CİNSEL İLİŞKİ OLMADAN İLİŞKİ YÜRÜR MÜ?

Cinsellikte kesinlikle sınırım yok istendiği gibi yaşanmalı diyorum ama sadece anal ilişkiye karşıyım. Çünkü o kaslarda zedelenme olduğunda problem oluyor. Sizde bunu bilerek devam etmelisiniz. Ben cinsel ilişki yaşamıyor olsam analı asla tercih etmezdim.

Herkese merhaba arkadaşlar, ben yirmili yaşların başında bir kızım. Birkaç yıllık bir ilişkim var. Gayet de güzel gidiyor. O beni seviyor, ben de onu. Kısmetse birkaç yıl sonra evlilik düşünüyoruz. Daha önce hiç vajinal seks yapmadım ve evlenmeden önce normal şekilde cinsel ilişki yaşamak istemiyorum. Geri kafalı demeyin lütfen. Yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum sanırım. Hem korkuyorum hem de çok geriliyorum. Kızlık zarı olayı beni çok korkutuyor, bekaret konusu da öyle. Maalesef ki anal iliski yasadık(oldukça fazla:/) ama bunun hem hijyen hem de sağlık açısından iyi olmadıgını biliyorum. Konuştuk ve buna devam etmeme kararı aldık. Sevgilim bir sorun olmayacağını, benim için evlenene kadar bekleyeceğini söylüyor. Kendisi de genç ve cinsellik konusunda da baya istekli biri. Evlenmemize minimum 2-3 yıl var. Hiçbir cinsellik olmadan bunca yıl ilişki güzel bir şekilde devam eder mi? Yoksa ilişkimiz heyecanını kaybeder mi? Beni sevdiğini biliyorum, hissediyorum ama bu konu beni düşündürüyor. Lütfen yargılamadan, söylediklerimi dikkate alarak yorum yapın. Şimdiden teşekkürler.
Elbette cinsel ilişki yaşamadan da ilişki devam eder. Bence anal da yapmasaydınız çünkü çok zararlı etkileri ilerde çıkabiliyor. Şahsen bizim evlenmeden önce cinsel hayatımız vardı Allah nasip etti evlendik ama olumsuz da olabilirdi. Bu biraz da kişisel düşünce burada ki yorumlara göre hareket etmeyin.

Esimle evlenmeden önce 4 sene sevgiliydik.Ve iliski yasamadık.15 senedir evliyiz hala birbirimizi coook seviyoruz. Simdi bana evliligi ayakta tutan 3 sey nedir diye sorsan saygı,sevgi,sex derim.Sevgiliyken iliskiyi ayakta tutan sey sevginiz ve evlilik hayalleriniz olmali.Herşeyi öncesinde yasarsaniz evliliğe ne kaldı? Bu arada yazdıklarini okuduğumda kendimi geri kafalı olarak gördüm ve yasım 35 :)) ..anal iliski gercekten düşüncesi bile korkunc..ah yavrucum kendine verdiğin hasarı biliyor olsaydın anal sexi yapmak yerine ayrilmayi tercih ederdin.

Bu sevgilinizden ayrılırsanız yeni sevgilinize "hiçbir şey yaşamadım, bakireyim" diyeceksiniz belli ki. Peki karşınızdaki ne kadar salak olabilir?
Hiç tecrübesi olmayan biriyle her şeyi yaşamış birinin rahatlığı aynı olabilir mi? Karşınızdaki adam tecrübesiz bile olsa, sizde fiziksel deformasyon olmasa bile anlar bunu.
Yok ben süper rol yaparım, ilk defa görmüş gibi şok olurum falan diyorsanız gidip en yakın ajansa kayıt yaptırın da Oscar'a yürüyün bari.
Olmayan bekaretinizi düşündüğünüz kadar ileride yaşayabileceğiniz tuvaletini tutamama problemlerini de düşünseydiniz keşke.

Soruya gelince, cinsellik olmadan ilişki yürür ama sizinki artık o şekle dönmez.

Şimdi empati kuruyorum da şahsen ben erkek arkadasınızın yerinde olsam sırf bakireyim diyebilmek için anal ilşki yaşayan bir kadına zerre güvenmez onunla ilerisini düşünmezdim yani nasıl bir ikiyüzlülük?Analdan oraldan takılır vakti gelince de basardım tekmeyi.
Bu arada baya geri kafalıymıssınız ya:işsiz:

Herşeyi yapıp Hele ki anal ilişki yaşayıp sonrasında ise kızlık zarını dert etmek saçma değil mi. Zaten tüm bunları yapınca kimin bekareti kalıyor ki bekaret sadece kan olayı mı.. Bilemiyorum anal ilişki çok yanlış bana göre

Bu sevgilinizden ayrılırsanız yeni sevgilinize "hiçbir şey yaşamadım, bakireyim" diyeceksiniz belli ki. Peki karşınızdaki ne kadar salak olabilir?
Hiç tecrübesi olmayan biriyle her şeyi yaşamış birinin rahatlığı aynı olabilir mi? Karşınızdaki adam tecrübesiz bile olsa, sizde fiziksel deformasyon olmasa bile anlar bunu.
Yok ben süper rol yaparım, ilk defa görmüş gibi şok olurum falan diyorsanız gidip en yakın ajansa kayıt yaptırın da Oscar'a yürüyün bari.
Olmayan bekaretinizi düşündüğünüz kadar ileride yaşayabileceğiniz tuvaletini tutamama problemlerini de düşünseydiniz keşke.

Soruya gelince, cinsellik olmadan ilişki yürür ama sizinki artık o şekle dönmez.
İlk defa görmüş gibi mi😂😂😂😂baştan sona yorumunuz çok yerinde olmuş 👏

Cinsellik olmadan iliskide heyecan kalmiyor hep bir seyler eksik kaliyor bence

Herkese merhaba arkadaşlar, ben yirmili yaşların başında bir kızım. Birkaç yıllık bir ilişkim var. Gayet de güzel gidiyor. O beni seviyor, ben de onu. Kısmetse birkaç yıl sonra evlilik düşünüyoruz. Daha önce hiç vajinal seks yapmadım ve evlenmeden önce normal şekilde cinsel ilişki yaşamak istemiyorum. Geri kafalı demeyin lütfen. Yetiştirilme tarzıyla alakalı bir durum sanırım. Hem korkuyorum hem de çok geriliyorum. Kızlık zarı olayı beni çok korkutuyor, bekaret konusu da öyle. Maalesef ki anal iliski yasadık(oldukça fazla:/) ama bunun hem hijyen hem de sağlık açısından iyi olmadıgını biliyorum. Konuştuk ve buna devam etmeme kararı aldık. Sevgilim bir sorun olmayacağını, benim için evlenene kadar bekleyeceğini söylüyor. Kendisi de genç ve cinsellik konusunda da baya istekli biri. Evlenmemize minimum 2-3 yıl var. Hiçbir cinsellik olmadan bunca yıl ilişki güzel bir şekilde devam eder mi? Yoksa ilişkimiz heyecanını kaybeder mi? Beni sevdiğini biliyorum, hissediyorum ama bu konu beni düşündürüyor. Lütfen yargılamadan, söylediklerimi dikkate alarak yorum yapın. Şimdiden teşekkürler.

Sana tavsiyem evlilik öncesi bir cinsel ilişki yaşama. Cinsel ilişki olmadan onun sana karşı sevgisini sadakatini daha iyi anlarsın. Kimseye güvenme

Anal ilişkiye girip bekarete takilmaniz hususunda bir yorum yapmayacağım, sizin vicdanınıza kalmış. Avantajları ve dezavantajları sizin geleceğinize yansıyacak.
Sorunuza gelecek olursam ask varsa her türlü yurur. Cinsellik olmadan da aylarca birbirinizi görmeden de yürür. Yeter ki aşk olsun ve birbirinize kararınızı net bi şekilde dile getirin.
Seven bi insan bunu yapabilir emin olun.

Şimdi sizin bekaret hassasiyetinizi eleştirecek değilim saygı duyuyorum o ayrı..
Bak canım evet cinsellik güzel bir şey ama evlenmeden olmasına şu yönlü karşıyım
Erkekler bir kadından bütün istediklerini evlenmeden önce alınca o insanla herşeyi yaşayınca ,gözlerinde bir değeriniz kalmıyor maalesef ...cinsellik yada diğer herşey
Toplum baskısı mahalle baskısı onları istemsizce herşeyi yaşadığı kadından uzaklaştırıyor
Sizi gerçekten seven kişi analdan yaklaşmaz diye düşünüyorum bunun size zararı olduğunu bilir,bilmeli.... erkeğin kendi zevki uğruna size o acıyı yaşatmaya hakkı yok...buna izin vermeniz, onu sevdiğiniz ve kaybetmemek uğruna katlandığınızı düşündüğüm bir durum ...
Siz seviyorsunuz belli ama karşınızdaki sizi seviyor mu,cinsel ihtiyaçları doğrultusunda bir birliktelikmi yaşıyor bilemedim
Ve tavsiyem analdan biran önce vazgeçin çok acı verici ve sağlıksız...
Vajinanızı da korumuşsunuz bu güne kadar bugünden sonrada koruyun derim..pişman olacağınız bişey yapmayın
Seven insan sizi bunlarsızda sevebilir...kendinizi kullandırtmayın

X