Çirkin kız olmak...

arzu_t

Guru
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
637
295
33
Diger yapilan butun yorumlara katilarak, bence de cirkin insan yoktur diyorum.
Vucudunu begenmiyorsan spor yap, zayifsan da spor yapmalisin vucudunu sekillendirmek icin. cildine bakim yap, sanirim fransadasin, Charme d'orient urunlerini mutlaka denemelisin.

Saclarini degistirmekten korkma uzunsa az kisalt rengini az actir yada ombré felan yaptir degisimi sende goreceksin.

Tabiki degisim hemen 1 ayda olmaz 3 4 ay uzerine yay ve gor. Kendini salma.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2123 gün geçti.

darlyda

Sevgiyumağı
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2017
2.098
1.533
klasik olacak ama çirkin kadın yoktur. Bence kendinize yeterli özeni bakimı doğru uygulayamıyorsunuz. Illa ki yüzünüze yakışan bir saç kesimi vardır. Makyaj tonlarını deneyerek iyi ayarlayın. Bakımınıza özen gösterin. Kendinize yakışan renklerde kıyafetleri giyin aksesuarlar takın. Yüz bakımı yapın. Kendinize yakışan tarzı belirleyin öncelikle. Bir güzellik merkezine gidip sorabilirsiniz. Saçlarınızı boyatabilirsiniz. Kilonuz fazlaysa idael kilonuza inmek için diyet ve spor yapabilirsiniz. Vücut ölçülerinize göre kıyafetler seçin.

Bence çirkin değilsiniz herkesin kendince bir güzelliği vardır.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1089 gün geçti.

Saglikliyasammm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2017
82
73
Mesela nerenizi beğenmiyorsunuz. Gözlükleriniz mi var lens takın pahalıda değil takmasıda alışınca çok kolay. Kaşlarınız mı kalın iyi bi kuaföre aldırın. Yüzünüzde tüyler mi var aldırın. Sivilceli misini cildiyeye gidin ilaçlar kullanın bunların masrafı çok değil. Saçlarınızı mı beğenmiyorsunuz kestirin bi modele alın bi boya boyayın evde. Biraz makyaj yapın. Kilonuz varsa diyet yapın. Dişlerimi zaten yaptırdım demişsiniz. Başka nereniz kötü çirkin olabilir ki

greengirll

melek
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2012
8.619
9.048
Herkese merhaba.

Çok üzgünül, çok yıprandım...
Ben açıkça sı çok çirkinim, bunu size yok güzelsindir deyin diye demiyorum. Çirkinim işte, çevremdeki insanlar da bunu söylüyor. 23 yaşındayım yakında 24 olucam. Hiç bir erkek beni sevmedi, ben hep mutlu çiftleri izledim. Ne giysem ne yapsam surat aynı surat. Kendimden iğreniyorum artık keşke annem beni hiç doğurmasaydı diyorum.
Türkiye den uzaktan bir akrabağımız (erkek) bana interneten sırnaşmaya başladı. Bende salağım ya ilk defa birinin hoşuna gittim diye içten içe çok sevindim, ilk dera birisinin ilgisini çektiğimi düşünüyordum salağım ya. Oysa ki o herif tüm paralı kadınlara kızlara asılıyormuş sonra da b*k gibi bırakıyormuş ( bunu bir sürü kıza yapmış herkesin dilinde ama ben saf olduğumdan anlamamıştım). Ben zengin bile hiç değilim. Avrupa da yaşadığımız için bizi zengin zanediyorlar oysaki aldığım elbiseler bile hepsi 2. el. Neyse o erkeğin huyunu dün kuzenim bana anlattı dedi ki : " K. çirkin kızları tavlayıp ne kadar para alabiliyorsa alıp sonra başka birisini buluyormuş" sonra dank etti işte bana...
Hayatım da ilk defa birinin hoşuna gittim diye sevinmiştim.
Arkadaşlar bu ilk değil çirkinliğimle ilgili yapılan kötülük. Çirkinliğimi ailem bile yüzeme vuruyor. Türkiye ye gittiğimde bile aynı şey. Örnek vermek gerekirse amcam beni hep bir kıza benzetir iki dakika geçmeden de "ay o kız kendine 30 kilo makyaj yapınca bile çirkin" der. Böyle size 1000 örnek verebilirim.
Size yemin ediyorum kötü birisi değilim, herkesin derdine koşan, çok sesiz birisiyim. Kendimden nefret ettim, herşeyim den nefret ettim.
Gözlerime bakıp çok çirkinsin diyen çocuğu da unutmuyorum.
Yeni bir yıl ve yine aynı şey. Usandım.
Dişlerim çok iğrençti tüm birikimimi koyup yaptırdım birşey değişmedi, çok zayıftım şeker yağ yedim şişmanladım yine birşey değişmedi. Bana hep böyle mi davranılacak? Beni hiç bir zaman biri sevmicek mi? Allah vergisi güzel olan kızlar, ablalar lütfen ne kadar şanslı olduğunuzu bilin ve benim gibi salak saf ve çirkin insanları ezmeyin.

Siz kendinizi çirkin olarak gördüğünüz ve bu enerjiyi yaydığınız için insanlar sizi çirkin olarak görüyor farkında mısınız?

Bakın size bir örnek vereceğim. Benim annemde boy takıntısı var. 1,65 cm boyunda ama aşırı dik yürüyor ve hep kendini "uzun boyluyum" diye tanıtıyor herkese. Ve herkes annemi uzun boylu olarak anıyor. Benim boyum çok sonradan uzadı, arkadaşlarıma göre çok sonra oturdu vücudum, şu an 1.75 im ama hala anneme göre "kısayım". Ben kendimi kısa olarak görmeye alışmışım çünkü. Ne zaman kendimi uzun boylu olarak görmeye başladım, etrafımdan da aynı tepkileri aldım. Oysa ben aynı benim. Eşim 1.85, ooo topukluyla benim boydasın falan demeye başladı. Bu tamamen sizin kendinizi nasıl gördüğünüz ve dışarıya nasıl yansıttığınızla alakalı.

İnanmıyorsanız açın okuyun enerji yasasını.

zerya271210

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2014
2.686
8.227
Kendinizden memnun olmanız en önemlisi. Estetik operasyon yaptırın mutlu olacaksanız. Bir burun estetiği tüm yüzü değiştiriyor.

Ve lütfen size çirkin diyen veya imasını yapan herkesle ilişkinizi kesin. Ana babanız bile olsa.

Kimsenin sizi bu şekilde üzmeye hakkı yok

honey bunch

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2018
13.818
23.037
Güzellik cok değişken bir kavram
Bence kendinize cok cirkinim diye baskı yapacagınıza olumlu düşünme üzerine gidin
Huyunuz güzelse insanlar özgüveniniz sayesinde sizi cokca sevebilir
Hem tıpta cok ilerledi ufak ufak yüzünüzde değişiklikler yapabilirsiniz dişinize yaptıgınız gibi

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 751 gün geçti.

elfos

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2016
516
672
Kaderın guzel olsun ıcın guzel olsun. Ne guzeller var ıcınden neler ne hayatlar cıkıyor.
Ve bence cırkın kadın yoktur bıraz bakım bıraz ozguven lütfen kendıne gel

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1311 gün geçti.

melekeda

Wait for it.
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
2.470
3.747
Ya şu aslında güzelsin, güzelliğin önemi yok, kendini kabullen zırvalarına katılmayacağım. Kendimden biliyorum olmuyorsa olmuyor. Çok rahatsizsaniz birşeyler yapın. Estetik olur bakım olur sac makyaj stili olur. Kendinizi daha iyi hissetmeniz onemli.
Ama bunları yapmadan tavsiyem My ID is Gangnam Beauty dizisini izleyin zaten kısa bir dizi kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz..

beautifulsweet

#HayatEveSığar
Üyelik İptali
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2018
2.015
5.402
Ya şu aslında güzelsin, güzelliğin önemi yok, kendini kabullen zırvalarına katılmayacağım. Kendimden biliyorum olmuyorsa olmuyor. Çok rahatsizsaniz birşeyler yapın. Estetik olur bakım olur sac makyaj stili olur. Kendinizi daha iyi hissetmeniz onemli.
Ama bunları yapmadan tavsiyem My ID is Gangnam Beauty dizisini izleyin zaten kısa bir dizi kendinizden bir şeyler bulabilirsiniz..
Kisilerin yazmis oldugu yorumlara "zirva" diyerek cok samimi ve gercekci olmuyorsunuz.
Konu sahibi ve burda yorum yazan insanlar birseylerin fazlasiyla farkinda zaten.
Iyi niyet cercevesinde moral ve tavsiye veren insanlarin yorumlarina zirva demeyip saygi duyarsaniz daha güzel ve seviyeli bir forum olusturmus oluruz.

defne-28

Guru
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2014
21.046
22.971
32
Bence sen abartıyorsun.
Çok merak ettim. Özelden bi foto gönder objektif yorum yapacağım söz.