Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Allah'ın izniyle seneye kış mevsiminde o AHA BHA'ların alayını kullanıcam. Yetti artık. Doktor en etkili iz tedavisi kremi bu dedi verdi. Herkes 4 ayda 1 tüp kremi kullanmış faydalanmış ama ben 8 aydır 1 tüo kremi bitiremedim hala kullanıyorum hiçbir faydasını göremedim. Bu kış geçti artık ama seneye inşallah ben de kullancam. Hatta indirimlerden stoklamayı düşünüyorum.
Ama şöyle de bir durum var o asitlerin yüz yakma sivilce çıkarma gibi durumları var mı? Öyleyse hiç bulaşmayayım.

Sivilce izin mi var ? Cilt tipin nasıl

Marka?
Ss aldım. hemen araştırıp ablamdan para dilenmem lazım.dkdkd

Bir anda başlama ama. Çünkü cildine iyi gelmeyebilir özellikle c vitamini.
Arbutin ile başla C vitamini de düşük oranlı %5 gibi olabilir. Niacinamide %5 olmalı
Bir de Cica kremin olsun. Cildini hızlı toparlar

Şimdi rutinimi çok güzel oluşturdum. artık sivilcem çıktığında izi bile kalmıyor ve çok çabuk iyileşiyor.
Kış boyunca Retinol kullandım ve faydasını ciddi anlamda gördüm. Nisan ayının sonuna doğru artık kışlık bakımlarımızı sona erdirip yazlık bakımlara geçiyoruz hanımlar. Yani asitleri minimum kullanıyoruz
İyi ben de güncelleme yapacağım hazırsanız

Şimdi rutinimi çok güzel oluşturdum. artık sivilcem çıktığında izi bile kalmıyor ve çok çabuk iyileşiyor.
Kış boyunca Retinol kullandım ve faydasını ciddi anlamda gördüm. Nisan ayının sonuna doğru artık kışlık bakımlarımızı sona erdirip yazlık bakımlara geçiyoruz hanımlar. Yani asitleri minimum kullanıyoruz
retinolu ben dekolte ve meme üstlerime kullandım şuan o bölgem kaymak gibi dümdüz oldu. sivilcelenir pütürlenir gözenek gözenek olurdu. Şuan gayet güzelleşti maşallah ha birde boyun çizgilerimin derinliğide hafifledi sanki

Haziran'da başladığım Aknetrent tedavim Aralık'ta bitti
Başlarken:
Screenshot_2023-03-22-13-19-54-202_com.miui.gallery.jpg

Bitince:
Screenshot_2023-03-22-13-19-57-627_com.miui.gallery.jpg

Çok mutluyum. Yıllardır sivilce sorunu yaşamaktan bıkmıştım hiçbir şey keisn çözüm olmuyordu. Doktorunuz uygun gördüyse başlamaktan çekinmeyin. Aknetrent kullandığınızı öğrenince uranyum yutuyormuşsunuz gibi davrananlar olacaktır onlara da aldırmayın.

X