Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Garnier geliyor aklima. Ne Alaka ise
Buldum resmini shopping.jpeg shopping.jpeg
shopping.jpeg

Ayy şu caaaanım günes kremim cosrx 250 olmustu en son. En son 170e almistim. Yerine bir sey de koyamiyorum.😒 Daha maas yatmadan sunu sunu alcam diye hesap yapıyorum su an.
Gözüm yaşlı bakıyorum ona 🥲 yazım stok yaptım 140tan 2 tane almıştım
Bitince ne alırım bilmiyorum

Yaaa aradığım topigi buldum sanırım.
İlk sayfalardan başladım, fırsat buldukça okuya okuya geleceğim son sayfayaEn Büyük KK
Benim kendimi bildim bileli tek bakimim sabah gözümün capağini silmek ve dişimi fırçalamakti. Ara sıra evde yoğurt limon maskesi yapardım, bazen esip de gratisten aldıysam kil maskesi-soyulan maskeden falan surerdim. Bir de son iki sene gece kremi ve gündüz nemlendirici sürmeye başladım... Makyaj da yapmam zaten, rimel sürerim sadece,o da bir yere gideceksem.
Ama 30 yaşıma girdigim bu sene kendimi 30bin bakımına alma kararı aldım.
Bu yuzden yaptığım şeyleri sayayım;
Sabah yüzümü yıkayıp kolojen serumumu masaj yapa yapa sürüyorum. Eki Görüntüle 2907531
Yaklaşık 8 saat sonra, işteyken de hyalüronik asitli serumumu sürüyorum.
Akşam eve geldiğimde makyajım varsa çıkartıp gece de gözaltı kremi ve gece nemlendiricisi sürüp yatıyorum.
Ha , bir de şöyle bir şey almıştım, aklıma geldikçe bu serumu da sürüyorum. Biraz yağlı ve gülsuyu gibi kokuyor ama sıkıntı değil benim için:p
Eki Görüntüle 2907533
Sanırım günlük bakimim bu kadar. Eğer cilt bakımının içine giriyorsa , otuzumda manikür yapmayı öğrendim ve şu yağdan aldım .
Eki Görüntüle 2907534 İki günde bir tirnaklarima sürüp etleri iteliyorum, bazı akşamlar da topuklarima sürüp çorap giyip yatıyorum (evet aylardan Ağustos) :) yumuş yumuş oluyor ayaklarım.
Bir de ben krem sürmekten nefret ederim ,dokunamam daha doğrusu. O yüzden evde Braun Face Spa var, onun titreşimli masaj ucuyla sürüyorum kremlerimi. Sırf kreme dokunmaktan nefret ettiğim için vücudumu nemlendiremezdim , ona da çare olarak şunu aldım. İnternette 40 TL ama tshop'tan 20ye buldum. Gercekten çok memnunum. Her banyodan sonra tüm vücuduma sıkıyorum, elimin tersiyle de yayıyorum.
Eki Görüntüle 2907535
Günlük cilt bakimim bu kadar ...
Bir de doğumgünümden beri her ay bir kere güzellik salonuna gidiyorum , grupanya'dan- fırsat.me'den çok detaylı bakım yapan guzellik paketleri var. çeşit çeşit, ilçe ilçe onlari deneyeceğim bakayim...
Hemen hemen hepsinin içeriği aynı, bir saat sürüyor. Temizleme,tonik,peeling,ozon buharı,komedon temizligi,radyofrekans,lifting,bol ışık yayan bir makine, vitamin,maske,masaj falan filan var. Çıkınca gerçekten de cildinin isildadigini hissediyorsun.
Bitti:))
Bu kadar cilt bakım rutinim. Daha yolun başındayım, şimdilik şunları alışkanlık haline getirsem yeter.
İlerisi için bu topikten faydalanacagim bol bol. Otuz yaşlar için her türlü öneriye de açığım.
Cilt tipim normal, ergenken bile sivilce üretmeyen, az baksan küsmeyen,çok baksan şımarmayan cinsten bir cilt tipi. Henuz kırışık emaresi başlamadı ama çok güleç bir insanım, ve gözlerim biraz çekik, gülünce tüm gözü kapanan insanlar var ya, onlardanim. Yani dudak ve goz çevremin bunca mimikten kirismasi çok olası:)

@En buyuk kk , bacım - hadi sen de gel. Günlük rutine başlamıştın, belki devam etmene yardımı dokunur topigin, çünkü En Büyük KK
Selam yengeç :)

O güzellik salonlarının içinde memnun kaldığın uygun fiyatlı bir yer oldu mu ?

Arkadaşlar yaptınız yahu?Bu kadar ürünü hangi ara kullanıyor sunuz?Biz olmasak bu kozmetik sektörü aç kalır vallahi.Sabah uyandığında bebe sampanı ile güzelce yıka,herhangi bir nemlendirici krem sür geç.Başım döndü yeminle😟.

X