Çikolata kisti

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.114
609
Anladım kuzum pko değil sıkıntı kist sanırım ama kisti olup çok gebe kalan insanlar var hormon değerlerin nasıl hiç bozma moralini bende 2 kez kimyalsal yaşadım 1 sene olmadı daha evleneli inofolic combiyi verdi 3 ay kullan dedi bende de kan pıhtılaşma problemi çıktı bakalım kan sulandırıcı artı combi kullanıyorum 2. Aydayım canım pko de değilim yumurtlama tetiklesin gebelik hızlansın dedi bilmiyorum canım ya 😥
Bu arada hormon değerlerim normal çıkıyor doktor öyle söyledi en son 1 ay önce yaptırdım.
Sadece en son yaptırdığım da E2 hormonum 16 çıkmış bazı yerlerde gördüm düşük o aralıklara göre ama doktor Bi sıkıntı yok dedi
Tsh 2,17
Prolaktin 20,81
Fsh 6,68
Lh 2,97
En son böyleydi değerlerim

Lna16

🌼Yaşadıkça Umut Hep Var🌼🤰💜
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
398
243
Bu arada hormon değerlerim normal çıkıyor doktor öyle söyledi en son 1 ay önce yaptırdım.
Sadece en son yaptırdığım da E2 hormonum 16 çıkmış bazı yerlerde gördüm düşük o aralıklara göre ama doktor Bi sıkıntı yok dedi
Tsh 2,17
Prolaktin 20,81
Fsh 6,68
Lh 2,97
En son böyleydi değerlerim
Adetin 3. Günü olan değerler mı bunlar iyi görünüyor

Dilos6342

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2020
1.114
609
Evet canimm mr da ca 125 de cikolata kisti icin en iyi tanilar.
Mr de ultrasonun aksine cikolata kisti varsa, endometriosizin ne kadar yayildgini gorebilicekler, baska organlardada var mi diye. Cikolata kistinin ameliyattan sonra en iyi tanisi mr dir
Benden hiç istemediler yaptırmak gerekli midir acaba

Lna16

🌼Yaşadıkça Umut Hep Var🌼🤰💜
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
398
243
Yanlış hatırlamıyorsam tüp bebek doktoru paylaşmıştı videoyu ama sizin sebebi belliymiş zaten. Ne güzel ki gebe kalabiliyorsunuz inşallah ilaçların bir faydası olur da sizede güzel bi gebelik nasip olur inşallahh
Ayyy amin inşallah kuzum hepimiz hamiş kalırız Rabbim her zorlukta bir kolaylık vermiştir geciktiriyorsa güzelleştiriyordur 🌼