Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Ya benim büyük ihtimalle c vitamini yapıyor. Az kaldı bitmek üzere başka marka alacağım
Serum mi krem mi ?
Su nemlendiriciyi cok begendim. Kucuk boy da satiliyor eger denemeyi dusunuyor isen.
Yagli ciltler icin olani aldim ben. Kuru ciltler icin planda var
16421862237364879983689814268645.jpg

Serum mi krem mi ?
Su nemlendiriciyi cok begendim. Kucuk boy da satiliyor eger denemeyi dusunuyor isen.
Yagli ciltler icin olani aldim ben. Kuru ciltler icin planda var
Eki Görüntüle 2988620
Nemlendirici krem daha iyi çünkü serum var. Bir de benim cildim kışın kuruya dönük karma yazın yağlıya dönük karma hahshs. Yazın nemlendirici kullanmıyorum

Nemlendirici krem daha iyi çünkü serum var. Bir de benim cildim kışın kuruya dönük karma yazın yağlıya dönük karma hahshs. Yazın nemlendirici kullanmıyorum
Kadin olmak ne zor 😒
Ben hep cildimi temiz sanardim. Dikkat etmedim,bu topici gorene kadar 😁
Galiba hep yagli benim 🤔

Sen Sebastian son kendine gel ahahaja
Şimdi ateşli arkadaşım bende de şu ürünler var. Kırışık, leke ve güneş kremim. Güneş kremini yıllardır değiştirmedim ondan memnunum ama kırışıklık ve leke kremini kış başından beri kullanmaya başladım. Henüz artı ya da eksisini göremedim. Ciddi lekelerim yok zaten ama yaşımdan mütevellit var ufak tefek şeylerim. Kırışıklık için olan nemlendirici görevide görüyor.
20220114_220604.jpg
Tavsiyen varsa alırım

Şimdi ateşli arkadaşım bende de şu ürünler var. Kırışık, leke ve güneş kremim. Güneş kremini yıllardır değiştirmedim ondan memnunum ama kırışıklık ve leke kremini kış başından beri kullanmaya başladım. Henüz artı ya da eksisini göremedim. Ciddi lekelerim yok zaten ama yaşımdan mütevellit var ufak tefek şeylerim. Kırışıklık için olan nemlendirici görevide görüyor. Eki Görüntüle 2988630 Tavsiyen varsa alırım
Sen zaten en iyisini kullanıyorsun. La Roche herkese iyi gelmez ama sana gelmiş.ver elini öpim🤣

Vallahi güneş kremi dışındakilerin iyiliğinide göremedim daha kötülüğünüde. Kutular bitince yorum yaparım tekrar
Ya bende mesela kiehls den fayda goremedim. Nemlendiriciyi bitene kadar kullandim.
Temizleme jelini aylardir kullaniyorum. 2aydir sabah aksam. Yaz sonu almistim ara ara kullandim. O donemi saymiyorum.
Birde serumlu kremi. Gülme cizgilerim icin aldim daha cok onu. Bitmek uzerede Oda. Fakat fark yok

C vitamini süreci uzun ya. En az2 3 ayda fazda görmeye başlarsınız diyorlar. Biz Arrietty_ Arrietty_ ile fiddy yapıyoruz. Hiç denedin mi?
Şimdi fiddy ne diyeceğimde zaten yeterince mala bağladım bu gece o yüzden ben demeden sen anlatıver. Öyle fidy midi bilmiyorum ben. Bu kremlerimide en çok tavsiye edilen kremler yazıp öyle almıştım. Bütün cilt bakımım Allaha emanetti yani 🤦‍♀️ şükür aksi bir durum yaşamadım.

Ya bende mesela kiehls den fayda goremedim. Nemlendiriciyi bitene kadar kullandim.
Temizleme jelini aylardir kullaniyorum. 2aydir sabah aksam. Yaz sonu almistim ara ara kullandim. O donemi saymiyorum.
Birde serumlu kremi. Gülme cizgilerim icin aldim daha cok onu. Bitmek uzerede Oda. Fakat fark yok
Benim cildim aşırı kuru. Temizleme jelleri daha çok kuruttu kullandığım dönemlerde🤷‍♀️

Şimdi fiddy ne diyeceğimde zaten yeterince mala bağladım bu gece o yüzden ben demeden sen anlatıver. Öyle fidy midi bilmiyorum ben. Bu kremlerimide en çok tavsiye edilen kremler yazıp öyle almıştım. Bütün cilt bakımım Allaha emanetti yani 🤦‍♀️ şükür aksi bir durum yaşamadım.
bha asiti sür 15 dk 20 dk bekle
Asidi silmeden üzerine kil maskesi yap Maske kuruyunca yıka
Son adım olarak yağ bazlı temizleyici yüzüme sür. 15 dk bekle. Ardından 2 3 dk masaj yapıp yıkadım.
Düzenli olarak yapılırsa çok faydasını göreceğiniz bir temizleme metodu. Haftada 1 kere yapabilirsiniz

Ayy şu caaaanım günes kremim cosrx 250 olmustu en son. En son 170e almistim. Yerine bir sey de koyamiyorum.😒 Daha maas yatmadan sunu sunu alcam diye hesap yapıyorum su an.

X