ÇİN TAKVİMİ HESAPLANIRKEN ADET DÖNEMİ Mİ YUMURTLAMA ZAMANI MI HESAPLANIR

morseverr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
324
134
36
MERHABA ARKADAŞLAR,
SAÇMA OLACAK AMA MERAKTAN ARAŞTIRIYOR BULDUM KENDİMİ :) ÇİN TAKVİMİ HESAPLANMASINDA YAŞ VE AYA GÖRE CİNSİYETLER YAZILI. AKLIMA TAKILAN ŞU O AY İÇERİSİNDE REGL OLUNAN TARİH Mİ? ÇÜNKÜ BENİM REGL AY SONLARINDA BAŞLIYOR DİĞER AY DEVAM EDİYOR YUMURTLAMAMDA DOĞAL OLARAK DİĞER AYA YANSIYOR. SADECE ADET OLDUĞUM İLK GÜN HANGİ AYA BAĞLI ONU MU HESAPLAYACAĞIM YOKSA AVÜLASYONDA Bİ ETKEN Mİ :)

MERHABA ARKADAŞLAR,
SAÇMA OLACAK AMA MERAKTAN ARAŞTIRIYOR BULDUM KENDİMİ :) ÇİN TAKVİMİ HESAPLANMASINDA YAŞ VE AYA GÖRE CİNSİYETLER YAZILI. AKLIMA TAKILAN ŞU O AY İÇERİSİNDE REGL OLUNAN TARİH Mİ? ÇÜNKÜ BENİM REGL AY SONLARINDA BAŞLIYOR DİĞER AY DEVAM EDİYOR YUMURTLAMAMDA DOĞAL OLARAK DİĞER AYA YANSIYOR. SADECE ADET OLDUĞUM İLK GÜN HANGİ AYA BAĞLI ONU MU HESAPLAYACAĞIM YOKSA AVÜLASYONDA Bİ ETKEN Mİ :)
Adet olduğun gün önemli zaten Doktorlar da hesaplama yaparken yumurtlama dönemini değil son adet tarihini baza alıyorlar

MERHABA ARKADAŞLAR,
Hamilelik ayınızı son adet tarihinize 14-18 gün eklenerek bulabilirsiniz. çin takvimi sayfalarında yumurtlama gününü baz aldığı yazıyor.

HAMİLESİNİZ NE GÜZEL :) ÇİN TAKVİMİNE BAKMIŞ MIYDINIZ.
Baktım erkek çıktı birde keseye göre yorum yapmıştı burda birisi oda erkek dedi ben bı rüya gördüm ordada erkek çıktı sağlıklı olsun da merak ediyorum bende cinsiyetini

Baktım erkek çıktı birde keseye göre yorum yapmıştı burda birisi oda erkek dedi ben bı rüya gördüm ordada erkek çıktı sağlıklı olsun da merak ediyorum bende cinsiyetini
ben hesaplayamıyorum. anlayamadım adet günüm ay sonuna debk geliyor yumurtlama günüm diğer aya sarkıyor anlamadım yani

Adet olduğun gün önemli zaten Doktorlar da hesaplama yaparken yumurtlama dönemini değil son adet tarihini baza alıyorlar
tamam adet tarihime göre hesaplıyım bakalım. tüp bebeğe başlicam da araştırırken bunu da gördüm merak ettim. sağlıklı olsun da allah ın izniyle :) bide olsun da tabi o da var :)

Ben de tüp bebekte hangi tarihin dikkate alındığını merak ediyorum yumurta toplama tarihi mi iğnelere başladığımız adet tarihi mi🤔

Ben de tüp bebekte hangi tarihin dikkate alındığını merak ediyorum yumurta toplama tarihi mi iğnelere başladığımız adet tarihi mi🤔
kızlar adet tarihi diyor. tüpü de çin takvimine göre randevu alırmışım :) benden beklenir çok saçmaladım hasaneye gitmekten sanıırm :KK70:

X