Clarisonic Mia Yüz Temizleme Aleti

4 sene kullanamadım ne yazık ki, arıza yaptı alet. 2. yılında birden bozuldu. Şarj olmayı kesti, çalışmadı da.

Kullandığım dönemde ise ilk başta sivilce oluşumlarına sebep oldu. Bunun doğal olduğunu, derinin altının temizlendiğini ve o son sivilcelerden sonra bir daha sivilce oluşumu olmayacağını söylemişlerdi. Aşırı sık kullandığım dönemlerde de derimin inceldiğini hisseder gibi oldum, sonra biraz araştırınca sık kullanılmasının tavsiye edilmediğini öğrendim. Ben de haftada 2-3'e düşürdüm, her gün kullanmadım. Fırçasını iyi temizlememe rağmen minik sivilceler oluşmaya devam etti. Ama cildimin daha iyi temizlendiğini, cildimde aydınlanma olduğunu ve kullandığım kremlerin cildime daha iyi nüfuz ettiğini fark ettim. Belki kullandığım temizleyici sütün cildimde olumsuz etkisi oldu, bilmiyorum. Şimdi başka bir marka kullanıyorum, titreşimli değil. Yavaş dönen bir fırçası var. Haftada 1 kullanıyorum onu da. Sivilce kalmadı, ayda bir regl dönemlerinde tek tük var sadece. (Gerçi sivilce oluşumunun azalmasını fırçaya bağlamayabilirim, çünkü temiz beslenmeye geçip şekeri kestim)

Önerir misin derseniz, piyasa daha uygun fiyatlı alternatifler var. Evde bir yüz temizleme fırçası olmalı ama Mia olsa da olur olmasa da. Bu benim kullanıcı yorumumdur, sık kullandığı halde memnun kalan ve onsuz yaşayamayacağını söyleyenleri de gördüm.
Merhaba... Ben de rossmann temizleme fırçasını kullanıyorum. Kullanmaya başlayalı 2.5 hafta kadar oluyor. Ara ara cildimi attırması bir yana cilt aydınlamdan çok memnunum.
Yalnız bu fırçayı kullandıktan sonra siz ne kullanıyorsunuz? Tonik ve sonrasında nemlemdirici mi?

Muadili var, AYVO diye bir markanın... Aynı kalite değil tabii ama en azından düzenli kullanıp kullanamayacağını anlarsın. Dünya kadar para verip bir köşeye kaldırmak da var işin ucunda... Ben aldım, aylardır duruyor mesela :KK61:

KilicBaligi yorumun üzerinden çok zaman geçmiş ama yine de sormak istedim clarasonic mia2 almak istiyorum kullanmadığınızı yazmışsınız satmayı düşünürmüsünüz

KilicBaligi yorumun üzerinden çok zaman geçmiş ama yine de sormak istedim clarasonic mia2 almak istiyorum kullanmadığınızı yazmışsınız satmayı düşünürmüsünüz

Ben onu çoktan elden çıkarttım canım. Zaten almam çok luzumsuzdu.

selam kızlar bende clarisonic mia 2 aldım fakat kullanmıyorum almak isteyen olursa özelden ulaşabilir...

almadıysan ben kullanmıyorum canım özelden görüşebiliriz...