Cinsel IQ' nuz kaç?

Jeyann

Fallen Angel
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2010
42
9
Cinsel IQ'nuz Kaç?

A) Vücut Dili

1. Karşınızdaki erkeğin sizinle konuşurken kollarını kavuşturması ne anlama gelir?
a. Ne söylediğinizle ilgileniyor.
b. Kendisini koruma altına alıyor veya söylediklerinizden hoşlanmıyor.

2. Yeni tanıştığınız birine güven vermek için onun neresine dokunursunuz?
a. Dirseğiyle omuzu arasındaki bölgeye dokunmanız yeterlidir.
b. Elinizi sırtına koyarsınız.

3. Birisinin size yalan söylediğini nasıl anlarsınız?
a. Ses tonundaki iniş çıkışlardan.
b. Konuşurken ağzını veya yüzünü kapatması önemli bir ipucudur.

4. Biri sizinle konuşmak için yanaştığında (veya siz birine yaklaştığınızda) aranızda kalan mesafeye dikkat eder misiniz?
a. Hayır, öyle şeylere dikkat etmem. Buna gerek duymam.
b. Evet, karşımdakiyle aramdaki mesafenin tam olarak farkında olurum.

5. Hoşlandığınız kişinin ona olan hislerinizi anlaması için ne yaparsınız?
a. Konuşurken ara ara onun koluna veya eline dokunur ve mutlaka gülümserim.
b. Bir arkadaşımmış gibi hafifçe onun sırtına vurur ve birlikte bir çki içmeyi teklif ederim.

Puanlama
Her doğru cevap için kendinize bir puan verin.

CEVAP ANAHTARI
1.b, 2.a, 3.b, 4.b, 5.a

B) Seks Okulu

1. Erkekler peşpeşe orgazm yaşayabilirler mi?
a. Evet.
b. Hayır.

2. Erkeklerin de bir G-noktası olduğunu düşünüyor musunuz?
a. Evet.
b. Hayır.

3. Seks sırasında orgazm olmak için en iyi yol nedir?
a. Fantezilerden yardım almak.
b. Sevgilinizin mastürbasyon yaparken sizi izlemesini istemek.
c. Partneriniz üstündeyken belinize yastık koymak.
d. Önsevişmeye normalden daha çok zaman ayırmak.
e. Duyarlılığı artıran kayganlaştırıcılardan kullanmak.
f. Yukarıdakilerin hepsi.

4. Oral seksle ilgili en önemli şey sizce nedir?
a. Hız.
b. Hareket.

5. Aşağıdakilerden hangisi uyumanıza yardımcı olur?
a. Aşık olmak.
b. Sevişmek.

6. Aşağıdakilerden hangisi seks sırasında havaya girmenize yardımcı olabilir?
a. Düzenli egzersiz.
b. Domates yemek.
c. Rom ve kola içmek.

7. Seks, ağrıları azaltır ve bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.
a. Doğru.
b. Yanlış.

Puanlama
Her doğru cevap için kendinize bir puan verin.

CEVAP ANAHTARI
1.a, 2.a, 3.f, 4.b, 5.b, 6.a, 7.a

BÖLÜM SONUÇLARI
Tüm puanları toplayarak sonucu bulun.

TOPLAM PUAN:

0-15 Puan Arası
Seksi Öğrenci
Deneyimsiz ve sekse ilgisiz olabilirsiniz. Belki de yeterince Cosmo okumuyorsunuz! Çünkü bu puanlarla bir seks potansiyeliniz olduğunu söyleyemeyiz.
Yazılarımızı okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilir ve erkek arkadaşınızı neyin tahrik ettiği konusuna odaklanabilirsiniz. Kendinizi memnun edin. Sıcak noktalarınıza odaklanarak vücudunuzun zevk noktalarıyla tanışabilirsiniz.

15-30 Puan Arası
Sevişmeye İstekli
Kendinize güveniyorsunuz ve çok güçlü içgüdülere sahipsiniz. Cinsel mönünüzde birkaç değişiklik yapmanız seks hayatınızı harikadan muhteşem sınıfına taşıyacaktır.
Tutkulu anları şansa bırakmak yerine planlayın. Yatak odanızda beş duyunuzu harekete geçirecek yollar keşfedin. Bunun için vücut dilinizden yardım alabilirsiniz. Diğer çiftleri izleyerek onların nasıl iletişim kurduklarını ve neyin işe yarayıp yaramadığını öğrenin. Sonrasında onları kendiniz deneyin.

30 ve Üstü Puan
Seks Gurusu
Konu seks olduğunda, her bir harfin anlamını biliyor gibisiniz. Bunca erotik bilgiyi kafanızdan çıkarıp hayata geçirmenin yolları ise aşağıda:
Kendinizi tekrarlamayın. Yatakta olacağınız her 10 sefer için farklı şeyler denemeye karar verin. Sonunda en çok hangisini sevdiğinize karar verebilirsiniz.
Seksi bir yasak yaratın. Beklentilerinizi artırmak için kendinizi seks orucuna sokun. Süreyi kendiniz belirleyin. Ama sonrasında seksin bir patlama etkisi yaratacağını da kabul etmelisiniz.
cosmodergi

puanları nasıl toplayacağız anlayamadım :26:

15-30 Puan Arası
Sevişmeye İstekli
Kendinize güveniyorsunuz ve çok güçlü içgüdülere sahipsiniz. Cinsel mönünüzde birkaç değişiklik yapmanız seks hayatınızı harikadan muhteşem sınıfına taşıyacaktır.
Tutkulu anları şansa bırakmak yerine planlayın. Yatak odanızda beş duyunuzu harekete geçirecek yollar keşfedin. Bunun için vücut dilinizden yardım alabilirsiniz. Diğer çiftleri izleyerek onların nasıl iletişim kurduklarını ve neyin işe yarayıp yaramadığını öğrenin. Sonrasında onları kendiniz deneyin.

iyi de her doğru cevap için 1 puan alın demiş. 12 soru var toplamda maximum 12 puan yapar bu 30 puan nasıl alınabilir ki ? ya test bolumunde eksık var ya da puanlamada.

her doğru yanıt için 1 puan verin diyor 9 doğrum var 9 puan mı oluyor yani??.. toplam 12 soru var hepsinide bilsek 12 puan yapıyor.. puanlama başka türlümü acaba anlamadım :44:

iyi de her doğru cevap için 1 puan alın demiş. 12 soru var toplamda maximum 12 puan yapar bu 30 puan nasıl alınabilir ki ? ya test bolumunde eksık var ya da puanlamada.

Aynen kesinlikle katılıyorum.. her soru için 1 puan verdiğimizde 12 puan oluyor.. 30 nasıl çıkacak.. bende anlayamadım. bir tuhaflık var.

X