Çocuğu kv ye yanlız yollamak..

HayalKirikligi25

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2016
167
53
31
Merhaba arkadaşlar..

Ben çocuğumla annemlere hep birlikte giderim,
Ama kv hep eşime çocuğu ona götürmesini söyler, ve en son kavgadan sonra (çocuğu dudagindan opmemesini söylediğim için) bende çocuğumla birlikte gitmek istiyorum, ama haftada iki gün görmek istiyor. annemlerede haftada 1 gün gitmesem kendimi kötü hissediyorum, ama onlar hiç bana gelmez, tek dertleri çocuğu görmek. neyse işte gitmek istiyorum da ama evi ne zaman toplicam onu şaşırdım, ne kendime ne eve vaktim olmuyo. evde kocam var ama keyfine göre uyanir, bende çalar saat gibi her sabah 10 dakka başında durmaktan biktim. ne evde yardim eder ne cocukla ilgilenir o zaman ben ne yapayim? cocugumu yanlız da yollamak istemiyorum.. kv desem gel bizde gör kiyameti koparir allahımmm:KK43:

Son düzenleme:
Çocuk bu, elektrik süpürgesi değil ki ödünç veresin, çocuğu kendi evine götürüp sevmesi baştan absürt. Gel burda sev, ben çocuğumu yollayamam de, kavga edin, küsün hepinizin kafası rahat etsin. Kavga etmekten neden çekiniyorsun?
Kocan ev işlerine yardımcı olmuyorsa hafta da 1 temizlik için yardımcı tutabilirsin. Kendini parçalamana gerek yok, zaman yoksa yoktur ertesi güne kalır birşey olmaz.

Çocuk bu, elektrik süpürgesi değil ki ödünç veresin, çocuğu kendi evine götürüp sevmesi baştan absürt. Gel burda sev, ben çocuğumu yollayamam de, kavga edin, küsün hepinizin kafası rahat etsin. Kavga etmekten neden çekiniyorsun?
Kocan ev işlerine yardımcı olmuyorsa hafta da 1 temizlik için yardımcı tutabilirsin. Kendini parçalamana gerek yok, zaman yoksa yoktur ertesi güne kalır birşey olmaz.

Slm arkadaşım sen biliyorsun benim onunla en son kavgami ondan sonra çocukla ve eşimle hep birlikte gittik sarildi bana hersey unuttum ben boşver fln dedi ona dedim kabul ediyormusun çocuğu
dudagindan opmemeyi kendisi yine zor ikna oldu hemende altta kalmamak icin ben onun zaten en çok burasini öpüyorum deyip bez bölgesini gösterdi hemde kocamin yaninda kocam da yine pisirik pisirik sustu tabi. neyse kalkip gidince oluna diyo bla bla günü getir çocuğu bana ama inadına bugün gidecem aslında kavga cikmasin durayim hem evi toplarim demistim ama sen çok haklisin kavga cikarsa çıksın yoksa yine kendi bildigini okur evde çok rahatsız oluyorsa kocam bikere olsun kendi toplasin off biktim bunlardan ana oğul

Slm arkadaşım sen biliyorsun benim onunla en son kavgami ondan sonra çocukla ve eşimle hep birlikte gittik sarildi bana hersey unuttum ben boşver fln dedi ona dedim kabul ediyormusun çocuğu
dudagindan opmemeyi kendisi yine zor ikna oldu hemende altta kalmamak icin ben onun zaten en çok burasini öpüyorum deyip bez bölgesini gösterdi hemde kocamin yaninda kocam da yine pisirik pisirik sustu tabi. neyse kalkip gidince oluna diyo bla bla günü getir çocuğu bana ama inadına bugün gidecem aslında kavga cikmasin durayim hem evi toplarim demistim ama sen çok haklisin kavga cikarsa çıksın yoksa yine kendi bildigini okur evde çok rahatsız oluyorsa kocam bikere olsun kendi toplasin off biktim bunlardan ana oğul
Yaptığından değil hassasiyetinin farkında ve bilerek kızdırmak için yapıyor bence. Kayınvaliden bunları yapıyor olsa sana tamam der yalnız kaldığında yine bildiğini yapar ama seninki bilinçli olarak kışkırtmak için söylüyor. Niye hayatı kendine zehir edesin? Küs konuşma çocuğu gördü görmedi derdin de olmaz. Onun istediği olduğu sürece kadın niye değişsin? Kızıyorsun, kendini yiyorsun yine çocuğu kadının istediği gün istediği saatte kucağına veriyorsun, verme.

Merhaba arkadaşlar..

Ben çocuğumla annemlere hep birlikte giderim,
Ama kv hep eşime çocuğu ona götürmesini söyler, ve en son kavgadan sonra (çocuğu dudagindan opmemesini söylediğim için) bende çocuğumla birlikte gitmek istiyorum, ama haftada iki gün görmek istiyor. annemlerede haftada 1 gün gitmesem kendimi kötü hissediyorum, ama onlar hiç bana gelmez, tek dertleri çocuğu görmek. neyse işte gitmek istiyorum da ama evi ne zaman toplicam onu şaşırdım, ne kendime ne eve vaktim olmuyo. evde kocam var ama keyfine göre uyanir, bende çalar saat gibi her sabah 10 dakka başında durmaktan biktim. ne evde yardim eder ne cocukla ilgilenir o zaman ben ne yapayim? cocugumu yanlız da yollamak istemiyorum.. kv desem gel bizde gör kiyameti koparir allahımmm:KK43:

çocuğunuz istismara uğruyor .
resmen ellememesi gereken yerleri öpüyor.
bebeğin cinsel kimliğini de bozar . kesinlikle yaptırmayın.
gerekirse görüşmeyin . gerekirse ömür boyu görüşmeyin . bu nedir . sapıklık.

Sizin onceki konunuzda da ayni seyi dusunmustum, keske dogru duzgun bir sosyal guvenlik ve cocuklari koruma sistemimiz olsa da yavrunuz yasadiklarindan kurtulsa, cunku siz hala onu kurtarmanin degil evi toplamanjn derdindesiniz.

Çocuğunuzun istismara uğradığının farkında mısınız? Hala kv kıyamet koparır, evi ne zaman toplıcam falan diyorsunuz.

Biliyorum ama ne desem anlamiyorlar anlayış gostermiyorlar en son cinnet geçirdim bogazimdan geldigince bagirdim ama yine kadın aynı kadın her 4. Lafi şeyini yiyeyim d..... yiyeyim oğlu yanindayken bile ya utanma yok kadında işte..

Kayınvalideniz çok cahil sanırım. Çocuğu yalnız da göndermeyin, sevsin diye kalkıp yalnız başınıza çocuğu da götürmeyin. Kendinize ait dolu dolu bir hayatınız olmalı. Kayınvalideye çocuk taşımak diye bir göreviniz yok. Haftada bir kere eşiniz, siz ve çocuk yani çekirdek aileniz hep beraber gidersiniz. Üçünüz beraber hareket edin. Hatta sizin ailenize de üçünüz gidin. Arada bir yalnız da gidersiniz ama sık sık siz bir yerde, eşiniz başka yerde, çocuk başka yerde çok saçma bir düzen. Siz bir ailesiniz, öyle davranın.

Sizin onceki konunuzda da ayni seyi dusunmustum, keske dogru duzgun bir sosyal guvenlik ve cocuklari koruma sistemimiz olsa da yavrunuz yasadiklarindan kurtulsa, cunku siz hala onu kurtarmanin degil evi toplamanjn derdindesiniz.

Hayır yemin le ben cocugumu nasıl iyi büyütürum diye her dakka care bulmaya calisirim ama size sadece bunu anlat mak istedim benim kocam bana yardim etmedigi halde benden böyle taleplerde bulunuyo çocuk anneme yanlız gitsin çünkü annesinin asla uzulmesini veya rahatsiz olmasini istemez ama beni düşündüğü yok ben sadece kendimi yalıs ifade ettim tek hilmek ostedigim ben boşanmadan kurtula bilirmiyim böyle durumlardan?? Uzağa taşınsam mesela cok uzaga

Kayınvalideniz çok cahil sanırım. Çocuğu yalnız da göndermeyin, sevsin diye kalkıp yalnız başınıza çocuğu da götürmeyin. Kendinize ait dolu dolu bir hayatınız olmalı. Kayınvalideye çocuk taşımak diye bir göreviniz yok. Haftada bir kere eşiniz, siz ve çocuk yani çekirdek aileniz hep beraber gidersiniz. Üçünüz beraber hareket edin. Hatta sizin ailenize de üçünüz gidin. Arada bir yalnız da gidersiniz ama sık sık siz bir yerde, eşiniz başka yerde, çocuk başka yerde çok saçma bir düzen. Siz bir ailesiniz, öyle davranın.

Bizde baştan beri hersey yanlış ti malesef.. kocam desen tek kendini düşünür yeri geldimmi annesini bana sadece laflarla seviyorum meviyorum ama içi boş laflar işte aslinda ben boşanmak istiyorum aylardir senelerdir ama bi turlu cesaret edemiyorum..

Bizde baştan beri hersey yanlış ti malesef.. kocam desen tek kendini düşünür yeri geldimmi annesini bana sadece laflarla seviyorum meviyorum ama içi boş laflar işte aslinda ben boşanmak istiyorum aylardir senelerdir ama bi turlu cesaret edemiyorum..

Cesaretinizi toplayana kadar boş durmayın. Çalışmıyorsanız çocuğunuz biraz büyüyene kadar kurslara gidip veya eğitiminizi devam ettirip kendinizi geliştirin. Sonra iş bulup kendinize güveninizi arttırın. Hala cesaretiniz olmazsa iyi bir psikoloğa birkaç seans gidip güç kazanırsınız. Sonra da sizin için en iyisi neyse onu yapabilirsiniz.

Eşinle konuşta bu kadar yük arasında bırakmasın seni de azıcık yardım etsin.
Dudaktan öpmek ne demek çocuğu be. Gönderme sakın tek başına.

Ya allah askina adam yatiyor tinlamiyor bişeyi sizde kendinizi parcalayip torunlarini sevsinler diye ayağına goturuyorsunuz ee sizde gidin evi bişeyler götürsun bosverin. Yada gitmek istemiyorsanz eviniz dağınikken falan sert net şekilde gelin görün isim var gelemiyorum deyin yani çocuğu saklamiyorsunuz ki

Önceki konularinizi da biliyorum ve ne evliliginizi ne sizi ne eşinizi sağlıklı bulmuyorum..
Çalışmayan ama sizi piyon gibi kullanan bir eş,cahil ve seviyesiz bir kayinvalide ve tüm bunlara karşılık hala oraya nasıl gotururum derdine düşmüş bir siz..
Malesef sizin yerinize kendimi koymayı deniyorum ama olmuyor..
O masum çocuğun Allah yardımcısı olsun.

ben supurgemi kv ye verdim kirdi....

X