Cinsel ilişki sırasında mastürbasyon!

Cinsel ilişki sırasında zevk alıyorum ama boşalamiyorum. Bu durumu elimle dokunarak çözdüm. Bu yöntemin ileride zararını görür müyüm sizce?
Bir yerde okumuştum kilitoris orgazmina alişan kadin normal ilişkiden zevk alamayabilir , diye
Orgazm olan kadınların çoğu zaten klitoris uyarısına bağlı orgazm olur. Vajinal orgazm bir öğrenme süreci ve partner bilinci gerektirir. G noktasının farkında olmak lazım. Siz kaliteli ön sevişme iyi klitoral uyarı (özellikle oral sex ile) aldıysanız ve yükseldiyseniz misyoner pozisyonda git-gel sırasında penisin klitorisi uyarmaya devam etmesi gerekir, erkek boşalırken de klitorisinize basmalı. Siz üstteyken kontrol ve orgazmın kalitesi tamamen sizin elinizde, siz ileri geri git-gel yaparken (zıplamak yok) partnerinize doğru eğikerek/ açıyı ayarlayarak klitorisinizi penis köküne sürtmelisiniz kendiniz boşalana kadar. Partneriniz erken boşalıyor olabilir mi?

Orgazm olan kadınların çoğu zaten klitoris uyarısına bağlı orgazm olur. Vajinal orgazm bir öğrenme süreci ve partner bilinci gerektirir. G noktasının farkında olmak lazım. Siz kaliteli ön sevişme iyi klitoral uyarı (özellikle oral sex ile) aldıysanız ve yükseldiyseniz misyoner pozisyonda git-gel sırasında penisin klitorisi uyarmaya devam etmesi gerekir, erkek boşalırken de klitorisinize basmalı. Siz üstteyken kontrol ve orgazmın kalitesi tamamen sizin elinizde, siz ileri geri git-gel yaparken (zıplamak yok) partnerinize doğru eğikerek/ açıyı ayarlayarak klitorisinizi penis köküne sürtmelisiniz kendiniz boşalana kadar. Partneriniz erken boşalıyor olabilir mi?
Benim üstte olduğum pozisyonda ne ben ne de eşim zevk almıyoruz o nedenle ben hemen iniyorum üzerinden . Tekrardan misyonere geçiyoruz. Arkadan da yapmıyor penisi sürtüp aciyormus

Orgazm olamayan siz orala falan sapıklık diyorsunuz . Belki de oralla olacaksınız
Oralsiz orgazm çok zor. En iyi ve en yüksektici klitoris uyarısı ancak oralle mümkündür.
Nasıl yapıyorsunuz onu ya ben hiçbir şekilde orgazm olamıyorum
B bengumm orale karşı ön yargınız nedeniyle orgazmı tatmadan hayatınıza devam ediyorsunuz. Bırakın eşiniz yapsın, onu siz yönlendirin.

Benim için ne yazık ki bir rutin oldu, cinsellikten çok zevk alıyorum ama orgazm olamıyorum. Bitince mastürbasyon yapıyorum. Başlarda çok utanıyordum eşimden ama alıştık.

X