Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Çıtçıt saç kullananlar, çıtçıt saç boyaları, çıtçıt saç bakımı

Saçının kendi gurse yapay durmaz eğer seyrekse belli oluyor diplerden görünüyor toka.ben kullandım çok pratik

Ben de mikrokaynak yaptırdım Istanbulda iyi bir yere.3 sene önceydi.Gerçek saç kullanıldi.Ama sürekli kafamın kaşinması, duştan çıkıp saatlerce onu kurutmak, sac diplerimin ıslak kalması beni çıldırttı.1 ay sonra çıkartmak zorunda kaldım.1800 tl çöp oldu.

Selam hanımlar, ben şu ara çıtçıtlara merak saldım ve fakat tamamen bilgisizim.
Haftaya kuaförüme uğrayıp bilgi isteyeceğim, biraz da netten kurcalayıp bakınıyorum videolara ama doğrudan kullananlardan yorum almak istedim bir de.

Bana biraz anlatsanıza sentetik, doğal vs. hangisi daha kullanışlı ya da işte illa doğal saç olmasa belli oluyor mu, tuhaf mı duruyor?
Hangi markalar iyi, kullanıp memnun kaldığınız markalar neler, nereden sipariş verdiniz?
Fiyat aralığı ne olmalı, "Şu fiyattan aşağısı zaten çöptür, şu fiyattan yukarı olamaz kazıktır bu arkadaşım" filan diyebileceğiniz sayılar?
Çıtçıt bakımı-boyası, kullanımı nasıl? Kullanışlı mıdır, rahat mıdır, nasıldır?
Çıtçıt saç kullanımında/alımında yapılan hatalar, dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Tecrübe edenler her yönüyle anlatır, bilgi verirse çok sevineceğim.

Merhaba
Ben daha önce boncuk kaynak kullandım sentetik değildi ama doğal da değildi doğayla en yakın olan bir malzemeydi. Çok memnun kaldım saçlardan ama 1 ay sonda boncuk kaynaklar kaymaya başladı malum dipten taktıkları için. Kullanılan şampuan ve kremler kaydırıyor. Bende 3 ay sonra çıkarttırıp çıt çıt yaptırdım. Hala kullanıyorum. Asla sentetik alma derim fön maşa tutmaz. Benimkiler fön maşa boya tutuyordu. Fiyat pahalıydı 4 sene önce 400 lira vermiştim. Şimdi sordum 1000 TL üzerinde fiyat veriyorlar.

Ben kullanıyorum. Yaklaşık 4 senedir sürekli saçımda. Kuaföre gidiyorum çıkarıp keratin yeniletip tekrar taktırıyorum. İşlem en fazla 3 saat sürüyor. 150 tane takıyorum. Saçlarım ince olduğu için taktırdım yarıya kadar taktırınca diplerden boncuk olduğu görünmüyor.

Sentetik 2 yan çıtçıt ve yarım ay kullanmış biri olarak acikcasi benim saçımda çok belli etti dışarda takamayacak kadar çok. Çünkü saçım oldukça gür ve kabarık yani 2 farklı dunya gibi durdu diyebilirim 😂bana kalırsa eğer gerçek saç olacaksa yarım ay ve 2 yan çıtçıt seti muazzam normal citcitlardan daha doğal duruyor çevremde kullanan var çünkü, tabiki saçınızın gurlugune göre dikilmisse, öbür türlü kendi saçınızla beraber fön maşa yaparsiniz hiç belli olmaz

ben kullandım hala kullanıyorum benim ki gerçek saçtan yapılma ve çok kullanışlı oluyor gerçek saç olmasını tavsiye ederim şekil vermen daha kolay olur saçın uzunsa eğer kendi saçını kullanman daha iyi olabilir. Ben kendi saçımı 250 tl gibi bir fiyata yaptırmıştım.

Çıtçıt yerine yarımaylar çok daha iyi ben düğünüm için aldım 1 kerelik takıcam diye ama hata edip kaliteli sentetik aldım güya ısıya dayanıklıydı ucuzda değildi bu arada maşayı sürer sürmez yandı. Sakın o hataya düşmeyin 600 700 tlden aşşası çöp hatta bir yerde 1000 tlye bulmuştum hem gür hem çok kaliteliydi bence iyi bir para ayırıp ömürlük kullanın..
130 derece diyorlar ama bilemedim şimdi kuaför suzan i takip ederim sürekli ordan duymuştum bende sentetik yarim ay dalgalı düşünüyordum son zamanlarda 🙄

Gerçek çıt çıt almıştım oradan. Sentetik hiç kullanmadım 😊
Teşekkür ederim ben sadece sentetik dalgalı yarim ay istiyorum özel günlerde kullanmalık çok pahalı gerçek saç zaten saçlarım uzuyor ama dalga verdiğim zaman illaki geriye topluyor kısalıyor saç☺
peki nasıl istediğin gibi geldi mi memnun kaldın mi

Teşekkür ederim ben sadece sentetik dalgalı yarim ay istiyorum özel günlerde kullanmalık çok pahalı gerçek saç zaten saçlarım uzuyor ama dalga verdiğim zaman illaki geriye topluyor kısalıyor saç☺
peki nasıl istediğin gibi geldi mi memnun kaldın mi
Memnun kaldım aynı istediğim renkteydi. Kaliteli bir urundu 😊

Ankara’da yaşayan varsa ihtiyacı olana yarım ay sarı renk çıtçıtım var verebilirim 2014te almıştım 2 kez kullandım sadece. Gerçek saç kendim açıp sarıya boyamıştım. Satmak istemiyorum ihtiyacı olan yazsın.

X