Popüler Konu Cilt bakımı rutinimiz 💆‍♀️

Yuzumu temizleyip basliyayim 😴 16796841516856989294918909925560.jpg

Ben de kırmızı peeling yapacağım
Ay ben onu attim. The ordinary den vardi. Kuduruyordu cildim cok nadir yapsamda.
Simdi bulasmiyorum hic.

Bu salicylic asidi de sevmiyorum. Uzun zamandir yine yapmiyorum fiddy. Bakalim ne olcak.

Iyice unutmusum. Bu salicylic asiti ne zaman kullanilmali? Ve ne kadar?

Ay ben onu attim. The ordinary den vardi. Kuduruyordu cildim cok nadir yapsamda.
Simdi bulasmiyorum hic.

Bu salicylic asidi de sevmiyorum. Uzun zamandir yine yapmiyorum fiddy. Bakalim ne olcak.

Iyice unutmusum. Bu salicylic asiti ne zaman kullanilmali? Ve ne kadar?

Ama The Ordinary yüksek oranlı. %30 fazla gelir. Bendeki %10

Birde BHA li mi salicylic asiti mi olacakti ilk adim emin olamadim. O yuzden onu kullandim. Bha li birseyim yok. Aldigim urun gelmedi daha. Aha ve bha li o 🤔

AHA bha kullandim bu aksam. Gazam mübarek olsun 🥲
Niacamide kullandim sonrada. Ikisi uymaya bilirmis 🤦
Sonra Centella ampoule ardindan Calendula Peptide li gece nemlendirici krem/maskeyi kullanacagim.

Güneş kremi kullanıyor ve makyaj yapıyorsan bence çift aşamalı temizlik yap akşamları.farkı göreceksin 😁

Ürünlerin yeterli bence. Sadece peeling ürünü eklersen iyi olur aha bha tonik, enzim peeling ya da kırmızı peeling. Cilt bir yenilenme istiyor bunlardan biri o görevi görüyor
Dün FaceLab AHA tonik siparişi verdim, gratiste 79 liraya düşünce:)
Çok saçma çünkü sitenin kendi sitesinde günlük kullanın diyor. Ama sikayetvar'a birisi günlük kullanıma uygun olmadığını ve yüzünü yaktığını yazmış, ona cevap olarak "haftada iki akşam kullanin, on dakika sonra yıkayın" demiş firma yetkilisi.
Ve hala kendi sitelerinde "günlük kullanım" diyor. İnsanlar yüz ayrı yere yazıp araştırmak zorunda değil ki.
IMG_20230329_164238.jpg

Neyse, bundan sonra bes günde bir kullanacağım.
Sence derin bakım yaptığım gün (buhar, kil maskesi falan filan) mü kullanmaliyim yoksa cildimin o kadar da hassas olmadığı bir gün mü?

Aha bha ya da niacinamide tek kullan şekerim
Ay bir de benim gece kremim niacinemaide , başka nemlendirici mi surmeliyim aha gününde?

Dün FaceLab AHA tonik siparişi verdim, gratiste 79 liraya düşünce:)
Çok saçma çünkü sitenin kendi sitesinde günlük kullanın diyor. Ama sikayetvar'a birisi günlük kullanıma uygun olmadığını ve yüzünü yaktığını yazmış, ona cevap olarak "haftada iki akşam kullanin, on dakika sonra yıkayın" demiş firma yetkilisi.
Ve hala kendi sitelerinde "günlük kullanım" diyor. İnsanlar yüz ayrı yere yazıp araştırmak zorunda değil ki.
Eki Görüntüle 3225370

Neyse, bundan sonra bes günde bir kullanacağım.
Sence derin bakım yaptığım gün (buhar, kil maskesi falan filan) mü kullanmaliyim yoksa cildimin o kadar da hassas olmadığı bir gün mü?

Ay bir de benim gece kremim niacinemaide , başka nemlendirici mi surmeliyim aha gününde?

Birlikte kullanılıyor aslında ama Arrietty_ Arrietty_ kullanmasa daha iyi :KK70:

X