Çikolata kıstım var hamileyim

Normal yolla olmadı ama ne sıkıntı olduğunu anlayamadılar 3 tüp bebek yaptırdım hep aksilikler oldu ve bir türlü transferimi yapamadılar hiç bir doktor ne olduğunu anlayamadı transfer yapılan alet istenilen yere uzatamıyorlardi bir türlü . embriyo da az oluyordu bir tane Trabzon’da var 1 tane Ankara da bahceci de vardı en son Tup bebeği Ankara GATA sa yaptırdım onda hiç embriyo olmadı bile GATA da embriyonu bize taşı dediler Ankara’daki embriyoyu taşıdım 3 ay igne tedavisi gördüm sonra gel transfere dediler gittim hazırlandım transfere embriyo çözülürken hücreler birleşmedi yarını bekle dediler gelme ama buraya bizi ara dediler ben bunu duyunca dedim oluşmayacak embriyo kesin dedim ertesi güne hiç ümidim yok yanı olsa bile gene transfer olamayacak diyordum sabah bi uyandım hastahaneden aramışlar gel transferini yapacağız embriyo bugün gök iyi durumda dediler hemen gittik transferim çok zor oldu doktor hiç pes etmedi en son dişli diye bir aleti aldı eline ne yaptı bilmiyorum ama Rahmi düzlemiş çok canım acıdı ama ilk kez transferim oldu bu aşama bile benim için bir mucizeydi şimdi ise karnımda çok daha büyük bir mucize var bişeyler çektik ama insallah sonu güzel olacak rabbim herkesin sonunu güzel eylesin kimsenin kucağını bos bırakmasın 🤲🏻
Merhaba tam anlayamadım da GATA’dan memnun kaldınız mı orda mı hamile oldunuz bende şehir hastanesinde tedavi gördüm ama değiştirebilirim

Ben GATA ya hitereskobi olmak icin gittim ama kurul yanlış anlamış Tup bebek kararı çıkarmış oradaki hocalar kararı bozma hakkın varmış yapalım tüp bebek dediler tamam dedim 7 yumurta toplandı ama hiç embriyo olmadı sonra ameliyat edin dedim onlar da daha hiç tüp bebek yapılmamış sana bi deneyelim transfer yapmayı dediler ille embriyolarını bize getir dediler trabzondakini getiremedim ama bahceci deki Ankara da diye onu taşıya bildik sonra beni hazırladılar 3 ay kist icin tedavi gördüm sonra transfer süreci başladı çok şükür ilk defa transferim yapılabildi doktorlar çok iyi özellikle de ulaş hoca çok iyi bir doktor transferde o kadar zorlandı ki ama gene de yaptı Allah’a sukurler olsun 🤲🏻

Çok sevindim sizin adınıza aslında bende hem çikolata kisti hem yumurta azlığı olduğu icin direkt tüp bebek yaptık dün sekizinci gündüm evde test yaptım negatif çıktı olumsuz hissediyorum neden tutmadı bilmiyorum

Çok sevindim sizin adınıza aslında bende hem çikolata kisti hem yumurta azlığı olduğu icin direkt tüp bebek yaptık dün sekizinci gündüm evde test yaptım negatif çıktı olumsuz hissediyorum neden tutmadı bilmiyorum
Teşekkür ederim . Ya belli olmaz o daha bence teste üzülmeyin ben hiç test yapmadım hiç umudum yoktu çünkü ama adet agrilarim vardı ara ara kramp giriyordu bunlar meğer belirtiymiş

Ben belirtide yaşamadım hiç ya iki gün sonra belli olacak zaten gene de allahtan umut kesilmez allah emeklerimizin karşılığını hayorlı bi şekilde verir insallah

Ben belirtide yaşamadım hiç ya iki gün sonra belli olacak zaten gene de allahtan umut kesilmez allah emeklerimizin karşılığını hayorlı bi şekilde verir insallah
Amin canım Allah bu mutluluğu yasamak isteyen herkese yaşatsın 🤲🏻 Herkesin bünyesi farklı belirti olmadan da olan oluyor Allah büyük inşallah güzel haberler verirsin bize umarım su mübarek cuma gününün hürmetine 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ben 10 cm kist ile hamile kaldım tabi takviyelerle olsa da doğal oldu
Çok şükür doğum yaptım kızım 9 aylık oldu bile.
Ve kistim hala duruyor içinizi ferah tutun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲

Ben 10 cm kist ile hamile kaldım tabi takviyelerle olsa da doğal oldu
Çok şükür doğum yaptım kızım 9 aylık oldu bile.
Ve kistim hala duruyor içinizi ferah tutun sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🤲
Amin inşallah 10+ 3 olduk bizde rabbim tamamına erdirir inşallah 🤲🏻 Başlardaki şiddetli agrilar da hafifledi biraz ara ara oluyor agrilar ama ona da normal diyor doktorlar .

Amin inşallah 10+ 3 olduk bizde rabbim tamamına erdirir inşallah 🤲🏻 Başlardaki şiddetli agrilar da hafifledi biraz ara ara oluyor agrilar ama ona da normal diyor doktorlar .
Evet ara ara olacaktır yerleşme dönemi ilk haftalar ağrılı oluyor benim 7. Haftada lekelenme bile olmuştu yerleşme demişti doktorum. Biraz da olsa rahatlatır diye kendi sürecim den bahsetmek istedim 🤗

Evet ara ara olacaktır yerleşme dönemi ilk haftalar ağrılı oluyor benim 7. Haftada lekelenme bile olmuştu yerleşme demişti doktorum. Biraz da olsa rahatlatır diye kendi sürecim den bahsetmek istedim 🤗
Çok teşekkürler gerçekten bu süreçte insan rahatlamak istiyor. Rabbim sizinde evladınızı sağlıklı sıhhatli büyütmenizi nasip etsin inşallah sağlıklı uzun ömrü olsun 🤲🏻

Amin cümlemizin inşallah 🤲🤗

Ben de aynı durumdayım üç gün sonra çikolata kisti ameliyatı olacağım 30 yaşındayım bebek istiyorum ama... Allah herkese nasip etsin inşallah

Allahim şifa versin inşallah ameliyattan sonra 6 ay içinde hamile kalan o kadar çok insan var ki inşallah senin de öyle olur 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allahim şifa versin inşallah ameliyattan sonra 6 ay içinde hamile kalan o kadar çok insan var ki inşallah senin de öyle olur 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Ah... Aminn Allah razı olsun kabuslar görüyorum nasıl uyanıyorum uykulardan tahmin eder burda aynı derdi olan arkadaşlar. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

Çok teşekkürler gerçekten bu süreçte insan rahatlamak istiyor. Rabbim sizinde evladınızı sağlıklı sıhhatli büyütmenizi nasip etsin inşallah sağlıklı uzun ömrü olsun 🤲🏻
Amin çok teşekkür 🤲🏻 Hergun dua ediyorum tanıdığım tanımadığım kim varsa kim evlat sahibi olmak istiyorsa rabbim herkese yaşatsın bu mutluluğu 🤲🏻 Dualarım sizinle de 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ah... Aminn Allah razı olsun kabuslar görüyorum nasıl uyanıyorum uykulardan tahmin eder burda aynı derdi olan arkadaşlar. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Bana imkansız diyen doktor bile oldu hiç de imkansız değil Allah ne derse ol olur. Ama umudumu yitirdiğim zamanda oldu gerçekten imkansız artık diyordum çok şükür suan 15. Haftanın içindeyiz ama hamile kalınca da bitmiyor her an eski günlere dönecekmişim korkusu var rabbim korktuğuma uğratmasın 🤲🏻

Bana imkansız diyen doktor bile oldu hiç de imkansız değil Allah ne derse ol olur. Ama umudumu yitirdiğim zamanda oldu gerçekten imkansız artık diyordum çok şükür suan 15. Haftanın içindeyiz ama hamile kalınca da bitmiyor her an eski günlere dönecekmişim korkusu var rabbim korktuğuma uğratmasın 🤲🏻
Aminnnn canım amin

X