Cinsellikten kaçan erkek

Kızlar neredeyse 1 yıl geçti aradan gitmedigimiz yer kalmadi . Gay olduguna dair bir seyde bulamadim . Yani tıbben durum yok. Ya çok iyi cinsel tercihini saklayan birisi ya da icinden gelmiyor elde olan mal bu sanırım

Kızlar neredeyse 1 yıl geçti aradan gitmedigimiz yer kalmadi . Gay olduguna dair bir seyde bulamadim . Yani tıbben durum yok. Ya çok iyi cinsel tercihini saklayan birisi ya da icinden gelmiyor elde olan mal bu sanırım
Aseksüeldir?

O zaman maalesef ya bu deveyi güdecek ya da bu diyardan gideceksiniz. Elinizde başka seçenek kalmamış

Sanırım canım sadece bu kaldi adam +18 sahne gorse bile izlememeye çalisiyor cok ilginc işte ben izleyincede bana kiziyor yok yani tuhaf
Bence artık boşuna sorgulamayın. Gay veya aseksüel olması sizin durumunuzu değiştirmez. Bu sorunun onun tarafından çözülemeyeceği net. Siz kendiniz hakkında ne yapacağınıza karar vermelisiniz.

Daha önceki sevgilileri ile anal seks mi yapmış hep. Bazı kesimler ön kalsın, arka olsun diye malum bekaretini korumak için sevgilisiyle anal ilişkiye giriyor hep. Normal yol o kadar da zevk vermiyor anal tadanlara.

Daha önceki sevgilileri ile anal seks mi yapmış hep. Bazı kesimler ön kalsın, arka olsun diye malum bekaretini korumak için sevgilisiyle anal ilişkiye giriyor hep. Normal yol o kadar da zevk vermiyor anal tadanlara.
Evet muhtemelen gorustugu kisinin o kafada olabilecegini dusunuyorum .
Ama oyle yada boyle istegi yok gorev gibi yapiyor .
Hani istekli olup olmadigini bir insanin anlarsiniz hiç bir istegi yok agzina aldigi laflar bile ona yakismiyor sevisme esnasinda . Onlarida bana iyi gorunmek icin soyluyor

X