Lekeler, Çiller Cilt lekeleri ve cilt beyazlatmak

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

hukuksevers

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
95
11
25
Çok fazla sivilce lekem var bunları nasıl geçirebilirim. Krem, doğal bakım tavsiyeniz kendinizde uyguladığınız memnun kaldığını bir şey var mı? Ve cilt tonumdan memnun değilim eşitsizlikler var daha açık parlak bir ten için ne yapmalıyım?

Benim de kizarikliklarim var oynadigim icin sivilce izi. Sudocrem kizarikliklarimi bayagi bi azaltti sivilceye de iyi geliyormus fakar bende cikmasini onleyemiyo hicbirsey 🤷🏻‍♀️

Benim de kizarikliklarim var oynadigim icin sivilce izi. Sudocrem kizarikliklarimi bayagi bi azaltti sivilceye de iyi geliyormus fakar bende cikmasini onleyemiyo hicbirsey 🤷🏻‍♀️
merhaba ben geçen günlerde kahve telvesini yüzüme sürdüm. internette hep karşıma çıkıyordu fakat hiç denememiştim. limon falan da damlatmadim. direkt Türk kahvesini içtiğim gibi telvesini yüzüme sürdüm ve 5-10 dakika kadar beklettim. kaşınmalar oldu biraz. dayandım. daha sonra yumuşak hareketlerle yıkadım. sakın bastırarak durulamayin cildiniz tahriş olabilir.sonucunda çok şaşırtıcı bir etki ile karşılaştım. iki üç tane sivilcem vardı. hepsi anında kurudu. ben çok memnun kaldım. siz de bir deneyin isterseniz :)

X