Cocugunuzu haftasonu sehre gelen sirke mi götürmeyi düsünüyorsunuz?

weiss

Hayr-ül a-bı dıde
Kayıtlı Üye
7 Mart 2012
3.387
428
Sirklerin vazgeçilmez yıldızları hayvanlara şovların hazırlık aşamalarında yapılan eziyetler görenleri şoke ediyor.

İşte saatlerce gülerek ve hayranlıkla izlediğimiz hayvan sirklerinin görünmeyen yüzün..

[video]http://www.internethaber.com/hayvan-sirklerinin-gercek-yuzu-18-video-galerisi-81906.htm[/video]

Allah'ın belaları..
10. saniyede kapatmak zorunda kaldım..
Nefret ediyorum sirklerden.. nefret!!

Sirke görmedim ömrüm boyunca gitmeyi de düşünmüyorum. Sadece bununla sinirli değil aldigimiz kozmetik ürünlerine de dikkat etmeliyiz hayvan deneyleri yapmayan ürünlere yonelmeliyiz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sirke gitmedim omrum boyunca gitmeyi de düşünmüyorum. Sadece bununla sinirli değil aldigimiz kozmetik ürünlerine de dikkat etmeliyiz hayvan deneyleri yapmayan ürünlere yonelmeliyiz.

Haber detayına bakmadım , kaldırabileceğimi sanmıyorum .
Bu konularda oldukça hassas olduğumdan maalesef sirk dahil , bir çok sektörde nasıl işkencelere maruz kaldıklarını biliyorum. Kesinlikle götürmedim , düşünmüyorum.
Diğer alanlarda da elimden geldiğince dikkat etmeye çalışırım .
En kötüsü bazen durumu paylaştığınız insanların kayıtsız kalması , e napalım yani tavırları çok üzücü :KK43:

Aklıma gelmişken; çeyiz çömbelek derdine düşüp ''kaz tüyü yorgan aldım sıccacııkk tutuyomuşş '' derken iki defa düşünmek lazım.Düşünmek belki lazım olur bize.

$BfvB0DlCYAErDZv.jpg

Haberi bünyem kaldıramayacagim için izlemedim. Az çok ne olduğunu tahmin ediyorum. Buna dur.demek bizim elimizde.

Merak ediyorum giden var mı anlatsın hele bi ne zevk alınıyor bu sirklerden.?

Haberi açamadım,içeriğini görmeye gücüm yok.

Lanet olsun,insandan daha zararlı vahşi bir varlık yok şu dünyada.

X