Çikolata kisti için hayıt tohumu civan percemi ve aslan pencesi

pandorarotti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2015
38
7
29
Merhabalar 2 senedir çocuğum olmuyor çikolata kistim mevcut 7 cm lik sol tarafta , araştırmalarım sonucunra hayıt, civan perçemi, aslan pençesi karışımini içiyorum bununla kisti küçülen ve hamile kalanlar olmuş tabi takdir Rabbimin sizlerede iyi geldimi sormak istedim yeni başladım.
Ve çikolata kisti olup hamile olan varsa lütfen bahsetsin ihtiyacım varr

Merhabalar 2 senedir çocuğum olmuyor çikolata kistim mevcut 7 cm lik sol tarafta , araştırmalarım sonucunra hayıt, civan perçemi, aslan pençesi karışımini içiyorum bununla kisti küçülen ve hamile kalanlar olmuş tabi takdir Rabbimin sizlerede iyi geldimi sormak istedim yeni başladım.
Ve çikolata kisti olup hamile olan varsa lütfen bahsetsin ihtiyacım varr

Ve çikolata kisti olup hamile olan varsa lütfen bahsetsin ihtiyacım vaerha

Merhaba canım ya bende gebelik düşünüyorum neyse doktor falan gittim işte islac verdi klomen içtim onu adetim bozuldu yetmezmis gibi birde çikolata kisti olusmadi mi neyse gitmedim bıraktım çünkü çok ağrım oluyordu yaa neyse bu sefer devlet gittim ilk ozele gittim tabi neyse devlet gittim 4 M mis kış sol tarafta bana ilaç verdi adetin 5 günden başla içtim onu da bı ay yakın âdet oldum bı türlü adetim yakalayamadim hafta içi doktor gozukeyim adet olursn gel dedi iki ayda öyle geçti tabi sonra geldim bu aya korumasz ilişki girdim bu ay hep sonra baktım ufak belirtiler var test yaptım pozitif kan verdim 89.56 çıktı ertesi gün sabah yine test yaptım evde yine cizgi yine kan verdim 197.0 çıktı doktor kese yok dedi daha sayfa yazdim gebelik var dediler bekliyorum şimdi bakalım ne olacak bence o engel değil sitres den hep birde zman vakti şuan bende stresedeyim bakalım ne olacak bugün tekrar gitcem çıkan sonuç için hayırlsi ya

X