Lekeler, Çiller CİLT İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ TECRÜBELERİMİZİ PAYLAŞALIM

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Ben lekemin fotusunu gonderecegim size
selamlar . forumda lekeler üzerine araştırma yapınca yazınızı gördüm. ilk gençliğimde sağ ve sol gözümün biraz aşağısında yanaklarına yakın bölgede lekeler çıkmıştı çil şeklinde. bir çok leke tedavisine başvurdum önce kremler ve losyonlar, sonra dermaroller ile birlikte c ve e vitamini beraberinde hiyoluronik asit kullandım, sonra 6 seans sermayen tedavisi..... anlayacağınız bir çok cana sonucunda hicbir verim alamadım. şuanda 2. hamilelikteyim ve cildindeki lekeler ilk hamileliğinin nerdeyse 2 katı olmuş durumda. moralim çok bozuk lütfen yardımcı olun

Çok teşekkürler.Sizi de yorduk ama bu önemliydi.her şeyden önce dediğimiz gibi dürüstlük çok önemli. Hepimiz tabiri caiz ise biraz kaba olacak ama çok paralar kaptırdık.artık ince eleyip sık dokuyoruz.tamam yollamaya çalışırım.bu arada en önem verdiğim şey şudur bunu herkes bilir.ne tedavi olursa olsun önce dr. ve tahlil tahlil sonra krem vs. kullanın derim.Bunları önceden yaptırmıştım.ama bunu söylemeniz çok iyi oldu çünkü devamlı anlatırım ama hala bunu önemsemeyenler var.tekrar teşekkür ederiz.sizleri tanımak çok güzel,sonuçlarda güzel olursa tamamdır :)
bu leke kreminin ismi ne? kullandiniz mi acaba. yaa lutfen cvp verin ben de lekelerden oturu cok zor durumdayim

Kızlar krem geldi 2 şeye şaşırdım .yazmadan edemem.
birincisi çok ufak kutu en küçük boy geldi zannettim sordum .orta boymuş.
yeniden almam gerekir mi bilemem bana ufak gibi geldi.Daha da küçüğü varmış.
2.ise daha da şaşırdım miktar küçük rakam olabilir ama ben 12.5 tl ödedim .
yani bu demek oluyor eğer bu orta boysa
ben orta boyunu 35 yerine 12.5 aldım BEDAVA DEĞİL
ürünün fiyatları aşağıdaki gibi.Leke geçene kadar sürmek gerekiyormuş.
sonrası koruma zaten en önemlisi hep yazarım.
devamlı 50 faktör güneş koruma evde dahil 4 mevsim kullanınız diye...
Küçük boy 12.5 tl
Orta boy 35 tl
Büyük boy 50 tl
resimleri çekeceğiz
KISMETSE KULLANMAYA BAŞLAYACAĞIM .
4 günde etki eder dendi.İNANIN BİLEMİYORUM.ne etkisi olursa yazacağım.ancak şunu diyorum kişiden kişiye değişir hep derim.ben sadece hakikatten etkili mi yazacağım.ama beni SAKIN SORUMLU TUTMAYINIZ.isteyen alır dener
.ona ben karışmam.sonra bana üzücü saçma sapan şeyler yazıp itham etmeyiniz...
etkisini gördünüz mü lütfen özelden gönderir mısınız bana da

Ben bi çok pahalı ürün denemiş biriyim çareyi iyi araştırdığım uygun fiyatlı ürünlerle de bulabildiğimi fark ettim mesela c vitamini pahalı bi ürün normalde ama sinozun ki hem uygun hem de c vit oranı çok yüksek harika bunun gibi şeyler içerik okumayı öğrenip bi şeyler alın

Benim ciltle ilgili anladığım tek şey düzenli temizliyceksin güneşten koruycaksın serum kullancaksın.. Ben de yeni yeni alışkanlık kazandım ama cildimde fark var sinozun ürünlerini set yaptım kullanıyorum çokk memnunum

jeunesse serum ürününü kullanan var mı? serumuyla 2 dkda gençleştiren videoları falan izledim ama emin olamadım ne dersiniz?

X