Cinsellikte kayganlık sağlama

Salata olayi baska bir konu, eski uyeler anlayacaktir. Sizinle alakasi yok ve dalga gecmek icin de yazilmis bir sey degil. Margaret’in mesajina ithafen yazildi gordugunuz gibi. Zeytinyagini da bir doktorun onermesi beni cidden soka soktu, o kadar kayganlastirici urun varken. Hayir bebe yagini ve hatta hindistancevizi yagini bile mantikli kabul edebilirim ama cok asitli oldugu icin artik cocuk doktorlari tarafinda bebeklerin kafasindaki konaklara bile surmeyin zarar veriyorsunuz diye bas bas bagirdiklari bir seyi size birlesme sirasinda kullanmanizi oneren doktorun aklindan suphe ettim resmen
Kusura bakmayın ben bilmiyordum o konuyu

Önceden kayganlaştırıcı mı varmış doktor eski yöntem söylemiş doğal yöntem
Tabi ben doktor değilim ama mesela benim doktorum vajinaya asla yabancı birşey kullanma florasını bozar demişti.. Zeytinyağı da pek mantıklı gelmedi.. Eski yöntem de eski de kaldı artık birsürü kayganlaştırıcı var doktor neden böyle birşey dedi şaşırdım sadece.. Yani zeytinyağı şifa elbet ama vajina konusunda bilmiyorum.. 🙄

Salata olayi baska bir konu, eski uyeler anlayacaktir. Sizinle alakasi yok ve dalga gecmek icin de yazilmis bir sey degil. Margaret’in mesajina ithafen yazildi gordugunuz gibi. Zeytinyagini da bir doktorun onermesi beni cidden soka soktu, o kadar kayganlastirici urun varken. Hayir bebe yagini ve hatta hindistancevizi yagini bile mantikli kabul edebilirim ama cok asitli oldugu icin artik cocuk doktorlari tarafinda bebeklerin kafasindaki konaklara bile surmeyin zarar veriyorsunuz diye bas bas bagirdiklari bir seyi size birlesme sirasinda kullanmanizi oneren doktorun aklindan suphe ettim resmen
Acaba o salata kasesi hala duruyor mu? 👀

Oyle deme kiz eskilerde varmis yumurta 😂 benim kaynana anlatmisti dogum yaptiktan sonra ödem olusmus sanirim hemen köyun ebeleri yagda yumurta kizartip beze koymuslar o bolgeye tutmus cok rahatlatti sicak sicak indi ödemi agrisi demisti🙈😂😂
Belki bu olur yani belki içe giren bir şey yok zeytin yağı tamam içe girsin diye uygulanıyor :olamaz::olamaz:bilemedim şimdi 🤣🤣

Tabi ben doktor değilim ama mesela benim doktorum vajinaya asla yabancı birşey kullanma florasını bozar demişti.. Zeytinyağı da pek mantıklı gelmedi.. Eski yöntem de eski de kaldı artık birsürü kayganlaştırıcı var doktor neden böyle birşey dedi şaşırdım sadece.. Yani zeytinyağı şifa elbet ama vajina konusunda bilmiyorum.. 🙄
Evet ben de size hak veriyorum eski usül söylemiş doktor önceden yokmuş kullanırlarmış şimdi herşey va r

Zeytinyagi mi🤦‍♀️
Bebe yagi bile beni yakar..
Dogal salgisi gibi olur mu yahu?
Uye iptal olmus ama kocasindan etkilenmemesi ve sevmemesi ihtimalini kimse degerlendirmemis..belki gorucu usulu? Belki haz almiyor adamdan? Belki adam odun sevismeyi bilmiyor? Yoksa selale olmasi lazim neden kurusun?

X