Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Eklentiler

• IMG_20230119_175558.jpg
    IMG_20230119_175558.jpg
    121,8 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_20230112_180235.jpg
    IMG_20230112_180235.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_2023-01-07-10-14-57-975_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-01-07-10-14-57-975_com.android.chrome.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_20230105_185853.jpg
    IMG_20230105_185853.jpg
    85,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20221202_191351.jpg
    IMG_20221202_191351.jpg
    171,8 KB · Görüntüleme: 39
  • images (16).jpeg
    images (16).jpeg
    7,5 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_2022-12-31-07-46-04-900_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2022-12-31-07-46-04-900_trendyol.com.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2022-10-18-09-59-32-257_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-18-09-59-32-257_com.android.chrome.jpg
    51,4 KB · Görüntüleme: 48
benim yüzüm aşırı kuru ve gergin. Bana bu kuruluğu önleyecek güzel bir nemlendirici bilen varmı. Pul pul dökülüyorum.

benim yüzüm aşırı kuru ve gergin. Bana bu kuruluğu önleyecek güzel bir nemlendirici bilen varmı. Pul pul dökülüyorum.
hyaluronic acid serumu veya essence i kullanmani tavsiye ederim.
The purest serumu var bende Birde holika holika essence i. Kesinlikle holika holika essence tarzi birsey bulmani tavsiye ederim. Cok guzel nemlendiriyor.

Kore urunleri seviyorum ben. Cildime hep onlar iyi geliyor. Turkiyeden aldigim hicbir urun ise yaramadi bende. Celenes,the purest, climaderm vs.

Nemlendirici icinde real barrierer tavsiye ederim Kuru ciltler icin

hyaluronic acid serumu veya essence i kullanmani tavsiye ederim.
The purest serumu var bende Birde holika holika essence i. Kesinlikle holika holika essence tarzi birsey bulmani tavsiye ederim. Cok guzel nemlendiriyor.

Kore urunleri seviyorum ben. Cildime hep onlar iyi geliyor. Turkiyeden aldigim hicbir urun ise yaramadi bende. Celenes,the purest, climaderm vs.

Nemlendirici icinde real barrierer tavsiye ederim Kuru ciltler icin
Teşekkür ediyorum. Gidip hemen bakayım. Yani aşırı kuru birşey süremiyorum.Bende Kore ürünlerini çok seviyorum ama dediğiniz gibi bana da bir işe yaramadı.

Siz istediniz ben açtım. e açtıysam o zaman hep beraber bir rutin oluşturalım ne dersiniz. O zaman çıkın çıkın gelin

DİKKAT ÇOK ÖNEMLİ. MUTLAKA YAZ KIŞ GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ. HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORSAK BİLE GÜNEŞ KREMİ KULLANMALIYIZ. CİLDİ LEKELENDİREN IŞINLARDIR

Benim cildim yazın yağlıya dönük karma, kışın kuruya dönük karma olduğu için yaz kış farklı ürünler kullanıyorum.

Günlük rutinimi yazıyorum lütfen korkup kaçmayın hahahahaha

Sabah

Köpük temizleyici ile yüz yıkama
tonikleme
hyaluronik asit
Güneş Kremi

Akşam

-Çift aşamalı temizlik ilk önce yağ bazlı temizleyici ile sonra Köpük temizleyici ile yüz -yıkama
-tonikleme
-hyaluronik asit
-C vitamini + bha asit dönüşümlü kullanıyorum. (Bunlar beraber kullanılmaz dikkat)

-Nemlendirici

Haftada bir kere fiddy metodu yapıyorum

Benim cilt tipime uygun kullandığım ürünler bunlar.

Lütfen kendi cildinize uygun ürünleri kullanın

Saç bakımı ile ilgili ise @Amanita mın topiğine bakabilirsiniz ❤️ Saç Bakım Topiğimiz🧴💇‍♀️✨

Eki Görüntüle 2963990 Eki Görüntüle 2963991
Her sabah bebe şampuanıyla yüzümü yıkıyorum haftada iki defada karbonat yoğurt karıştırıp sürüyorum siyah noktalara iyi geliyor başka da bişey kullanmıyorum

Teşekkür ediyorum. Gidip hemen bakayım. Yani aşırı kuru birşey süremiyorum.Bende Kore ürünlerini çok seviyorum ama dediğiniz gibi bana da bir işe yaramadı.
Su markada cok iyi

Şimdi rutinimi çok güzel oluşturdum. artık sivilcem çıktığında izi bile kalmıyor ve çok çabuk iyileşiyor.
Kış boyunca Retinol kullandım ve faydasını ciddi anlamda gördüm. Nisan ayının sonuna doğru artık kışlık bakımlarımızı sona erdirip yazlık bakımlara geçiyoruz hanımlar. Yani asitleri minimum kullanıyoruz

Ben duzenli yapmiyorum yine 🤦
Tek sorunum su tek tuk olan beyaz komedonlarim. Kapali komedon deniliyor galiba.

Dus da haftada iki defa Etude House den baking Powder Crunch Pore Scrub kullaniyorum.

Gunluk nemlendirici ve gunes kremi eksik etmiyorum.

Ben duzenli yapmiyorum yine 🤦
Tek sorunum su tek tuk olan beyaz komedonlarim. Kapali komedon deniliyor galiba.

Dus da haftada iki defa Etude House den baking Powder Crunch Pore Scrub kullaniyorum.

Gunluk nemlendirici ve gunes kremi eksik etmiyorum.

AHA BHA ile sorunun çözülürdü aslında. Benim de gözümün altında varsı Salisiik Asit ile hallettim

Şimdi rutinimi çok güzel oluşturdum. artık sivilcem çıktığında izi bile kalmıyor ve çok çabuk iyileşiyor.
Kış boyunca Retinol kullandım ve faydasını ciddi anlamda gördüm. Nisan ayının sonuna doğru artık kışlık bakımlarımızı sona erdirip yazlık bakımlara geçiyoruz hanımlar. Yani asitleri minimum kullanıyoruz
Allah'ın izniyle seneye kış mevsiminde o AHA BHA'ların alayını kullanıcam. Yetti artık. Doktor en etkili iz tedavisi kremi bu dedi verdi. Herkes 4 ayda 1 tüp kremi kullanmış faydalanmış ama ben 8 aydır 1 tüo kremi bitiremedim hala kullanıyorum hiçbir faydasını göremedim. Bu kış geçti artık ama seneye inşallah ben de kullancam. Hatta indirimlerden stoklamayı düşünüyorum.
Ama şöyle de bir durum var o asitlerin yüz yakma sivilce çıkarma gibi durumları var mı? Öyleyse hiç bulaşmayayım.

X