Çikolata Kisti ve Tüplerin Tıkalı Olması- Ameliyat Süreci

Sansperisimhck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
18
6
güzelyalı da ameliyat sonrası tüpler de ödem var denmişti Mayıs ayından Temmuz ayına kadar bebek sahibi olmayı bekledim Metro Hastanesi Son 2 ay herşeyin yolunda olduğunu söyledi Ama olmadı Metro Hastanesi de rahim filmi için Yüreğir başkent Pınar hanım veya Erhan bey e gitmemi önerdi yani anlayacağınız derdime derman bulamadım henüz En erken randevu Eylül ayı Randevu günümü bekliyorum

Zambak022

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2021
17
3
25
güzelyalı da ameliyat sonrası tüpler de ödem var denmişti Mayıs ayından Temmuz ayına kadar bebek sahibi olmayı bekledim Metro Hastanesi Son 2 ay herşeyin yolunda olduğunu söyledi Ama olmadı Metro Hastanesi de rahim filmi için Yüreğir başkent Pınar hanım veya Erhan bey e gitmemi önerdi yani anlayacağınız derdime derman bulamadım henüz En erken randevu Eylül ayı Randevu günümü bekliyorum
Tez zamanda şifa buluruz inşallah hepimiz ben Ankara'ya gittim murat hocaya ameliyatsız tedavi yapıyor ama bende rahim filmi cektrcm

Sansperisimhck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
18
6
Tez zamanda şifa buluruz inşallah hepimiz ben Ankara'ya gittim murat hocaya ameliyatsız tedavi yapıyor ama bende rahim filmi cektrcm
Metro Hastanesi Mayıs ayında bir probleminiz yok 6 ay deneme den sonra olmazsa detaylı tetkik yaparız demişti ama ertelemek stresten başka bişey değil erken teşhis en aZından çözüm sürecini hızlandırır artık hayırlısı deyip bekliyoruz inşallah sizin de herşey gönlünüzce olur

Zambak022

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2021
17
3
25
Metro Hastanesi Mayıs ayında bir probleminiz yok 6 ay deneme den sonra olmazsa detaylı tetkik yaparız demişti ama ertelemek stresten başka bişey değil erken teşhis en aZından çözüm sürecini hızlandırır artık hayırlısı deyip bekliyoruz inşallah sizin de herşey gönlünüzce olur
Amin inşallah banada 1yil bekle dediler ama içim içimi yiyo

Sansperisimhck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
18
6
Amin inşallah banada 1yil bekle dediler ama içim içimi yiyo
Bugün rahim filmi çekildim doktor Pınar Çağlar çikolata kisti ameliyatından dolayı sağ yumurtalıklarnda küçülme var dedi rahim filmi istedi aynı gün anestezisiz çekildim sonuçlara bakıp dönüş yapacaklar duruma göre aşılama yöntemine gidilebilir çok gergin ve huzursuzum ne düşüneceğimi ne hissedeceğimi bilmiyorum Süreç yeni mi başlıyor bunca çaba doktor boşuna mıydı bundan sonra ne olacak doğal yollarla bebek sahibi olabilecek miyim herşey bi belirsizlikten ibaret Pınar hanım çok ilgili sıcakkanlı ve açıklayıcıydı ama herşey film sonuçlarına göre belli olacak

Zambak022

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2021
17
3
25
Bugün rahim filmi çekildim doktor Pınar Çağlar çikolata kisti ameliyatından dolayı sağ yumurtalıklarnda küçülme var dedi rahim filmi istedi aynı gün anestezisiz çekildim sonuçlara bakıp dönüş yapacaklar duruma göre aşılama yöntemine gidilebilir çok gergin ve huzursuzum ne düşüneceğimi ne hissedeceğimi bilmiyorum Süreç yeni mi başlıyor bunca çaba doktor boşuna mıydı bundan sonra ne olacak doğal yollarla bebek sahibi olabilecek miyim herşey bi belirsizlikten ibaret Pınar hanım çok ilgili sıcakkanlı ve açıklayıcıydı ama herşey film sonuçlarına göre belli olacak
Mer

Sansperisimhck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
18
6
Merhaba sonucun çıktı mı bide rahim filmini ne kadara çektirdin acbaa
Sonucum çıktı Doktorum herşey yolunda temiz dedi kan tahlili sonuçlarımı bekliyorum eğer sigortalı çalışan iseniz 600 TL civarında ama benim sağlık güvencem ile ilgili bi sıkıntı olduğundan 1000 TL ye çekildim (anestesisiz)

Sansperisimhck

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2021
18
6
Peki smdi ne yapacakmissiniz
Sabah kan tahlili hormon testi vereceğim sonuçlarına göre tekrar konuşacağız doktorla hala bi bilinmezlikteyim anlicağınız ... ve rahim filmini çekildiğim günden beri mide bulantım çok fazla bugün de kasık ağrısı ve mide bulantısı yüzünden işten izin alıp eve geldim doktora telefonla sordum filmden dolayı olamaz idrar yolları ile ilgili bi sorun olabilir tahlillerden sonra konuşalım dedi eğer tahlil sonuçları da normal düzeyde çıkarsa eşimde ve bende bi sorun olmadığı için psikolojik tanısı koymaktan başka çare yok ve daha zamanı gelmemiş demek ki deyip beklicez