Cinsellik, ses duyulması, komşu erkeklerle çalışma ihtimalim.. Kafam da deli sorular 😀

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyy kimsede annelik falan kalmamış herkes dişilik, seks peşinde.eee madem bu kadar dişilik, seks peşindesiniz.bu kadar çoluk çocuk ne oluyor ? Linçleyen de linçlesin valla.madem seks seks diye ölüp bitiyorsunuz benim gibi hergün 3 partnerle sevişin evlenmeyin.bu ne tutarsızlık.kimsede maneviyat falan kalmamış ha.bizim ülkede vur deyince öldürüyor.
Anam bunu söyleyende hamile kalabilirmiyim diyip hamile kalıp kürtaja koşturan ferhans gizz sen hiç karışma annem yerler seni burda. Akıl akıl gel mıçıma takıl. :işsiz:

Ama yinede konu sahibi kadar hard ve hızlı değillerdir :)
Ay yok bir kere şahit oldum hakkını yemeyin kadın bas bas çığlık atıyordu. Adamın adını fln net duyuyorduk ya. İlla adını söyleyeceksen kulağına fısılda kısık sesle konuş. Ben Atakan atakaaaan diye duymak zorunda mıyım?

Ay yok bir kere şahit oldum hakkını yemeyin kadın bas bas çığlık atıyordu. Adamın adını fln net duyuyorduk ya. İlla adını söyleyeceksen kulağına fısılda kısık sesle konuş. Ben Atakan atakaaaan diye duymak zorunda mıyım?
Atakan la da sevişilirmi ya o ne be gözlüklü çalışkan çocuk ismi 🙄

Bu nasıl bir usluptur ya hu? Sizin aklıniz basınizda mı? Cevap vermeyeyim diyorum ama haddinizi çok aştınız.

Yalnız kaçırdığınız sey eşim kelepceyi başkasınada takıyor.. dikkatli olun der ve susarım. Artık malzemede verdim coşabilirsiniz..
Kelepçe fantezisi yüzündenmi polis oldu gı e bari bir meslegi olmuş bu sayede .

Bu nasıl bir usluptur ya hu? Sizin aklıniz basınizda mı? Cevap vermeyeyim diyorum ama haddinizi çok aştınız.

Yalnız kaçırdığınız sey eşim kelepceyi başkasınada takıyor.. dikkatli olun der ve susarım. Artık malzemede verdim coşabilirsiniz..
Valla sizin eseriniz😂😂 sayenizde artık polis eşlerine de başka gözle bakacağım. Ay o kelepçeleri öyle de mi kullanıyorsunuz 😂😂😂

İstediğim gibi sevişirim duyan duyar duyamayan duymaz kimseye göre tavrımı değiştirmem rahatsız olan müstakil eve taşınsın :KK53:
ya benim ev de lojman ben yandaki çocuğun -yan dairemde bekar bir erkek var- annesiyle telefonda konuştuğunu bile duyuyorum.
başka ev olsa neyse de lojmanda ya da yüz göz olunacak insanların olduğu yerde sıkıntı ya...

ben takıntılıyım bu konuya, bağıracaksam sevgilim ağzımı kapatıyor, :KK70: ama bedensel çıkan seslere yapcak bir şey de yok ki. anca müzik açıyorum.
otelde filan hiç sallamam mesela.

gece geç saatte de sevişmiyoruz mesela lojmanda biz gündüz takılıyoruz evlerde fazla kimse olmuyor.

türkçe dirty talk yapabilene de helal olsun. ben onu yapamıyorum konuşma sesimiz yok bizim.

Ayyy kimsede annelik falan kalmamış herkes dişilik, seks peşinde.eee madem bu kadar dişilik, seks peşindesiniz.bu kadar çoluk çocuk ne oluyor ? Linçleyen de linçlesin valla.madem seks seks diye ölüp bitiyorsunuz benim gibi hergün 3 partnerle sevişin evlenmeyin.bu ne tutarsızlık.kimsede maneviyat falan kalmamış ha.bizim ülkede vur deyince öldürüyor.
Yine performansın yerinde.
1659784608279.jpeg

Hemen çocuk yapın...hele iki çocuktan sonra cinselliğin c sini goremeyebileceginiz için tavşan modundan koala moduna zaten direk geçmiş olursunuz😁😁😁😁😁

kızlar hatırlayan var mı?bilmiyorum

bir konu vardı eşi sivasliymis sevişirken uluyormuş eşine kangalim benim sende ulu diyormuş :KK57::KK57::KK57:

Başka bir üye de benim eşim Merzifonlu demişti acaba sonradan anırır mi demişti yarılmıştık gülmekten :KK70: :KK70: :KK70: :KK70: :KK70:

Son düzenleme:
Y
Merhaba arkadaşlar..

Hiç böyle bir konu açacağım aklıma gelmezdi. Buradan komşu şikayetleri okuyunca tedirgin oldum :-)

Biz yeni bir şehre tayin olduk. Normalde biz eşim polis diye lojman haklarımızı kullanmadık ve yine ayrı yerden tuttuk. Asker ve polis eşleri bilirler lojmanların enteresan bir aurası var. Nedendir bilmem ama, guruplaşma, dedi kodu, çekememezlik cok fazla oluyor. Karı- koca biz de böyle şeyleri sevmeyince hep uzak kaldık.

Evi ben gelip tuttuğumda bina yeni ve boştu. Biz gelene kadar hepsini askerlere kiraya vermişler dolayısı ile farklı teşkilat ama yine lojman gibi olmuş :KK70:

Şimdi diğer dairelerin yatak odası konumu nerde bilmiyorum ama, galiba bizim yatak odası tahmini olarak yan dairenin Amerikan mutfak olarak kullandıkları oda. Çünkü bizimki onun ters yönü Amerikan mutfak ve çok geniş olduğundan dolayı onlar da bizim gibi günlük oturma alanını oraya yapmışlardır.

Normalde yeni bina ve ses ve ısı yalıtımı var ama, dün geç vakit yan komşu bayanın ya telefonla, ya da biriyle konuşması bana geliyordu. Konuştukları tam net değil ama ses vardı yani. Biz de karı-koca cinselliğimize düşkün bir çiftiz bir de ne bileyim renklidir yani 🤭 O esnada konuşma, hard vb. Şeyler..

Dün yine rahat durmadık ama, o ses bana geldi diye eşime "Sessiz ol, hızlı davranma " diye diye adamın şevkini kaçırdım. Hard ve hızlı olunca malum sesler çıkıyor ve yan duyarsa ne yaptığınız bariz belli. :KK45:

Gelelim meseleye.. birincisi sesin yana gitmesi tedirginliği ile adapte sorunu oldu ve olacakta. İkincisi ben işe başlayınca ister istemez kolluk kuwetleri ile muhattap olacağım %100 de %200 bulunduğum konum itibarı ile bu kişiler asker olacak. Bu sese maruz kalan bir adamla çalışmak beni utandırır. :skandal:Bir de bu konu tahminlerim üzerine apartmanda bayanlar arasında konu olacak. Bahsettim ya.. nerde lojman ve lojmanlaşmış bina var.. kopsun kıyamet 😂

Şu an ev degişme şansım hiç yok. Ebeveyn banyosu bu odada olduğundan dolayı bir de yatak odamın mobilyaları (her şey xl) ancak bu odaya kurulabildi yani oda degişme şansıda yok.

Kızlar bu durumda "amaaaan dunyaya bir kere geliyoruz" mu diyelim? Çünkü biz yaşamayı seven bir ciftiz. Cinsellikse en büyük uyum ve bizi biz yapan en büyük etken. Yoksa "aman duymasınlar sıradanlaşalım" mı diyelim? Lakin eşimi ve kendimi tanıdığım kadarı ile bu bizi psikolojik etkiler. Tavşan gibi olan bir çiftin, koalaya dönüşmesi bir devrin bitişi olur 😏 Hadi kızlar bir el atın yaa.. derdin bu mu? demeyin evliliğimize şimsek gibi çakar bu durum 😬😬

Ev yerleştirmeye devam ettiğimizden kopukluk olabilir ama, dinlendikce yazacağım 😊
Yeni evli üst komşumun evin heryerinde inkemelerini ve anirmalarini 1 yıl dinledik.birgun oturma odasının üstünde eşim le beraber dinlerken o kadar sınır oldum ki ağzım insallah geberirsin diye bi laf çıktı. 6 ay sonra kadın mide kanseri den öldü. Inanılmaz pişman oldum ama yapacak busey yok.hepimiz yeni evli olduk.bazi şeylerin setini çıkarmamak lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X