatınızda biri olmasına ve eski eşinize alışmıştınız. Şu an bunların hayatınızda olmaması sizde yoksunluk hissi yaratıyor ve alışkanlıklarınızı arıyorsunuz.

Bir kere ipleri koparıp karşılıklı yaralar aldığınız bir ilişkiyi duygularınızdan emin bile değilken yeniden denemek tarafları ilkinden çok daha fazla yoracaktır. Üstelik ailenizle de mücadele etmeniz gerekecek. Evlilik yeniden denenecek basit bir şey değil. Çok iyi düşünün, gerekirse psikolojik destek alın kendinizi anlayabilmek için. Düşünürseniz bir devlet hastanesinde psikiyatriste gidip psikologla görüşmek istediğinizi söyleyin, ücretsiz haftalık seanslar alabilirsiniz.
ben evli degilim sevgilimdi. engel.oldu evlenemedik duygularimi anlayamam ve ailem bu evlilige karsi cikti

Sevmiyorsun canm İnan sevsen seviyormuyum diye kendini sorgulamazdın.sadece alışmışsın.hem ailem açısından imkansız diyorsun hem başka şehirde ne gerek var.her ihtiyacın olduğunda yanında olabilecek birini bul bence kendini bu düşüncelerle boğmak yerine yeni aşklara yelken aç.başkasıda sever seni hemde çok daha güzel sever emin ol :KK14:

Boşver dönüş yapma ona eğer gerçekten sevseydin dünya bile karşında duramazdı...

Seven insan seviyor muyum diye sorgulamaz ki. Bu sevgi degil.
Biten her iliskinin arkasindan da bir yas donemi olur. En kotu iliskilerde bile. 10 aylik yas donemi baskasinda 1 yil da olabilir, 1ay da olabilir, 5 ay da Kisiye ve yasanmisliklara gore degisir YASIN suresi. Yasanmisliklar var sonucta.
Aileniz istemiyorsa ve hazir bitmisse devam etmek mantikli gelmiyor bana. Devam etseniz bile tat vermez, bir yerde yine kopar. Bu sefer ikinci yikimi yasarsiniz tekrar. Ozellikle ailelerin istemedigi onaylamadigi iliskiler hep sorunlu olur.
Vicdan yapilacak bir sey yok. Olmamis ve bitmis. Artik sorgilamayin onunuze bakin. Hayat daha kimleri cikarir karsiniza.
Su an baska bir iliskiniz olsaydi bunlari sorgulamaz, ve de tekrar olur mu diye sorgulamazdiniz.

X