Makyaj Ürünleri Cildim kuru en iyi kapatıcı fondeten bilen var mı

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

pembe dusler

Guru
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2010
1.039
359
Selam bayanlar cildim kuru üstüne fondöten sürünce pul plu iğrenç görünüyor yani sürmesem daha iyi.yani önceden nemlendırıyorum ama yınede yok.acaba markamı değiştirmelşyim.revolıtıun markasını kullanıyorum fondöten olarak bi akıl verin bana lütfen

Hangi fondöten kullansan dahi primer kullanman gerekir. Kuru cildin varsa da bb krem kullan fondoten daha da berbat eder yuzunu

Yag bazli fondöten de isini gorur ama baz kullanmazsan istediğin sonucu alamazsin

Selam bayanlar cildim kuru üstüne fondöten sürünce pul plu iğrenç görünüyor yani sürmesem daha iyi.yani önceden nemlendırıyorum ama yınede yok.acaba markamı değiştirmelşyim.revolıtıun markasını kullanıyorum fondöten olarak bi akıl verin bana lütfen
Bb krem kullanıyorum. Ama oda binde bir yani. Kuru cilt sürüp sürmüştürmeye gelmiyor

Kuru cilt icin akışkan yapida fondötenler Kullanılır genelde. Fit me gibi. Onlar da orta kapatici oluyor maksimum. Yuksek kapaticilikta olanlar daha yogun yapida oluyor.
Bence fondötenden once cilt bakimina ihtiyaciniz var. Sabah aksam duzenli temizlik, peeling ve nem maskeleri gerekiyor. Kagit maskeler var nem bombasi diye. Ihtiyaciniza gore haftada 1 2 kullanin.

Merhaba konu eski ama hangi baz önerirsiniz benimde cildim kuru
Eğer normalden kuruya bir cilde sahipseniz fondöteninin kuruluğa yol açmaması ve parça parça durmaması için Maybelline Fit Me Luminous + Smooth Nemlendiren Makyaj Bazı'nı kullanabilirsin.
Screenshot_20220416-105542_Google.jpg

Farmasinin makyaj bazinida uzunca bir sure kullanmistim turkiyedeyken. Bunada bakabilirsiniz
 cilt-tipine-göre-yagli-ve-kuru-ciltler-icin-on-bir-makyaj-bazi (7).jpg

X