Çocuğu olup tekrarlayan düşükler yapıp genetik test yaptıranlar

Dünyam başıma yıkıldı artk tüp bebeğe karar verdim
geçmiş olsun rabbim kimseye yaşatmasın çok zor sizin kaybinizin nedeni bellimi benim de iki kaybım var 10 ve 13 haftalık bende tüp bebek tedavisine baslicam rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🙏

geçmiş olsun rabbim kimseye yaşatmasın çok zor sizin kaybinizin nedeni bellimi benim de iki kaybım var 10 ve 13 haftalık bende tüp bebek tedavisine baslicam rabbim isteyen dileyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲🙏
Evet eşim 45 kromomlu 13 ve 14 uncu geninde sknti var bu yüzden bebekler ölüyi bende tuo bebeğe karar verdim ama nasıl bi yol izlemem gerek bilmiyorm

Evet eşim 45 kromomlu 13 ve 14 uncu geninde sknti var bu yüzden bebekler ölüyi bende tuo bebeğe karar verdim ama nasıl bi yol izlemem gerek bilmiyorm
benim ikinci kayıttan sonra tüp bebek merkezine yönlendirdi doktor genetik istedi bizden onu beklıyoruz sonuçlar çıkar çıkmaz gidip giruscez tekrar ona göre tedaviye başlicaz

Evet
benim ikinci kayıttan sonra tüp bebek merkezine yönlendirdi doktor genetik istedi bizden onu beklıyoruz sonuçlar çıkar çıkmaz gidip giruscez tekrar ona göre tedaviye başlicaz
Evet biraz geç çıkıyor test sonucları benm ki 3 ay sonra çıkmıştı

Evet
Evet biraz geç çıkıyor test sonucları benm ki 3 ay sonra çıkmıştı
yaa bende vereli 2 aya yaklaştı hâlâ çıkmadı ama iyi bir tüp bebek merkezi ile görüşün gerçekten bir çoğu yalnızca maddiyata bakıyor rabbim yardımcımız olsun inşallah

Kızlar iyi akşamlar
Pazar günü bebegimin olduğunu öğrendim
Daha yeni yazışmıştık ..Doktorun iyi demişti ... Cidden üzüldüm ya , Bu öyle bir durum ki ; ilk evladının oluşmasında mucize olup sağlıklı oluşumunu sağlamış ..
Allahım ona sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürler versin , sana da Rabbim sabırlar versin .Yorgun düştün , biraz gönlünü dinle ,şükrü sena eyle arkadaşım ...

Tüp Bebek için de iyi bir yer araştır, ben birkaç aydır araştırıyorum .
Karar verdim çok şükür , şimdi de işin plan programı kaldı ..
Rabbim yolumuzu açık eylesin

Meral01 Meral01 nereyle görüşeceksiniz ?

Daha yeni yazışmıştık ..Doktorun iyi demişti ... Cidden üzüldüm ya , Bu öyle bir durum ki ; ilk evladının oluşmasında mucize olup sağlıklı oluşumunu sağlamış ..
Allahım ona sağlıklı sıhhatli hayırlı ömürler versin , sana da Rabbim sabırlar versin .Yorgun düştün , biraz gönlünü dinle ,şükrü sena eyle arkadaşım ...

Aynen çok sürmedi mutluluk malesef duyduktan 8 gün sonra melek olmuş yavrum ağrıyla gittm olduğunu öğrendim dünyam yıkıldı o kadar insan var ki istemeyip olan ve aldıran yurda bırakan biz istiyorz yalvariyorz ama bizim yine olmuyor bizim sınavımız da bu galiba 😔

Aynen çok sürmedi mutluluk malesef duyduktan 8 gün sonra melek olmuş yavrum ağrıyla gittm olduğunu öğrendim dünyam yıkıldı o kadar insan var ki istemeyip olan ve aldıran yurda bırakan biz istiyorz yalvariyorz ama bizim yine olmuyor bizim sınavımız da bu galiba 😔
Her hüznün sebebi vardır ..
Allah'ım ölümün bile güzelini versin öyle diyelim ,kaybettiğin her kalp seni orda bekliyor olucak .
İnş Rabbim yuvanda mutlu huzurlu eder,kalbini aklını karartma ..

adanada Bülent haydardedeoğlu ilk görüşmemizi yaptık testlerin çıkmasını bekliyoruz tedavi için

Merhaba hanımlar benim bi çocuğum var sağlıklı .kardeş istedik üç düşük yaşadım bebeklerin kalbi durdu son gebeliğim 14.haftada sonlandırıldı.pıhtılaşma testleri rahim filmi hormon testleri yapıldı bi problem yok.genetik test sonucunu bekliyorum eşimden de alındı test.yani genetik bi problem olsa ilk çocukta niye problem yaşamadım gibi sorular var aklımda 🙈böyle bi durum yaşayan varmı acaba
bir de ben varımm..3 kalp gelişim durması kürtaj bir kimyasal..sebebi belli değil
Kızlar iyi akşamlar
Pazar günü bebegimin olduğunu öğrendim

çok üzüldüm sizin adınıza ya..

X