Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Hindistan cevizi yağı sürüyor musunuz cildinize ? Ben biraz havuçla karıştırıp sürmüştüm çok iyi geldi ama tüylenme yapar diye korktum. Biraz araştırdım kimi diyor tüylenme yapar , kimi de yapmaz diyor arada kaldım.
Kullanan var mı ?
Gözaltlarıma kullanmıştım göz kremi gibi ama hemen o minik bezelerden yaptı ben de bıraktım. Dudak nemlendiricisi olarak kullandım.

Güneş kremini çıkarmak için önce yağ bazlı temizleyici gerekiyormuş duyduğuma göre. Ne önerirsin?
Evet canım kesinlikle
Çift aşamalı temizlik ; yani
İlk olarak yağ bazlı bir temizleyici ardından cilt tipine uygun bir temizleyici cildin yağlıysa temizleme jeli kuruysa temizleme sütü karma ise köpük gibi tonikde mutlaka tavsiye ederim. Çünkü güneş kremini ciltten çıkarmak için sadece temizleme ürünleri yetmiyor

Evet canım kesinlikle
Çift aşamalı temizlik ; yani
İlk olarak yağ bazlı bir temizleyici ardından cilt tipine uygun bir temizleyici cildin yağlıysa temizleme jeli kuruysa temizleme sütü karma ise köpük gibi tonikde mutlaka tavsiye ederim. Çünkü güneş kremini ciltten çıkarmak için sadece temizleme ürünleri yetmiyor
Teşekkür ederim cildim yağlıya dönük karma. Şu an doktorun verdiği toniği kullanıyorum 😊

Renk eşitsizliğinin ne durumda oldugunu bilmiyorum canım ama en hızlı gözle görülür bi değişim için medikal cilt bakımı tek geçerim. 1 ay kadar daha bekle karbon peeling yaptır. Kışında çok deri altına inmeden dermapen önerebilirim çünkü cilt yenileniyor ve üstteki deri yeninlenince renk eşitleniyor. Sana önerebiliceğim serumlarla yavaş yavaş verim alırsın. Cilt tonunu eşitleyecek kremlere bakabilirsin
Niacinemide %5lik serumda kullanabilirsin. 😍

Yaaaa deme öyle şeyler :KK70: :KK70: Gel bakalım inşallah üstesinden gelirim 😂
Şöyle cildimde çeşitli lekeler var çoğu ergenlikten kalma izler cildiyeye gitmiştim yıllar önce eczanede bi krem yapmıştılar bana üç çeşit kremi karıştırarak fakat pek etkisini görmedim kontrole gittiğimde doktor bundan ötesi yok o krem de geçirmediyse izleri cilt soydurma vs yaptırabilirsin demişti birkaç kere cilt soydurma yaptıran görümcemin yüzü sıcakta soğukta kıpkırmızı oluyor derisi inceldiği içinmiş yani ne yapsam ben bu konuda ?
ayriyeten eski nick zeynos muydu ?

X