Cin2-3 Kolposkopi Leep HPV sürecim

Bende oral hpv tip 16 vajinal 31 cin3 leep oldum. Şimdi oral için korkuyorum sigarayı bırakamadım. Nasıl atlatırım hiç bilmiyorum stres oldukça sigara içiyorum suçluluk pişmanlık sigara döngüsü size çok çok geçmiş olsun dilerim bi daha karşılaşmazsınız
Sagolun sigarayi bn de cok severek icerdm ama suan kokusuna dayanamiorm basarabilirsiniz bncee

Bende oral hpv tip 16 vajinal 31 cin3 leep oldum. Şimdi oral için korkuyorum sigarayı bırakamadım. Nasıl atlatırım hiç bilmiyorum stres oldukça sigara içiyorum suçluluk pişmanlık sigara döngüsü size çok çok geçmiş olsun dilerim bi daha karşılaşmazsınız
canım aynı durumdayım deli gibi sigara içiyorum stresten yoksa başa çıkamıyorum … oralde nasıl anladınız acaba peki?

Herkese selamlar cuma günü kontrolüm var. 1 ay geciktirdim kontrolümü. Çok yoğun akıntım vardı yıllardır regl kadar hissediyordum geldiğini. Son 3 aydır çok aza indi bitti gibi resmen. Daha önce ağır antibiyotiklerle bile geçmemişti. Yine normal alacağımı düşünüyorum smear testimi. Bir de çocuk yapmak istiyorum doktorlara soracağım. Sonuç muhtemelen 3 haftaya çıkar yine yazarım. Umarım normal gelir zaten hpv pozitiflik durumu yoktur diye düşünüyorum.

X