Duygulu41

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2016
3
0
33
Arkadaşlar merhaba ben 16 hafta 4 günlük hamileyim bugun cinsiyete baktı doktor %90 kız dedi değişme olayı olurmu sizce

16 haftada değişme olasılığı zor bencede . Bende uzun süre acaba değişir mi demiştim :) 12 de öğrendim kızçemi

Benim de 13 de erkek demişti ama 16 da kız olduğu kesinleşti. 16.hafta zaten cinsiyeti öğrenme haftası :)

Cihazi iyiyse degismez. İlk gebeligimde %100 erkek demisti 16 . Haftada oglum var. Ayrintili usgde net belli olur . Arkadasima 6 aya kadar erkek dediler 6 . Aydan sonra kiz . Kizi oldu.

usg iyiyse ve doktor ner gördüyse 16 haftadasın değişmez canım

kızlar merhabalar,herkese hayırlı doğumlar öncelikle. ben 13+6 günlük hamileyim. bugün dr kontrolüne gittik ama dr belli değildi. bacak arasını da açıyor ama dr daha cinsel organ oluşmamış diyor. bir görüntü göndersem anlayan varmı.

bu arada arkadaşlar tarama testinde free bta hcg den az çok anlaşılıyomuş biliyomuydunuzz. bende yeni duydum

Bana 16. haftada kız dediler ve değişmedi.
Zaten kemik yapısına bile bakıp anlıyolarmış kız mı erkek mi diye.
Ama tabi 9 ay kız denilip erkek doğan da oluyor ya da tam tersi.

kızlar bana cevap yokmu :)

canım bacak arası fotosu ise anlaşılır.. yolla bi bakalım belki nub teorisini bilenler yorumlar. free beta herkeste tutmayabiliyor.. bende tuttu ama bu bi başkasında tutacak demek değil. cinsiyeti anlamamış olabilir doktorun.

X