Lekeler, Çiller Cilt lekeleri

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Bu diil ilk görseldeki eczaneden almak daha iyi sanki he bu tür ürünleri internetten almayı pek tercih etmiyorum
Kusura bakmayin rahatsiz ediyorum ama bu mu bugün alacağimda tam emin olmak ...

Eklentiler

• Screenshot_20170314-115409.png
    Screenshot_20170314-115409.png
    149,2 KB · Görüntüleme: 67
Kusura bakmayin rahatsiz ediyorum ama bu mu bugün alacağimda tam emin olmak ...
Hiç rahatsızlık olur mu:KK66:tam olarak da bu benim kullandığım ama benim cildim yağlı ve akneye meyilli olduğu için bunu kullanıyorum sizinki de öyleyse ideal bi ürün

Merhabalar. Yeni üye olduğum için yazışma kurallarına çok hakim olmayabilirim. Cilt lekeleri konusunda epey sıkıntı yaşamış biri olarak yazmak istedim. Tavsiye ürünlerden eminim çok iyi olanlar vardır ama, dermatoloğa görünmeden hiçbir ürünü kullanmamanızı tavsiye ederim. Benim iki yıldır bıyık lekesi şeklinde güneş lekem var ve çok rahatsız edici. Sadece güneş koruyucu ürünlerle geçmiyor, denedim. Güneş koruyucular lekelerin derinleşmemesini sağlıyor ama asla yok etmiyorlar. En son dermatoloğa gittiğimde, soyucu etkili bir krem ve antibiyotik verdi. Cilt tipim yağlı olduğu için de su bazlı bir güneş koruyucu ve yoğun nemlendirici bir krem verdi. Üç haftadır kullanıyorum, cildimde hafif toparlanma hissetmeye başladım. Düzenli olarak tedaviye devam edeceğim. Umarım faydalı olur.
Size de tavsiyem, mutlaka dermatoloğa görünün. Bir başkasına iyi gelen bir ürün, sizde kalıcı hasarlara yol açabilir.

Evet uzun araştırmalarım sonucu sonunda bulduğunu düşünüyorum bugün sipariş verdim sonucunu sizinle paylaşacağım. Kullanıcı yorumlarında olumsuz hiçbir şeye rastlamadım bilgi almak isteyen yazabilir zaten kk forumlarında da konu mevcut. Derdimizin dermanı Sinop merkez eczanesinde diye düşünüyorum kendisi ile görüştüm kesinlikle çözüm olacağını söyledi hadi hayırlısı

Evet uzun araştırmalarım sonucu sonunda bulduğunu düşünüyorum bugün sipariş verdim sonucunu sizinle paylaşacağım. Kullanıcı yorumlarında olumsuz hiçbir şeye rastlamadım bilgi almak isteyen yazabilir zaten kk forumlarında da konu mevcut. Derdimizin dermanı Sinop merkez eczanesinde diye düşünüyorum kendisi ile görüştüm kesinlikle çözüm olacağını söyledi hadi hayırlısı
Neymis ki anlamadim:) ismini söyleyebilirmisin birde eczane ismi tam bu mu Google da nosu varsa bemde belki ararım... sivilce lekesi bendeki.

Bend siparis verdim krem elime bugun gecti beraberinde kullanacagim krem losyon olmadigi icin kullanmaya baslayamadim. Umarim faydasi olur. O kadar cok krem acici peeling maske kullandimki dermatoloklarin verdigi kremler o da yetmedi prof. Dr. Gittim nafile elimde kocaman bir hic yuzumde bir suru leke var ve cebimdede artik para yok.:KK43: benim icin bu son durak kk den bu krem ile ilgili soylenenler ins. Dogrudur reklaam degildir. Ins. Sizede bana da sifa verir

Neymis ki anlamadim:) ismini söyleyebilirmisin birde eczane ismi tam bu mu Google da nosu varsa bemde belki ararım... sivilce lekesi bendeki.
Bende bu şekilde buldum zaten her yerde bununla ilgili yazı var Sinop merkez eczanesi Mustafa by

Solante den bahsediyorsak neden Sinop eczanesi her yerde var kafam karıştı

70 tl krem kargo ucreti sizden siz nasil bir islem yaptiriyorsunuz tedaviye baslayali ne kadar oldu
Meyve asidi yaptırıyorum 2. Seans olacak ama oda güneşli havada olmuyor normalde 5 seans olacakti şimdi 3 senasta bitirecez aslinda leke icin dermapen iyimis ama benim.lazerim vsr ondan yapmadılar

kızlar cilt lekeleri için size müthiş bir önerim var ben yurtdışındayken görmüştüm türkiyedede bikaç firma satıyor
SUNSTAİN LEKE KREMİ ismi bende 2 çocuktan sonra cilt lekelerim çok yoğun derecede çoğalmıştı bide çillerim vardı hepsine iyi geldi okadar ürün kullandım pes etmiştim artık yüzde 70 oranında fark var ya eski resimlerime bakıyorum da
önemle öneririm yani :KK49::halay:

kızlar cilt lekeleri için size müthiş bir önerim var ben yurtdışındayken görmüştüm türkiyedede bikaç firma satıyor
SUNSTAİN LEKE KREMİ ismi bende 2 çocuktan sonra cilt lekelerim çok yoğun derecede çoğalmıştı bide çillerim vardı hepsine iyi geldi okadar ürün kullandım pes etmiştim artık yüzde 70 oranında fark var ya eski resimlerime bakıyorum da
önemle öneririm yani :KK49::halay:

Nerde satılıyor bu krem :)

X