Cinsellikle alakalı konuları kapatmaya çalışmam, beyfendinin zoruna gidiyor galiba!!!

Sensible

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2008
3.832
111
Öyle üzgünüm ki su an..
2 yila yakin bir beraberligim var. Ayri ülkelerde yasiyoruz,dolayisiyla fazla bir araya gelemiyoruz. Yaza nasipse söz/nisan durumlari var. Hayatima aldigim ilk erkek kendisi, ve dolayisiyla herseyi onunla ögrendim,ögreniyorum.
Son zamanlarda cinsellikle alakali mevzulara cok giriyor. Evlilik öncesi cinsel birliktelik istegi yok, ama zaman zaman evlendigimizde neler yapacagim sana seklinde konusmalari var.

Neyse buna birsey demiyorum, sonucta cinsellikte askin bir parcasidir. Beni cok sevdigini ve o anlamda arzuladigini biliyorum. Ama bu konularla ilgili fazla derin mevzulara inmek istemiyorum acikcasi, sonucta biz suan evli yada nisanli degiliz.
Ara sira söyledigi seylere güldügüm, ve sabretmeliyiz dedigimde oldu, ama konuyu tatli bir sekilde sakaya vurarak kapattigim zamanlar daha cok oldu.
Ilk geceden korkuyormusun gibi sorularina, sevdigim adamdan neden korkayim ama tabikide endiselerim var diyorum. Sonucta bu islerde tecrübeli degilim, endiseli olmamda normaldir herhalde.

Bugün konusurken "hadi yatalim" dedim. Sakayla karisIk yatalim kelimesini yine o tarafa cekti. Güldüm ve tövbe yarabbi dedim. Ondan sonra bana seni istiyorum,arzuluyorum cünkü seni cok seviyorum, sen karim olacak kisisin var mi itirazin gibi seyler söyledi. Itirazim yok ama evlendigimizde benden ilk baslarda cok fazla sey bekleme, senin gibi tecrübeli degilim diyince, bana ne dese iyi? Ben o isi cok seviyorum, eger evlendigimizde bana sirtini dönüp yatarsan baska biriyle olur diyince, benim sarteller atti. Iyi masallah dedim. Bana neden bu isle ilgili bir hastaligim varmis gibi bakiyorsun dedim.Öyle baktiriyorsun dedi. Ve son olarak, ask sadece sarilip uyumak, el ele tutusmak vs degil dedi, o iste askin bir parcasi dedi.

Bunlara katiliyorum, elbette öyle. Bende sonucta insanim robot degilim, sevdigim adami her anlamda arzuluyorum ama su durumda, henüz sevgiliyken bunlari kendisine söyleyipte fantezi üretemem. Beni "baska biriyle olur ozaman" lafi cok kirdi, inanilmaz üzüldüm bu lafina. 2 senedir hic bu tarz seyler duymadim kendisinden. Ne demek baska biriyle olur? Bunu nasil söyleyebilir? Ben onun eskiden cinsel anlamda beraber oldugu kizlar gibi ona sunu yapariz bunu yapariz diyemem. Ha istesem en kral fanteziyi üretir gözüne sokarim, ama bunu suan yapamam.

Bana sanki cinsel anlamda bir hastaligim varmis gibi bakiyor. Sinirimden su an ne yapacagimi bilemiyorum. Ha olduda var hadi, hic utanmadan, sevdigim dedigi, hayatinin kadini yaptigi beni bir anda gözden cikarip baskasiyla yapacak o isi öyle mi?
Böyle sevgiyi ben......

Normalde seni seviyorum demeden cikmazdi.O konudan sonra uzun bir sessizlik oldu. Ben yazmayinca burdamisin, ben yatiyorum dedi ve cikti gitti.

Sinir oldum ya!! Aklindan böyle birseyi gecirmis olmasi bile cok kirdi beni.

Erkeklere güvenilmez diyordum, bu sözümün bir kez daha arkasinda dag gibi duruyorum, ne kadar severse sevsin, tatmin olmadiklari zaman her türlü seyi yaparlar!!

Ben mi abartmisim kizlar, lütfen siz söyleyin?

canım böyle bir lafın şakası bile olamaz ama iyiye yormak istiyorum ve sadece kötü bi şakadır inşallah diyorum:1no2:bence bu sözüyle ne demek istediğini sakince uzun uzun konuş umarım herşey güzel olur:teselli:

Asla abartmamışsın canımm çok acaip bir kelime kullanmış çok ben merkezli düşünmüş..ve birden aklıma şu geldi " hadi evlendiniz diyelim (belliki cinsel anlamda çok düşkün herşeye, ve gayet güzel gidiyor herşey diyelim.. peki ya sen hamile kaldığında bu adam 9 ay boyunca ne yapacak!!! işte birden bu geliverdi aklıma "

canım böyle bir lafın şakası bile olamaz ama iyiye yormak istiyorum ve sadece kötü bi şakadır inşallah diyorum:1no2:bence bu sözüyle ne demek istediğini sakince uzun uzun konuş umarım herşey güzel olur:teselli:

Hic saka yaptigini zannetmiyorum.
Benimkine arada gelirler, huysuzlanir, ya öyle bir anina geldi birden söyledi, yada bana gözdagi veriyor.
Saka olsaydi saka oldugunu söylerdi.
Acik sözlüdür, neyi saka neyi gercek anlamda söyledigi cabuk anlasilir.
Ne hali varsa görsün.
Konuyu acacam yine ve madem benim bu konularla ilgili sorunum oldugunu düsünüyor (bunuda nerden cikardi hic anlamiyorum) ozaman benimle evlenipte ne benim hayatimi ne kendi cinsel hayatini karartmasin. Aynen bunlari aktaracam beyfendiye!!!!!!!!!!!!!!!

Asla abartmamışsın canımm çok acaip bir kelime kullanmış çok ben merkezli düşünmüş..ve birden aklıma şu geldi " hadi evlendiniz diyelim (belliki cinsel anlamda çok düşkün herşeye, ve gayet güzel gidiyor herşey diyelim.. peki ya sen hamile kaldığında bu adam 9 ay boyunca ne yapacak!!! işte birden bu geliverdi aklıma "

Valla eger öyle birsey olacaksa, simdiden söylüyorum, Allah ne onu bana nede beni ona nasip etmesin.

Bence az bile sinirlenmişsiniz.O kadar haklısınız ki,bu cümle kaldırılacak bir cümle değil,siz ona buna benzer birşey deseydiniz kim bilir ne olurdu.Ayrıca yazdıklarınızdan ne kadar akıllı ve kararlı bir arkadaş olduğunuzu anladım,bence siz en doğrusunu yaparsınız

Tatlım bunu ciddi manada açık açık konuşucaksın, nekadar kırıldığını ve o kelimesini nereye çeksen gidebileciğini söyliceksin sende çook soru işaretleri bıraktığını altıcaksınki bu kanı deli akan küçük beyimizin aklı başına gelsin.. Anlıyorum seni özlüyo arzuluyo çok seviyo fakat azıcık sabretsin tutsun birazcık daha yahuuu :)))

arkadaşım abartmamışsın ama neden bu konuları konuşmamakta bu kadar ısrar ediyosun sonuçta sadece fantezi üreteceksin şimdilik uygulamıcaksın ya bu tutumunu anlamadım
ben evliyim 3,5 yıllık bana güven erkekler bu konuları konuşmayı fantezi dinlemeyi uygulamak kadar severler bu erkeklik içgüdüsü anlamaya çalş sen bu kadar bu konuda katı davrandığın için sinirlenip bi anlık söylemiştir takma kafana
ama bu kurallarınıda boz derim

Bu arada açtığın konu yazıların düşüncelerin okadar mantıklı biri olduğunu gösteriyorki Aslında senin hiiiç yoruma bile ihtiyacın yok arkadaşım HELAL OLSUN SENİ YETİŞTİREN AİLEYEalkisalkisalkis

Fazla muhabbet tez ayrılık getirir derler.E sonuçta erkek cinselliği bırak açmayan sevgili, erkek gözlemedim üstelik bunu sade dil ile yapmasıda gerekmez .Ben mi yanlışım bilmiyorum sevgilinin seni istemesi gayet tabii bir durum kızdığım tek nokta başkalarıyla olur demesi sırf bu yüzden ilişkini gözden geçir derim.Ve lütfen seni nasıl aseksüel olarak tanımladı çok merak ettim.

Fazla muhabbet tez ayrılık getirir derler.E sonuçta erkek cinselliği bırak açmayan sevgili, erkek gözlemedim üstelik bunu sade dil ile yapmasıda gerekmez .Ben mi yanlışım bilmiyorum sevgilinin seni istemesi gayet tabii bir durum kızdığım tek nokta başkalarıyla olur demesi sırf bu yüzden ilişkini gözden geçir derim.Ve lütfen seni nasıl aseksüel olarak tanımladı çok merak ettim.

Canim bende katiliyorum buna, cinsel acidan insan sevdigini elbette ister.
E bende istiyorum, yalan degil, insanim sonucta, sevdigim adami arzularim.
Ama sevgiliyken kalkipta ona afedersin yatak fantezileri üretip cinsellikle ilgili hastaligim olmadigini kanitlayamam.
Böyle bir kaniya sanirim söyle vardi. Ilk gece korkusu herkeste oldugu kadar bendede var. Hatta korku bile degil o, ufak tefek endiseler, nasil olacak gibi düsünceler var.
Korksam korkuyorum, bu beni cok yoruyor, cok endiseleniyorum der, ve kendim bi uzmana görünürüm. Cok abartti.
Beraberlikleri 2-3 aydan fazla sürmeyen bir erkek bu. Ve kizlarla hep cinsellik icin birlikte olmus bir erkek. Ilk kez bende askin ne oldugunu anladigini söyledi, beni cok sevdiginide biliyorum, bundan süphem hic yok. Ve bugüne kadarda hic böyle bir laf¨söylememisti. Bu konularida hic acmadi. ilk bulusmamizda ellerinin titreyisi ve sana dokunmaya kiyamiyorum diyisi ve bugünki söyledigi o iki satirlik laf düsüncelerimi alt üst ediyor.

Sevgisinden süphem yok, ama cinsellik konusunda nedense bende bi sorun oldugunu düsünüyor. Hay Allah'im ya gülsemmi aglasammi.

arkadaşım abartmamışsın ama neden bu konuları konuşmamakta bu kadar ısrar ediyosun sonuçta sadece fantezi üreteceksin şimdilik uygulamıcaksın ya bu tutumunu anlamadım
ben evliyim 3,5 yıllık bana güven erkekler bu konuları konuşmayı fantezi dinlemeyi uygulamak kadar severler bu erkeklik içgüdüsü anlamaya çalş sen bu kadar bu konuda katı davrandığın için sinirlenip bi anlık söylemiştir takma kafana
ama bu kurallarınıda boz derim

Canim simdi fantezi vardir fantezi vardir.
Fantezide kurdum kendi istegimle, ama o isin detaylarina kadar anlatmadim.
O noktaya geldiginde durakladim. Fantezi dedigimde, evlendigimizde dans show yaparim dedim, cok hosuna gitti. Ben bi noktada duruyorum, o devam edip anlatmami istiyor.
Hic kusura bakmasin detayina kadar anlatamam. Zaten nasipte evlilik varsa evlenirsek o detayi benimle yasar.
Tamam istesin. Anlat desin. Anlat dedigindede kizmiyorum zaten, sadece konuyu sakaya vurarak baska konuya gecis yapiyorum.

Benim kizdigim tek sey "bana sirtini dönüp yatarsan, o is baskasiyla olur" demesi.
Ben ona sirtimi dönüp yatacam, cinsellik istemiyorum demedim ki.
Nerden cikardi bunu, nasil uydurdu nasil yazdi cizdi anlamadim, birden soka ugradim.
Azitti iyice. Tamam uzaktayiz birbirimize, beni arzuladigini söylemesi hosumada gidiyor ama o son lafi cok koydu. Senden baska kimseyi düsünemiyorum o anlamda artik diyordu ve inaniyordum gercekten, ama bu lafindan sonra o lafinada inanasim gelmiyor artik.
Ama hep diyorum, yüzünede dedim eger benden habersiz bir haltlar karistirirsa, Allah beni ona nasip etmesin.
Bugün, 2 yil sonra ilk defa güvensizlik yaratti. Helal olsun, tam evlilige adim atacakken bunu basardi, ne diyim.

Bu arada açtığın konu yazıların düşüncelerin okadar mantıklı biri olduğunu gösteriyorki Aslında senin hiiiç yoruma bile ihtiyacın yok arkadaşım HELAL OLSUN SENİ YETİŞTİREN AİLEYEalkisalkisalkis

canimsin benim sagolasin. Allah hakkimizda hayirlisini versin ne diyeyim.

Sensible, doğrusu ben tavrını doğru buldum. ılk mesajında yazmışsın ya.. Ne evli ne nişanlıyım ne konuşacağım diye ve bu sözünün arkasında da durman çok güzel.. Doğrusu helal olsun sana.. Ha yanlış anlaşılmayayım. Bunu daha önce yaşamak isteyen yaşar.. Bu değil derdim. Benim demek istediğim yaşamak istemeyen, sınır çizen, kendi bildiği doğrudan şaşmayan tavrına helal olsun..
Geldiğimiz durum üzücü maalesef. Artık ilişkilerin sadece cinsellik üzerine olması, daha rahat davranmamız sonucunda erkekler şimdi istemeyen, sınır koyana maalesef soğuk/sorunlu yaftasını asmaya başladı.
Doğrusu o lafın üzerine ne denir bilmiyorum. 10 yıllık evlilikten sonra erkeklerin de her zaman hazır kıta olmadıklarını biliyorum ama.. Peki o sırtını döndüğünde sana başkalarıyla olma hakkı tanıyor muymuş? Cinsellik varsa her iki taraf için de olmalı, yoksa her iki taraf içinde olmamalı. Eğer ki evlilik, bağlılık sözü verdiysen..

Bu erkekler bu cinselliği neden böyle mesele yapar anlamıyorum anlamakda istemiyorum aslında:kızgın: konuşarak ağzından lafmı almaya çalışıyor hani o konuda nekadar isteklisn diyekafamçokkarıştı
Bundan sonra bu konuları konuşmayın derim çünkü sen onun dilediklerini yapmayınca iş daha bir sarpasarar. Nasıl olsa evleniceksiniz ozaman haddini bildirisin beyefendiye... Bir defa hiç komik değil yani başkasına gitmek gibi bir cümlenin şakası bile kötüdür kırar bir kadını...

Benımde aklıma ılk hamılelık geldı,ozamanda mı başkasını düşünecek...

Allah korusun,bı arkadasım vardı bana asılırdı,çapkındıda,evlenmek ısterdı benle.bigün ona sen benı aldatırsın demiştim,oda sadece hamıleyken aldatırım demişti..

düşün artık,belkı şaka yapmış ama yınede hoş değil,keşke o an cevabını verıp kapatsaydın yüzüne.:eek:klava:

sanırım ilişkide belirli kriterleriniz var. ve bunu uyguluyorsunuz. erkek arkadaşınız da 2 yıldır bunu biliyor ve anlayışla karşılıyor ki
2 senedir sizle birlikte..
sizin evlenmeden önce bir beraberlik yaşamak istememenizi kabul etmiş ki, devam etmiş.
peki, şimdi, neden birden böyle davranmaya başlamış, anlamış değilim

evlendikten sonra belki bir sorununuz olabilir aranızda bir problemolmuş olabilir küsmüş olabilirsiniz birbirinize,,hamilesinizdir,
yorgunsunuzdur ,ne bileyim insanız bir şeyler olmuştur.

ha bak,şimdi bana sırtını döndü bende hemen başkasıyla yatarım ne demek.
ben bunu söyleyen adamın benle olan sevgisinden şüphe ederim.
seven adam karısını başkasıyla aldatır mı. başkasına dokunur mu. bunu söylemek bile ,onun bunu normal karşıladığının belirtisidir.
kızmakla ,çok haklısınız..

Hayret bir şey ya...
Cinsellik ne kadar önemli bu erkekler için:kızgın:

Canım bencede al karşına rahatsızlıgını kırgınlıgını acıkca konuş.
Evlenmeden sana hastaymışın gibi dediğin gibi davranması cok yanlışkaydirigubbakcemile

Biz kadınlar gibi iradelerine sahip değiller işte:kızgın:

Erkekler bu konularda paldır küldür konuşmayı seviyorlar...

Yapılarında var.... seninkide nasıl şahlandıysa..delikafadulden

Sen dönersen arkanı ben başkasıyla yaparım yani o kadar azgınım demek istemiş

Yani bir o kadar gözüm döner demek istemiş....:jeyyar:

Çok özlemiş olabilir.. ondan artık saçmalıyordur.. mesafede uzak..

Bazı duyguları yoğun yaşadığı bir anda bu sözü kullanmış..

Çok fazla büyütecek birşey olduğunu sanmıyorum...

Sevgilini genel olarak değerlendir...

Bende güvenmiyorum erkeklere bu cinsellik konusunda

Zira akılları hep orda oluyor genelde....

2-3 ay sadece cinsellik için beraberlikleri olmuş diyosun, sana ulaşamadığı için sizin ilişkininiz bu kadar uzun sürmüş olabilir mi, sana ulaşamadığı için sana aşık olmuş olabilir mi, eğer böyleyse sana ulaşınca nolcak o diğer kızlardan biri mi olcan. bide bunların üstüne durup dururken başkasıylada olur demesi, acaba bu adamın derdi yuva kurmak değilde, sadece cinsellik mi diye getirdi aklıma
diyelimli evlendiniz sonra nolcak, tüm kadınlarda olduğu gibi seninde duraklamaların olcak bu duraklamalar için illaki hamile olmakta gerekmiyor, kadınlar erkekler kadar cinsel isteğe sahip değil bu bi gerçek, moralin bozuk olur, depresyondasındır, hemen gözü başkasınımı aramaya başlıcak
bence bu soruları evlenmeden kendine sor ve kesin cevaplar al, çok mu karamsar bi tablo çizdim bilmiyorum ama bunlar önemli sorular

ama diğer bi ihtimalde, senin cinsel açıdan soğuk olup olmadığın soru işareti olabilir kafasında o da evlenince de mi böyle olacak diye korkuyor olabilir bilemiyorum

X