Cilt temizliğinde kullandığınız ürünler temizleme tonik ve en önemli nemlendirici :)

maviiii23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2011
3
0
kızlar merhabalar ben cildim için bir çok ürün kullandım bunların bazısı iyiydi bazı kötü gerçi iyi neye göre iyi pek anlamıyorum ama:p
kullandığınız ve size iyi geldiğini düşündüğünüz temizleyici yazarmısınız karma bir cildim var ayrıca gözenek problemim var bunun içinde paylaşımlarınızı yazarsanız sevinirim:KK16:

merhaba canım benim de cildim karma, ben çok aşırı pahalı ürünler kullanmadım, gerçi yüzüm hassas olduğu için denemeye korkuyorum çoğu şeyi. nemlendirici olarak olay'ın nemlendiricisinden memnun kaldım hemen emiyor cilt. tonik olarak loreal, nivea vs kullandım ama hep yakıyorlardı yüzümü, ben de gittim olay'ın karma cilt için olanını aldım o yakmadı cildimi :) hassas cildime en iyi gelen oydu, temizleyici olarak da güzel. karma ciltler için olanını aldım ben. olay güzel markaymış yani. olay reklamı gibi oldu bu da :KK1: denemediysen dene bi, güzel.

ben de peeling arıyorum, senin tavsiyen var mı? burnum ve alnım kuruyor niyeyse, normalde yağlanması lazım :KK25: fondöten sürerken pul pul görünüm oluyor deli olacağım :KK47:

neutrogena temizleme sütü kullanıyorum. cildim karma

dermocare tonik

her akşam madensuyuyla siliyorum

gözenekler için Türk kahvesi-limon karışımından peeling yapıyorum

elma sirkesiyle siliyorum

neutrogena temizleme sütü kullanıyorum. cildim karma

dermocare tonik

her akşam madensuyuyla siliyorum

gözenekler için Türk kahvesi-limon karışımından peeling yapıyorum

elma sirkesiyle siliyorum

maden suyunun (soda değil mi?) nasıl bir yararı oluyor?

diadermine'nin ürünlerini kullanıyorum...sebamed,nivea,roch yaktılar yüzümü.....
ama düzenli olarak sabahları özellikle sabunladıktan sonra bi tasa su koyup 2 damla elma sirkesi damlatıyorum ve öyle duruluyorum...okadar iyi geliyorki bna..
hem parlatıyor hem yumuşatıyor hem doğal hem ucuz :)))))))
diadermine nin kremi yağlandırmadan yumuşatıyor bn beğendim.

kızlar merhabalar ben cildim için bir çok ürün kullandım bunların bazısı iyiydi bazı kötü gerçi iyi neye göre iyi pek anlamıyorum ama:p
kullandığınız ve size iyi geldiğini düşündüğünüz temizleyici yazarmısınız karma bir cildim var ayrıca gözenek problemim var bunun içinde paylaşımlarınızı yazarsanız sevinirim:KK16:

Kendinde söylemişsin gerçi bazısı iyi bazısı kötüydü diye.Boş yere tonla para harcamışsındır Allah bilir.Bence kişilere faydalı gelen şeyleri gidip sakın alma! Öncelikle eczanelerde bir çok cilt doktoru bulunmakta senin cildine uv ışınlarıyla bakıp senin su içmene kadar fark ediyorlar kısa sürede git derim.Benim cildim yağlıydı bende gidip gözenekleri açan bir ürün kullanıyordum.Düşün duş almışsın yüzünü jelle temizlemişsin ama bir bakmışsın yüzünde hala yağ var.Önemli olan yüzüne uygun şeylerle temizlemen.Bana bir ürün önerdi birgün yanımda olmayınca farklı bir jelle temizledim arasındaki farkıda haliyle görmüş oldum.Şuan bana tavsiye ettiiği ürün biraz pahalı ama tester verdi onları kullanıyorum bir an evvel sende bir cilt doktoruna görün derim cildinde büyük sorunlar yoksa artık doktorlar sana senin cildine uygun markayı öneriyorlar.

bana Bepanthene krem iyi geldi. bir kaç gün içinde mucize beklemeyin ama cildi bozmadan iyi nemlendiriyor. zararı yok en azından.
bir de ilginçi karma ve dertli bir cildim olmasına rağmen sivilce çıkarsa ve bol krem sürersem ertesi güne geçiyor. nefes alamayıp ölüyor mu ne:)

bana Bepanthene krem iyi geldi. bir kaç gün içinde mucize beklemeyin ama cildi bozmadan iyi nemlendiriyor. zararı yok en azından.
bir de ilginçi karma ve dertli bir cildim olmasına rağmen sivilce çıkarsa ve bol krem sürersem ertesi güne geçiyor. nefes alamayıp ölüyor mu ne:)

Meraba

benm cildim liseye başlamadan önce kusursuzdu.Herkes cildimi çok beğenirdi.Sonra yazılı streslerinden felan filan ppütür pütür oldu :KK43: sivilce çıksa bişi dmicem,en azından geçer ama bu pütürlükler geçmiyo gibi.Neler kullanmadım,Dove sabunu,dove kremi,nivea...Ama en sonunda argan yağlı bir temizleme sütü aldım adı diedermain gibi bişi iyi geldi gibi oldu amayüzümde hala pütürlüklerler ,bir de okta nokta delikler :KK43:((( ne yapmalıyım????

Böyle oldukça iyice strese girip cildim iyice mahvoluyo :'(

Arkadaşlar selamlar. Benim cilt tipim yağlı ve gözeneklerim var. Siyah noktam aşırı olmasa da var, sivilcem de bazı dönemler çıkıyor. Niveanın matlastırı tonigini kullanıyorum ama onu sürünce cildim daha yapıs yapıs oluyor. Garnierin matlastırıcı ve gözenek arındırıcı tonigi nasıl sizce? Bir de gül suyu kullanıyorum ama yağlı ciltlere iyi gelr mi?

Arkadaşlar selamlar. Benim cilt tipim yağlı ve gözeneklerim var. Siyah noktam aşırı olmasa da var, sivilcem de bazı dönemler çıkıyor. Niveanın matlastırı tonigini kullanıyorum ama onu sürünce cildim daha yapıs yapıs oluyor. Garnierin matlastırıcı ve gözenek arındırıcı tonigi nasıl sizce? Bir de gül suyu kullanıyorum ama yağlı ciltlere iyi gelr mi?

canım nivea kimyasal ben estetisyenim kullanmanı tavsiye etmem dermotolojik ürünler kullanın Neutrogen peelingini dene istersen

rica ederim canım
Diadermineyi bugün aldım. Umarım işe yarar. Neutrogena peelingi önermissiniz ama su an loreoal parisin pure zonesini kullanıyorum zaten günlük temizleyici olarak. Onun dışında peeling yapmalı mıyım? Kusura bakmayın çok soru soruyorum ama bi de gül suyu kullanıyorum. Bana işe yarıyor gibi geldi ama sizce gül suyu kullanmak iyi midir?

Bence gülsuyu kullanacaksan doğal olanını kullan benim bi arkadaşım ıspartadan getirtiyordu piyasadakilerin kokusu yapay geliyor bana
Bence peeling kullan . Iri taneli değil de daha küçük taneli peelingler kullanmaya çalış . Açıkçası been peeling yapmadan cildimi temizlenmiş bulmuyorum . Ve en önemlisi mutlaka nemlendirici kullan ben benefit kullanıyorum ve memnunum

Belissia sabunla dönüşümlü olarak dickinson temizleyiciyi kullanıyorum,tonik olarak da yine dickinson çok ise yaradı,sabunun siyah noktalar üzerindeki etkisi de büyük aslında,tavsiye ediyorum fazlasıyla.Nemlendirici konusu biraz muamma eczanelerde verilen testerlar yetiyor bana :) çok fazla sürmedigim için,evden çıkmadan güneş koruyucu surerim mutlaka erbaviva yeni keşfim,reaksiyona da sebep olmadı bu ürünler.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Garnier 3 etkili peeling siyah nokta arındırıcısı Dıadermıne gözenek temizleyici canlandırıcı tonik Loreal 3 etkili Cilt düzgünleştirici temizleme jeli çok memnunum fiyatlarıda uygun tavsiye ederim

X