ÇIKMAZA GİRDİM?

😁😁😁
Kırıcı olmadan yazmaya çalıştım
İnsana kocası soramaz bu soruyu ya.
Kendisi çok mu temiz acaba🤔
Bak ne fantaziler vardır o abide, neler neler görmüştür o, çok görmüş geçirmiş biridir, eminim bundan. Öyle '' Bin yılını inim viririm, bık yılın siylimim sin siylirsin de ınlırım. '' diye bik bik ötmesi hayra alamet değil.

Bak ne fantaziler vardır o abide, neler neler görmüştür o, çok görmüş geçirmiş biridir, eminim bundan. Öyle '' Bin yılını inim viririm, bık yılın siylimim sin siylirsin de ınlırım. '' diye bik bik ötmesi hayra alamet değil.
Kişi kendinden bilir işi nokta

28 yaşında bir kadınım. Eşimden ayrilalı 3 sene oldu şiddet yüzünden ayrıldım. Artık evlenmeyi düşünmezKen hayatıma şimdi ki erkek arkadaşim girdi. Ilk başta bu ilişkinin bu kadar uzun yere gideceğini bilmedigimden evlendigimi diyemedim. Benden faydalanmaya calisir diye. 5 aydır birlikteyiz o bekar herşey rüya gibi ve benimle evlenmeyi düşünüyor. Artık nişan takalım dedi. Ve beni tertemizbir kız olarak görüyor. Saf sın temissin diyor ama gerçeği bilmiyor bana çok guveniyor ben de ona aşık oldum. Söylersem tüm güveni gidecek ve beni terk edecek. Hatayi ben en başında yaptım ama bilmiyordum asik olacagimizi şimdi ben ne yapmalıyım

Bunu karşında erkek yapsaydı fikrin ne olurdu?

Bence de çok saf ve temiz birisin. Böylesine önemli bir olayı evlilik planları yaptığın birinden saklamak aşırı saf ve temiz olduğunu gösteriyor.

Boşanmış olman utanılacak, saklanilacak bir eksiklik değil. evlenmek haska boşanmak da haktır ama yalan söylemek utanılacak bir durum ve bu hak değildir.

Bunu karşında erkek yapsaydı fikrin ne olurdu?

Bence de çok saf ve temiz birisin. Böylesine önemli bir olayı evlilik planları yaptığın birinden saklamak aşırı saf ve temiz olduğunu gösteriyor.

Boşanmış olman utanılacak, saklanilacak bir eksiklik değil. evlenmek haska boşanmak da haktır ama yalan söylemek utanılacak bir durum ve bu hak değildir.
Erkek yapsaydı burda hepimiz linç ediyorduk

İnsan evlenip bosanınca saflığından temizliğinden bir şey kaybetmiyor.
Siz sırf cinsel ilişkiye girer, sonra da terk eder diye bakire rolü yapmışsınız. Ama evdeki hesap çarşıya uymamış.
Karşınızdakine yaşadıklarınızı gizlerseniz, o da haliyle size güvenmez.

28 yaşında bir kadınım. Eşimden ayrilalı 3 sene oldu şiddet yüzünden ayrıldım. Artık evlenmeyi düşünmezKen hayatıma şimdi ki erkek arkadaşim girdi. Ilk başta bu ilişkinin bu kadar uzun yere gideceğini bilmedigimden evlendigimi diyemedim. Benden faydalanmaya calisir diye. 5 aydır birlikteyiz o bekar herşey rüya gibi ve benimle evlenmeyi düşünüyor. Artık nişan takalım dedi. Ve beni tertemizbir kız olarak görüyor. Saf sın temissin diyor ama gerçeği bilmiyor bana çok guveniyor ben de ona aşık oldum. Söylersem tüm güveni gidecek ve beni terk edecek. Hatayi ben en başında yaptım ama bilmiyordum asik olacagimizi şimdi ben ne yapmalıyım
Söylemezseniz yine kaybedeceksiniz. Evlilik bu saklanacak bir şey değil ki. Başından her şeyi anlatın. Ciddi yola girince sizde ciddi olmalısınz . Ne kadar saklasanızda bir şekilde ortaya çıkacak

Boşanmış bir kadın olunca saflığın mı gidiyor ne alaka? Söyle, istemiyorsa biter zaten

Boşanmış pimpis biri olarak cevap veremem.
Bekar tertemizler buyursunlar yoruma.
Ben de gidip banyo yapiym, belki azcık kirim gider.

Neyse ki niyetinizi anladım ve alınganlık yapmıyorum.
Sadece şakaydı.
Bir an evvel söyleyin, aynı buraya yazdığınız samimiyette.

Boşandığınız için değil boşanan kadınlara bakış açınız yüzünden temiz değilsiniz siz.

Sonra neden bakirelik konusunu asamadik oluyor erkeklee neden kabul etmiyor oluyor nedeni belli kadın olarak kabullenmek gerek namusun zardan ibaret olmadığını sizin zariniz yok diye adam guvenmeyecekse hiç olmasın bu ilişki bu konu da bazı kadınlar gerçekten kendini küçük görüyor uyanıyor sıkılıyor en büyük sorun bu

Bu nasıl bir bakış açısı? Boşanan bir insan kirli mi oluyor? Hatayı baştan yapmışsınız. Hem düşünceniz hem tavrınız yanlış. Açıkça söylemeniz gerek başka çareniz yok :KK12:

Aynen burada yazdığın gibi açıklayacaksın. Ayrıca boşanmaya çalışan bir kadın olarak kaygılarınızı anlıyorum ama biraz yersiz buldum terimlerinizi. Siz söylemeseniz başkasından duyacak zaten bu daha güven sarsıcı değil mi?

oturup anlatacaksınız. başka yolu yok

X