Claxene dozu

Düşük mü bilmiyorum ama heterozigot benim ki ya yermezse doz yine düşerse

Benim de heterozigot.homozigot olmasi daha kotu hem anneden hem babadan geliyor demek.benm ablam homozigot oldugu halde cocugunu doğurdu haberi bile olmadi.2.gebeliginde dusunce fark edildi.biz aslinda hapla bile dogurabilirz o gebeligin ozelligine bağlı.sen stres yapma yaptikca olumsuz etkilenirsin

Dusurdukten bikac gun sonra hamile kalmisim derken cumleyi tersten mi anladim acaba canm anlayamadim ben.peki igneye kacinci haftanda basladin
Allahın bi hikmeti diyebilirim yani çok ilginç düşürdükten 3 gün sonrs tekrar hamile kalmışım. Ben doktora gittiğimde 2 aylıktı kalp atışı felan şükğr herşeyi vardı hiç bi sıkıntıda olmadı.

Yeni öğrendim son düşüğümde bilmiyordum ama factor V geninin çok önemli olduğunu ve 0,4 claxenn yeterli olmayacağını söyledi çoğu kişi şu an 5 haftalık hamileyim tekrar düşer diye korkuyorum doktor ısrarla 0,4 yeter dedi ama ben ikna olamadım
Yüksek riskli gebelik uzmanına git hangi şehirdesin ? Ama doktoruna güven yeterli olmasa zaten söyleri bide her denilene kulak verme sadece doktorunu dinle ve güven

Allahın bi hikmeti diyebilirim yani çok ilginç düşürdükten 3 gün sonrs tekrar hamile kalmışım. Ben doktora gittiğimde 2 aylıktı kalp atışı felan şükğr herşeyi vardı hiç bi sıkıntıda olmadı.

Dusukten 3 gun sonra iliski biraz erken olmus iyi enfeksiyon fln kapmamissin canm.bebisin kismeti varmis gelmis vay bee cok da erken yumurtlamissin rahmin baya erken toplams kendini.o gebeliginde dogurdun dimi saglikli ilerledi gebeligin.igne kullanmis miydin.ya hala emin olamadim dusurdukten sonra derken bebekten bahsediyoruz dimi bi degerden bahsetmiyoruz

Nasip herşey doktor kendş kesinlikle korunma hemen tekrar deneyin dedi ve benim 2 düşüğüm 1 ay arayla düştü bu 3. Şükür hamileliğim çok iyi gidiyo henüz doğum yapmadım 4 aylık şuan. Ve bende polikistik overde var bana normal yollardan hamile kalamazsın dediler şükür 3 kere kaldm. Sen içini rahat tut 0.4 çoğu kişi kullanıyo bi tanıdığımın karnı pıhtı atıyodu ve 8-9 kere düşük yaptı 1 kerede ölü doğum şuan 1 aylık bebeği var onun pıhtılaşma son evresiydi oda 0.4 kullanıyodu

Nasip herşey doktor kendş kesinlikle korunma hemen tekrar deneyin dedi ve benim 2 düşüğüm 1 ay arayla düştü bu 3. Şükür hamileliğim çok iyi gidiyo henüz doğum yapmadım 4 aylık şuan. Ve bende polikistik overde var bana normal yollardan hamile kalamazsın dediler şükür 3 kere kaldm. Sen içini rahat tut 0.4 çoğu kişi kullanıyo bi tanıdığımın karnı pıhtı atıyodu ve 8-9 kere düşük yaptı 1 kerede ölü doğum şuan 1 aylık bebeği var onun pıhtılaşma son evresiydi oda 0.4 kullanıyodu

Canim son bi sorun var sen dusukten hemen sonra kaldigin gebeliginde dusuk mu yaptin.suanki dusukten ne kadar sonra olan hamileligin

Benim ilk hamileliğim temmuzda oldu ağustosta düştü. Tekrar ekimde hamile kaldım kasımın 12sinde düştü şimdiki hamileliğim 26 kasımda olmuş kanama durduktan 3 gün sonra hamile kalmışım. Yani benim 2 düşüğüm var şuan 3. Hamileliğim ve şükür çok sağlıklı şekilde hamileliğim ilerliyo. Açıklayıcı oldum mu

Benim ilk hamileliğim temmuzda oldu ağustosta düştü. Tekrar ekimde hamile kaldım kasımın 12sinde düştü şimdiki hamileliğim 26 kasımda olmuş kanama durduktan 3 gün sonra hamile kalmışım. Yani benim 2 düşüğüm var şuan 3. Hamileliğim ve şükür çok sağlıklı şekilde hamileliğim ilerliyo. Açıklayıcı oldum mu

Oldu olduu hem de umut oldu bana:KK49: 3.de tutturmussun ben de insaallah 3.de tuttururum hem de beklememe gerek kalmadan.sagol canim guzel ornekler mutlu ediyor beni

doktorunuza güvemiyorsunuz da burda bizim tıpla ilgili bilgimiz yokken bizim söylediklerimize mi inanacaksınız? bence doktorunuz güvenilir değilse başka doktora görünün. kanda pıhtılaşma sorununu en iyi hematologlar değerlendirir, hematoloji bölümüne gidin isterseniz.

Arkadaşlar 26 haftalık bebeğimi kaybettim... Merak ettiğim şuki ben direk nerden randevu alıcam üniversite hastanesi ama ne bölümü genetikmi hematoloji mi beni kadın doğumcularmı yönlendirmesi sevketmesi lazım yoksa ben randevumu alıp gidicem birde doğumdan nekadar süre sonra gitmek lazım 28 gün oldu doğum yapalı süre geçmesi gerekirmi şimdiden teşekkür ederim

X