Cinsellik konuşmak istemediğim için kötü davranıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnsanları tanımanın pek çok yolu var ama sizin öncelikleriniz neler bilemiyorum tabi 🤗
Bana göre sosyal ilişkileri nasıl yürüttüğü, kafa yapısı, ailesi, ahlaki düşünce yapısı, eğitimi ve kültürü önemli - ki aşkta çekim denilen bir durum da var. Zaten o çekimi hissetmezseniz dediğiniz gibi tavla oynarsınız 😊 Aşk zate beraberinde tensel çekimi de getiriyor. Mutsuz evliliklere gelince bu sitede görüldüğü gibi birçoğu iletişim sıkıntısından, şiddetten, ihanetten ve sevgisizlikten kaynaklı🤗
Örnekleriniz de şu durumu anlatmak için oldukça alakasız ve basit 🤗
İlişkiyle ilgili önerilerinizi ise kendinize ya da bekar çevrenize yapın isterseniz ben zaten evliyim ve çok şükür mutluyum görüldüğü gibi bebeğimi bekliyorum 😉
O bahsettiğiniz konuları öncesinde tanıyorsunuz. ondan sonra yatak odası geliyor :KK66:
iletişim sıkıntısı içinde cinsellik de olmuyor mu? yatakta ne istediğinden, neyden hoşlandığından bahsetmek bunları konuşamayan çiftler sıkıntı yaşar. herkes hemen evlenemiyor. hele şu pandemide hemen buluşulamıyor..
çekim hissetseniz de tavla oynayın diyorsunuz ama :KK66:

O bahsettiğiniz konuları öncesinde tanıyorsunuz. ondan sonra yatak odası geliyor :KK66:
iletişim sıkıntısı içinde cinsellik de olmuyor mu? yatakta ne istediğinden, neyden hoşlandığından bahsetmek bunları konuşamayan çiftler sıkıntı yaşar. herkes hemen evlenemiyor. hele şu pandemide hemen buluşulamıyor..
çekim hissetseniz de tavla oynayın diyorsunuz ama :KK66:
Çekim hissetsemde tavla oynayın mı diyorum😄 Neyse açıklamaya çalışmayacağım. 😄Sağlıkla😄

Bana istismarin tanımını hatirlatti yazdiklarin

Bana kayıt almayacağına dair söz vermişti hatta burada bazı hanımlar yorum yazdıktan sonra da gidip tekrar sordum kayıt aldın mı almadın mı yemin et falan dedim...Aldığını düşünmüyorum çünkü zaten görüntülüde bir elinde telefon,diğer eli de işindeydi yani sanmıyorum
Eğer aldıysa zaten evet aldım gerekirse seni ileride tehdit etmek için diyecek hali yok ya.

Bana kayıt almayacağına dair söz vermişti hatta burada bazı hanımlar yorum yazdıktan sonra da gidip tekrar sordum kayıt aldın mı almadın mı yemin et falan dedim...Aldığını düşünmüyorum çünkü zaten görüntülüde bir elinde telefon,diğer eli de işindeydi yani sanmıyorum
artık ekran kaydedici programlar da var 😶

Herkese merhaba hayırlı ramazanlar diliyorum.
2 yıldır beraberiz ve henüz evli değiliz.
İlk zamanlarımızda çok ilgili,romantik davranırdı.Daha sonra ilerleyen zamanlarda(1 yıl olduğu zaman) sexting yapmaya başladık.
İkimizde mutlu oluyorduk.Daha sonra devamı geldi.Yüzeysel olarak bir şeyler yaşadık.Birleşme olmadı ama yine de bir şeyler yaşadık ve bir süre sonra olanlar daha da ileriye gitti.Görüntülü konuşurken bir şeyler yaşadık.Fakat hep ben onu rahatlatırdım.Onun işine yardımcı oluyordum yani.Bir şeyler yapıyordum görüntülüde ve o da işini hallediyordu ve kapatıyorduk.Hani karşılığında o da beni mutlu etmezdi.
Neyse siz anladınız.Mutlu oluyordu ama mutlu etmiyordu.
Ben de bu ramazan ayının gelişi ile tövbe ettim tüm olanlara.Doğru olmadığını düşündüm ve samimice tövbe ettim.
Bu arada erkek arkadaşıma zamanında hatalar yaptığım için bana hiç iyi davranmıyordu..Neymiş hak etmiyormuşum iyi,güzel davranılmayı..O da bana hata yaptı ama ben affettim..Hak etmiyorsun diyip de kötü davranmadım tam aksine MUTLU ETTİM.
Neyse sorun şu ki son günlerde libidosu baya yüksek bunu anlamamı bekledi.Hatta yapmadığı için ağrıdığından bahsetti.Benden bir şeyler bekliyor ama ben tövbe ettiğimi söyledim.Ramazan ayında olduğumuzu vurguladım ama her defasında onu anlamamı bekliyor ve mutlu edilmeyi bekliyor.İstediği şeyler olmuyor diye kırılıyor ve bana karşı trip atıyor,umursamaz oluyor kötü davranıyor.
İlk başlarda bu tür konuları konuşmadan önce bana cinselliğin ilişkimizin bir parçası olduğundan bahsetti.Beni çok seviyor hissediyorum ama seven insan sevdiğine saygı gösterir.
Ben tövbe ettim diyorum ama o yine de bana kötü davranıyor..Sırf istekleri olmuyor diye.Hatta ayrılık düşünmeyen insan ayrılık düşünmeye başladı bu aralar...
Siz olsanız ne yapardınız? Fikirlerinize talibim kendimi gerçekten kötü hissediyorum.
Napacağımı bilmiyorum :KK43:
İstemediğin hiç bireyi kimsenin zoruyla yapma.

Bu genel yorumum

Konuya özel
Ayrıl

Erkeksin bence

Çok çok özür dilerim bu yorumum seni üzerse ama inan bana o çocuk senin yaşatmış olduğun duyguları seviyorsa da çok net bir biçimde seni sevmiyor. Ayrıl lütfen ayrıl kendin için ayrıl. Sonunun ne zaman geleceğini bilmediğin bir acıyı koyun gibi beklemektense şimdi hemen çek ve kurtul.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X