Cinsel hastalık çıkar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yahu ne kadar abartmışsınız, altı üstü oral seks, bir şey olmaz. Covid etkisi muhtemelen ya da faranjit olmuşsunuz. Bir de lütfen boğazınızdaki enfeksiyon için jinekoloğa gitmeye kalkmayın olur mu, töbeler olsun🙈 valla dalga geçmek değil maksadım ama hpv den başlayıp cin1 ler 2 ler falan uçuşmuş havalarda yok öyle bir şey, basit bir boğaz enfeksiyonu yaşıyorsunuz doktorunuzu dinleyin lütfen. Ve size tavsiyem cinsel konularda doğru kaynaklardan bilgi edinin yaşamadan önce, keyfi eziyete döndürmeyin.
Yahu ne kadar abartmışsınız, altı üstü oral seks, bir şey olmaz. Covid etkisi muhtemelen ya da faranjit olmuşsunuz. Bir de lütfen boğazınızdaki enfeksiyon için jinekoloğa gitmeye kalkmayın olur mu, töbeler olsun🙈 valla dalga geçmek değil maksadım ama hpv den başlayıp cin1 ler 2 ler falan uçuşmuş havalarda yok öyle bir şey, basit bir boğaz enfeksiyonu yaşıyorsunuz doktorunuzu dinleyin lütfen. Ve size tavsiyem cinsel konularda doğru kaynaklardan bilgi edinin yaşamadan önce, keyfi eziyete döndürmeyin.
Teşekkür ederim içim tamamen rahatlamadı ama biraz daha iyiyim psikolojik olarak

Lütfen bana yardım edin kafam çok karışık bilgisiz olduğum için aşırı stresliyim psikolojim hiç iyi değil.
2 buçuk ay önce biraz ağır sayılabilicek covid geçirdim. Ateş boğaz ağrısı, halsizlik bütün etkilerini yaşadım. boğazlarımda çok kızarıktı dilim bembeyazdı. 1 hafta yataktan kalkamadım. Covid geçirdikten 10 gün sonra erkek arkadaşımla buluştum. en fazla 10 saniye süren korunmasız Oral seks yapmış bulundum. Tamamen kuruydu herhangi bir sıvı aktarımı ya da ıslaklık yoktu zaten çok kısa sürdü.
Erkek arkadaşım da ben de ilk kez böyle bir şey yaptık başka bir cinsel temasımız olmadı. İkimizin de ilk sevgilisiyiz. Şüpheli biri değil yani . Bu konularda da tecrübesisiz. Onunda ilk cinsel teması benimde yani. (malesef çok pişmanım lütfen yargılamayın olan oldu çünkü kendimi fazlasıyla yargılayıp eziyet ediyorum zaten. çözüm aramaya çalışıyorum )
2 aydır da boğazımda kızarıklık var covid zamanından beri. Ama oraldan kaynaklı da olabilir mi enfeksiyon falan mı kaptım diye düşünüyorum. Kulak burun boğaz doktoruna gittim ama oral yaptığımı söyleyemedim . Doktor da hı kızarık dedi gargara verdi enfeksiyon yok şuan dedi. Ultrasonla da bi bakalım dedi. Ultrason gününü bekliyorum. Doktor başka hiçbir şey demedi covid geçirdiğimden dolayı olabilir mi diye sordum olabilir dedi. Cinsel yolla bulaşan bi enfeksiyon hastalık falan olsaydı 2 buçuk ayda belirti gösterirmiydi? Doktor cinsel yolla bulaşan bi hastalık falan olduğunu anlarmıydı bakınca ?
Kızarıklık neyden dolayıdır sizce ? Kafam çok karışık tek eşli ve ilk defa yapılan cinsel temasla cinsel hastalık olma ihtimali var mıdır
Hpv gibi ?bu durumda yoksa tamamen benim kuruntum ve psikolojik mi?
Hpv varsa kapmis olabilirsiniz ama belirtiler hemen ortaya cikmayabilir

Konu sahibi sana ne yazsak zaten bu tedirgin halin geçmeyecek.
O kadar panik haldesin ki sağlıklı düşünme yetini kaybetmişsin neredeyse.
Google da en basit baş ağrısını bile aratsan sonu beyin tumorune gider.
O nedenle Google'dan hastalık aramayı bırak lütfen.
İki yetişkin insan ne isterseniz onu yaparsınız dünyanın geri kalanını da b.k yemek düşer açıklama yapmana gerek yok kimseye.
Bu kadar stres kaygı elbette bedende karşılığını verir.
Zaten KBB uzmanı demiş enfeksiyon vs yok diye eee o zaman hala neyi soruyorsun ki?
Sürekli hasta olduğunu düşünürsen o bölgeye yogunlasirsan o kızarıklık gecmez zaten kendini kanser edene kadar uğraşırsın.

Konu sahibi sana ne yazsak zaten bu tedirgin halin geçmeyecek.
O kadar panik haldesin ki sağlıklı düşünme yetini kaybetmişsin neredeyse.
Google da en basit baş ağrısını bile aratsan sonu beyin tumorune gider.
O nedenle Google'dan hastalık aramayı bırak lütfen.
İki yetişkin insan ne isterseniz onu yaparsınız dünyanın geri kalanını da b.k yemek düşer açıklama yapmana gerek yok kimseye.
Bu kadar stres kaygı elbette bedende karşılığını verir.
Zaten KBB uzmanı demiş enfeksiyon vs yok diye eee o zaman hala neyi soruyorsun ki?
Sürekli hasta olduğunu düşünürsen o bölgeye yogunlasirs
Doğru diyosunuz sakin olmaya çalışıcam

Bak bidaha oral falan yapma sonra hepimize dert oluyor sevgilinin çükünün hastalığı var mı yok mu diye

Kısa sürdü demişsiniz ozaman erken boşalma gb sıkıntısı var yada erken boşalmaya alışabilir,en büyük sıkıntılardan biridir kadınlar bundan çok şikayetçidir.
Gelelim asıl sorunuza doktor ne diyorsa onu yapın
Boşaldı dememiş ki.belki boşalmadan bırakmak istediler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X