Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Genel rutin
Akşamları
1. Yağ bazlı temizleyici
2. Yüz temizleme köpüğü ya da jeli
3. Tonik
4. Nemlendirici

Sabahları
1. Yüz yıkama köpüğü ya da jeli ( ben sadece akşamları yıkıyorum)
2. Tonik
3. Nemlendirici (Güneş kremi nemlendiriyor da gerek yok)
4. Güneş kremi. 3 saatte bir tazelenecek

Bu en yalın rutindir. Bundan sonra rutine eklenecek her şey probleme yöneliktir.
Teşekkür ederim. 🌸

La roche possay tek geçerim ❤️ Yıllardır bunu kullanıyorum. Cilt lekerini de onarıyor düzenli kullanımda.
Sanırım sadece belirli eczanelerde satılan bir ürün ve de trendyol hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde de var biraz araştırdım ama krem gibi hassas konularda alışveriş sitelerinden tereddüt ediyorum. Siz eczaneden mi temin ediyorsunuz.

Sanırım sadece belirli eczanelerde satılan bir ürün ve de trendyol hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde de var biraz araştırdım ama krem gibi hassas konularda alışveriş sitelerinden tereddüt ediyorum. Siz eczaneden mi temin ediyorsunuz.
Mağaza olarak kendi resmi satıcısından alırsanız sorun olmaz

Mağaza olarak kendi resmi satıcısından alırsanız sorun olmaz
Resmi sayfasında eczanelere yönlendiriyor ama yakınımdakiler de yok malesef... Dermoeczanem diye bir site daha önce alışveriş yapmadım ama tüm ürünleri var acaba nasıl hiç bilginiz varmı barkod numaraları var ürünlerin

Genel rutin
Akşamları
1. Yağ bazlı temizleyici
2. Yüz temizleme köpüğü ya da jeli
3. Tonik
4. Nemlendirici

Sabahları
1. Yüz yıkama köpüğü ya da jeli ( ben sadece akşamları yıkıyorum)
2. Tonik
3. Nemlendirici (Güneş kremi nemlendiriyor da gerek yok)
4. Güneş kremi. 3 saatte bir tazelenecek

Bu en yalın rutindir. Bundan sonra rutine eklenecek her şey probleme yöneliktir.
Yağ bazlı temizleyiciyi güneş kreminden dolayı mı kullanmamız gerekiyor? Çift aşamalı derken bunu mu kastettiniz?

Aynen. Güneş kremi ve ya makyaj yapıyorsanız çift aşamalı temizlik yapmanız gerekir gözeneklerin iyi temizlenmesi için
Ben temizleme jeli yeterli sanmıştım. Peki önerdiğiniz içeriği bitkisel veya temiz olan yağ bazlı temizleyici var mı karma cilde göre?

Ben temizleme jeli yeterli sanmıştım. Peki önerdiğiniz içeriği bitkisel veya temiz olan yağ bazlı temizleyici var mı karma cilde göre?

Cosmed Atopia. F/P ürünü kesinlikle.
1653569018467.png

Rosmann da bulunan Isana Temizleme yağı

1653569074980.png

siberian wellness cleansing oil
1653569103180.png

Kızlar hassas lekelenmeye müsait çocuklar için krem öneriniz var mı ? Ya da ne yapmalı ?
Oğluma yaz kış güneş kremi kullanıyorum o kadar hassas ki cildi birseyler çıkmış cildinde ne yapabilirim ? Nasıl geçer ya da nasıl öneleyebilirim ? :KK43:
1FFB86F6-0CBE-4D77-A7A4-65B8870EEA47.jpeg

ben internetten alıyorum. güvenilir ve orjinal olduğuna emin olduğum sitelerden. dilerseniz özelden atayım alışveriş yaptığım siteleri :) eczaneler de olur ama ciddi fiyat farkı oluyor, internet daha uyguna geliyor :)

ben internetten alıyorum. güvenilir ve orjinal olduğuna emin olduğum sitelerden. dilerseniz özelden atayım alışveriş yaptığım siteleri :) eczaneler de olur ama ciddi fiyat farkı oluyor, internet daha uyguna geliyor :)
Çok teşekkür ederim paylaşırsanız sevinirim 🥰

X