Cinsiyet tahmin? Resimli, Nub teorisi?

Melegiimm22

☆7.Takım☆/Bk85.2 Gk67.5/ Hedef 65 Boy 1.72
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Temmuz 2016
5.462
15.393
26
Kızlar 13+5 haftalıkken gittim Dr söylemedi bişey tahminde yapmadı bacakalrı kapalı dedi, eşim videoya çekmiş orda bacak arası gözüküyo sanki videodayken ekran fotosunu çektm, bi tahmininiz var mı? Nub teorisine göre falan pek bilgim yok ama tahmin ederseniz çok sevinrz :)) kız erkek fark etmez sağlıklı olsunda İnsaAllah, ama merak işte :KK23:

Eklentiler

• Screenshot_2017-03-10-14-50-20.png
    Screenshot_2017-03-10-14-50-20.png
    274 KB · Görüntüleme: 438
  • Screenshot_2017-03-07-21-17-44.png
    Screenshot_2017-03-07-21-17-44.png
    253 KB · Görüntüleme: 386
Aynen Dr da dedi maşaAllah çok hareketli dedi :KK48: Allah'ım istediğin vakit hayırlısıyla sanada nasip etsin İnsaAllah :KK200::KK36:
Belli canm genelde erkekler bole olur benim kardesmde oleydi erkekler daha haraketli canm bu arada kalp atslari 140 tan asagsa erkekms 140 tan yukarysa kzms dye duymstm ama :) ins cnm nisan ayi ugurlu gelr ins :)

Belli canm genelde erkekler bole olur benim kardesmde oleydi erkekler daha haraketli canm bu arada kalp atslari 140 tan asagsa erkekms 140 tan yukarysa kzms dye duymstm ama :) ins cnm nisan ayi ugurlu gelr ins :)
Hayırlısı bakalım çevremdekilerinde içine hep erkek doğuyo hayırlısı İnsaAllah ❤
İnsaAllah canm benim hakkında hayırlısı :*

Hayırlısı bakalım çevremdekilerinde içine hep erkek doğuyo hayırlısı İnsaAllah ❤
İnsaAllah canm benim hakkında hayırlısı :*
Kuzu genelde benim dedijlerm ckyr tandk ablann daha bebegi yokken demistim hamile olcksn hemde kzn olcak dusunmyrlardi cock snra bakti kizi oldu demisti sen dedin ckti bak dye :) birde arkdsm evlenmsti daha yeni evlenmslerdi demisti karnnda ufaklgn bak gor dedim kiz hamile ckti icime doguyor galiba :)

Kuzu genelde benim dedijlerm ckyr tandk ablann daha bebegi yokken demistim hamile olcksn hemde kzn olcak dusunmyrlardi cock snra bakti kizi oldu demisti sen dedin ckti bak dye :) birde arkdsm evlenmsti daha yeni evlenmslerdi demisti karnnda ufaklgn bak gor dedim kiz hamile ckti icime doguyor galiba :)
Ayy hadi bakalım :rolleyes: belli olsun cinsiyeti yazarm buraya İnsaAllah bakalım tutucakmı :KK36:

Cikinti 14- 16 haftaya kadar iki cinsttede var. Paralelse kiz. Yukari dogru ise erkek. Ama yuzde seksenlerde dogrulugu degisebilir. Bide benim usgde bi taraftan cikinti paralel baska acidan yukari dogruydu. O yuzden dr tahmin etmedi. Yaniltici yani . Tutarsada yuzde elli tutma sansi var zaten

Cikinti 14- 16 haftaya kadar iki cinsttede var. Paralelse kiz. Yukari dogru ise erkek. Ama yuzde seksenlerde dogrulugu degisebilir. Bide benim usgde bi taraftan cikinti paralel baska acidan yukari dogruydu. O yuzden dr tahmin etmedi. Yaniltici yani . Tutarsada yuzde elli tutma sansi var zaten
Anladım canım hayırlısı bakalım :))

X