Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Tam aradığım :KK68:
Kızlar bana da bi yardımcı olun.
Karma bir cildim var ve gözeneklerim genişliyor ve siyah noktalar var burnumda, sivilcelenmeye meyilli bir de.

Asit falan hiç kullanmadım.
Suan sinoz yüz yıkama jeli ile sabah akşam yıkıyorum . Sabah güneş kremimi mutlaka sürüyorum , gece de aloe Vera sürüyorum bazen de cinkolu krem .

Şimdi yeni ürünler denemek istiyorum. Neler önerirsiniz ?

Karma bir cildim var ve gözeneklerim genişliyor ve siyah noktalar var burnumda, sivilcelenmeye meyilli bir de.

Suan sinoz yüz yıkama jeli ile sabah akşam yıkıyorum . Sabah güneş kremimi mutlaka sürüyorum , gece de aloe Vera sürüyorum bazen de cinkolu krem .

A Amanita ve Calcifer Calcifer bu konuda baya bilgililer maşallah ben de burda sessizce tüyo alıyorum onlardan calci yok gelince yazar diye düşünüyorum

Sinoz kadar tirt bir marka olamaz. Parana yazık bidaha alma.
Siyah noktalara gelirsek düzenli temizlemen lazm zira ondan kurtulus yok her daim olan dogal bir durum.
Youtube da cisem cakir var urun inceleme videolarini izle kendine uygun olani en iyi sen seçebilirsin.
Nenlendiricini her gece kullan gunduzde gunes kremini aksatma. Yuzune yeterince nem verirsen yaglanma bi o kadar azalir

Sinoz kadar tirt bir marka olamaz. Parana yazık bidaha alma.
Siyah noktalara gelirsek düzenli temizlemen lazm zira ondan kurtulus yok her daim olan dogal bir durum.
Youtube da cisem cakir var urun inceleme videolarini izle kendine uygun olani en iyi sen seçebilirsin.
Nenlendiricini her gece kullan gunduzde gunes kremini aksatma. Yuzune yeterince nem verirsen yaglanma bi o kadar azalir
Teşekkür ederim :))
Daha önce Yves Rocher püre system kullanıyordum sanırım kaldırmışlar o seriyi , avene kullandım o da fena değildi . Söylediğiniz videoyu izleyeceğim mutlaka.

Peki bu AHA lar , BHA lar nedir ?
Asitler falan duyuyorum kullanılmalı mı ?

Daha önce Yves Rocher püre system kullanıyordum sanırım kaldırmışlar o seriyi , avene kullandım o da fena değildi . Söylediğiniz videoyu izleyeceğim mutlaka.

louise hay'in sağlıklı yaşam için kendini sev kitabı var, orada baya baya detaylı anlatıyor bu konuları. ben de alacağım o kitabı. özellikle sağlıklı beslenme konusunda güzel şeyler öğrenenler var.
cilt ve saç bakımı için dışarıdan destek yeterli değil bence. içimizi de iyi beslemek lazım.

Aha peeling etkisi yapiyor ciltteki ölü derileri atıyor duzenli kullanımda. Organik meyve asidi deniliyor daha çok. Urunlerdeki yuzdesi de yuksek değil.
Aha'nin bir cok türleri var netten bakabilirsin yada bu atacagim linkten oku cok guzel aciklamis.

louise hay'in sağlıklı yaşam için kendini sev kitabı var, orada baya baya detaylı anlatıyor bu konuları. ben de alacağım o kitabı. özellikle sağlıklı beslenme konusunda güzel şeyler öğrenenler var.
cilt ve saç bakımı için dışarıdan destek yeterli değil bence. içimizi de iyi beslemek lazım.
Evet doğru söylüyorsunuz ne kadar dışarıdan birşeyler yapsak da aslında en önemlisi sağlıklı beslenmek. Bakayım ben de kitaba teşekkürler ☺️

Aha peeling etkisi yapiyor ciltteki ölü derileri atıyor duzenli kullanımda. Organik meyve asidi deniliyor daha çok. Urunlerdeki yuzdesi de yuksek değil.
Aha'nin bir cok türleri var netten bakabilirsin yada bu atacagim linkten oku cok guzel aciklamis.

Çok teşekkür ederim ☺️
Okuyacağim mutlaka.
Doa kozmetik de var bu tür asitler acaba kullanıp memnun kalan var mı ?

Ben de bu rutin işlere yeni girdim. Hiç bilgim yok. sadece nispeten temiz içerikli şeyler kullanmaya çalışıyorum.
Eskiden cildim çok kuru diye bir sürü piyasa ürünü kullandım, nivea diadermine neutrogena vb.
bazen evde bi şeyler yaparak uyguladım. hep bi sivilcelenme problemi yaşadım.

şimdi yeni bi kaç ürün seçtim kendime. Şu ana kadar sorun yaşamadım.

Sabah
Isana kuru ve hassas ciltler için köpük temizleyici
Saf Gül suyu ile Tonik (bunu ara sıra yapıyorum)
herbaderm super serum hyaluronic acid 3d
simple 15 faktörlü güneş koruyuculu nemlendirici krem.

Akşam
Isana kuru ve hassas ciltler için köpük temizleyici
Saf Gül suyu ile Tonik (bunu ara sıra yapıyorum)
procsin c vit serum

peeling için bana hangisi uygundur, maske yapmalı mıyım vb konularda bilgim olmadığı için detaya girmiyorum.

X