cinsiyet yanılmaları 13.haftada erkek deyip değişen oldumu

Benim basima gelmisti gobek kordununu pipisi sanmisti ve ilk ogrendigim gunden itibaren 4.yada 5 ayliga kadar erkek diye sewdim sonra ozel bi klinige gittik kesin kiz dedi renkli ultrasyonda oyle ogrendik

13 biraz erken canım en net 16 17 de öğrenirsin Allah kucağına almayı da nasip etsin :)

2 HAFTAYA NET SÖYLERM DEEDİ DE BENDE ONDAN KORKUYORUM KORDONLA PİPİYİ KARIŞTIRMASINDAN :)
Herseyin hayırlısı bende hep 2 ewladim olsun 2 side erkek olsunn istedim ama Rabbim ilk cocugumi kiz nasip etti iyikide oyle olmus ALLAH yavrularimiza saglik sihhat versin cinsiyete takilma saglikli sihhatli olsun onemli olan o :anneadayı:

Herseyin hayırlısı bende hep 2 ewladim olsun 2 side erkek olsunn istedim ama Rabbim ilk cocugumi kiz nasip etti iyikide oyle olmus ALLAH yavrularimiza saglik sihhat versin cinsiyete takilma saglikli sihhatli olsun onemli olan o :anneadayı:
ilk olduğundan kesinlikle öle tabi ayrımdan değilde bian önce hazırlıklara başlamak istiyorum :)

13 haftalığız erkek dendi net olarak 2 haftaya sölerm dedi erkek diyip daha sonra kız olan vaarmı
Evet canm tamda benim öyle oldu:-) 13. Haftada gittim erkeğe benziyo dedi sonra 16 19 da filan gittim kıza benzetti hatta iki doktora gorundum kesin olsun diye :-) şimdi Allahın izniyle bi kızım olacak kesinleşti geçte olsa.:-) genelde gostermeyince geç söylenince kız oluyo diyolar ama ne kadar doğru bilmiyorum.Allahim hayirlisiyla sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah cinsiyet önemli değil sağlıklı olsun da bebislerimiz.ayrica kızım olacağına coookkk sevindim:-)

X