Çin'den Yürek Burkan Bir Hayat Hikayesi

KadinlarKulubu

Portal Editör
İçerik Editörü
21 Ağustos 2011
5.187
594
Çin’de yedi yaşındaki Chen Şiaotian isimli çocuğun annesi Zhou Lu için yaptığı fedakârlık yürek parçaladı.
Beş yaşındayken beyninde tümör olduğu tespit edilen ve doktorların çok fazla yaşayamayacağını belirttiği Chen’in annesi, oğlunun hastalığından kısa süre sonra kendisinde de böbrek yetmezliği olduğunu öğrendi.

Anne ve oğul iki yıl boyu hastalıklarına karşı birlikte mücadele verdi; bu sırada Chen beyin kanseri nedeniyle görme yetisini kaybetti. Annesiyse kendisine uygun böbrek bulunamadığı için diyaliz makinasına bağlandı.
‘Anne seni kurtarmak istiyorum’

Anne, görme yetisini kaybeden oğlunu hiç yalnız bırakmadı.
Durumu iyice kötüleşen yedi yaşındaki Chen, bir gün hastanede doktorların annesine “Oğlunuzun böbreği sizi kurtarabilir” dediğini duydu. Oğlunun öleceğini kabullenemeyen Zhou Lu bu fikre şiddetle karşı çıksa da Chen, annesine “Anne ölmeme izin ver. Senin hayatını kurtarmak istiyorum” dedi.

Annesi oğlunun söylediklerini ağlayarak kabul etmek zorunda kaldı; Chen hayatını kaybettikten sonra da, Zhou oğlunun böbreğiyle hayatta kaldı. Yedi yaşındaki cesur çocuğun böbrekleriyle ayrıca iki kişinin daha hayatının kurtarıldığı açıklandı.


$cin_anne_cocuk (1).jpg $cin_anne_cocuk (2).jpg $cin_anne_cocuk (3).jpg $cin_anne_cocuk (4).jpg $cin_anne_cocuk (5).jpg $cin_anne_cocuk (6).jpg $cin_anne_cocuk (7).jpg $cin_anne_cocuk (8).jpg $cin_anne_cocuk (9).jpg
 
Son düzenleme:

kanaryamm

Bal kızım 🐥
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2012
7.459
6.331
inanılmaz bişey Rabbim kimseyi ailesiyle sınamasın:KK5:
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 713 gün geçti.

Remedy

Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
50
1
çok üzücü acı verici bir olay Allah kimseye yaşatmasın aynı durumla karşı karşıya kalsam ne yaparım bilemiyorum.