Cilt bakımı veya hydrafacial yaptırmak istiyorum ama cildim kötü lekeli ve sivilcelenmeye meyilli, sizce yaptırmalı mıyım ona rağmen?

lunamila

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2021
122
34
25
Cildim çok kötü lekelerim var, lekelerimin rengi bazen iyice açık oluyor bazen koyulaşıyor. Ne yapsam bilmiyorum bu konu hakkında bilgim yok, cilt bakımı veya hydrafacial yaptırmak istiyorum ama korkuyorum cesaret edemiyorum bu konu hakkında bilgi sahibi olup bana yardım edebilecek var mı

Cildime her hangi bir şeyi yapmaya da korkuyorum, bir yandan diyorum temizlemem şart, ama eğer bakımı yaparsam cildim daha çok sivilce atar diye korkuyorum

Cildim çok kötü lekelerim var, lekelerimin rengi bazen iyice açık oluyor bazen koyulaşıyor. Ne yapsam bilmiyorum bu konu hakkında bilgim yok, cilt bakımı veya hydrafacial yaptırmak istiyorum ama korkuyorum cesaret edemiyorum bu konu hakkında bilgi sahibi olup bana yardım edebilecek var mı
Yaptıracağınız yer çok önemli steril ve temiz olmasına dikkat ederseniz çok iyi sonuç alırsınız.Lekeler için dermapan ve dermoroller öneririm.Önce sivilceleri kurutup öyle giderseniz daha iyi sonuç alırsanız.bende şuan o süreçteyim.

Medikal bakım gerekebilir öncesinde.

merhaba canım işte bu yüzden yaptırmalısın benimde cildim öyleydi ben her ay yaptırıyorum baya azaldı cildim parladı çok çok memnunum

X