Gebeliğe Hazırlık Cocuk isteyenler buraya

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Sonsuzum01

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2021
4
0
28
Kızlar merhaba beb 4 yıllık evliyim 2 kez hamile kaldım 1 tedavi yoluyla 1 tanede bir kadın sayesinde 4 ay önce rahim filmidecekildim ama tıkanıklıgım var iki tüptedede ve agır enfeksiyon yani iltihap bu yüzden sperm gitmiyo tüplere ve ben ameliyat olucaktım ama ameliyatta cözüm olamaya biliyormuş bunu yazmamın nedeni allah rızası için cocuk isteyen herkese sebeb olmak urfada yaşıyorum gelin olarak urfaya geldim neyse uzatmayım 1 senedir bir kadın var dihorlar benim pek içimden gelmiyordu gitmek ama okadar cok insan gitmeye başladı ki bende gitmeye başladım 2 keredir tüp bebek denemesi yapıp 20 senedir cocugu olmayan akrabamızın cocugu oldj onu dogurdu tekrar gitti teyzenin yanına tekrar olduve bir cok kişinin olmuş benim iltihabım sökülmeye basladı ve tüplerim yavaş yavaş acılıyormuş abu mesanımk görüpte okuyan ablalarım kardeşlerim belki sizin imkansız dediginiz sey nasibiniz belki bu teyzededir ben allah rızası icin paylasıyorum.

Neyle? Evde usg hsg mi var?
Canım ben yalanmı söylicem allahtan korkarım sen bi sor annene 40 sene önce nerde hgs çekiliyormuş diye biraz insaflı olun ya bu dalga geçilecek bi konu değil hassas bi konu ben Allah rızası için söylüyorum Allah kimin eline kimin şifasını. Koyacağını. Biliyo. Bazen böle yerlere gidersin olmaz hastaneye gidersin olur basende hastanelerde ömür çürütürsün. Böyle yerlere gidersin olur Kimin kısmeti kimde Allah bilir ben sadece. Aracı olmak istedim Bu kadar lütfen siz inanmıyorsanız kendinize saklayın

Canım ben yalanmı söylicem allahtan korkarım sen bi sor annene 40 sene önce nerde hgs çekiliyormuş diye biraz insaflı olun ya bu dalga geçilecek bi konu değil hassas bi konu ben Allah rızası için söylüyorum Allah kimin eline kimin şifasını. Koyacağını. Biliyo. Bazen böle yerlere gidersin olmaz hastaneye gidersin olur basende hastanelerde ömür çürütürsün. Böyle yerlere gidersin olur Kimin kısmeti kimde Allah bilir ben sadece. Aracı olmak istedim Bu kadar lütfen siz inanmıyorsanız kendinize saklayın
40 sene önce bu kadar doğurganlık sorunu da yokmuş. Şimdi tıp ve gelişmiş teşhislere, tedavilere çok çok daha muhtacız. Ben bilim dışı hiç bir şeye inanmıyorum. Çıkıp da burda ameliyat da çözüm değil derken bunu neye dayandırdınız? Laparoskopi olan kaç kişi tanıdınız kaçı fayda görmemişti?

Kızlar merhaba beb 4 yıllık evliyim 2 kez hamile kaldım 1 tedavi yoluyla 1 tanede bir kadın sayesinde 4 ay önce rahim filmidecekildim ama tıkanıklıgım var iki tüptedede ve agır enfeksiyon yani iltihap bu yüzden sperm gitmiyo tüplere ve ben ameliyat olucaktım ama ameliyatta cözüm olamaya biliyormuş bunu yazmamın nedeni allah rızası için cocuk isteyen herkese sebeb olmak urfada yaşıyorum gelin olarak urfaya geldim neyse uzatmayım 1 senedir bir kadın var dihorlar benim pek içimden gelmiyordu gitmek ama okadar cok insan gitmeye başladı ki bende gitmeye başladım 2 keredir tüp bebek denemesi yapıp 20 senedir cocugu olmayan akrabamızın cocugu oldj onu dogurdu tekrar gitti teyzenin yanına tekrar olduve bir cok kişinin olmuş benim iltihabım sökülmeye basladı ve tüplerim yavaş yavaş acılıyormuş abu mesanımk görüpte okuyan ablalarım kardeşlerim belki sizin imkansız dediginiz sey nasibiniz belki bu teyzededir ben allah rızası icin paylasıyorum.
Tıp neden var acaba. yani şu yazdığınızın elle tutulur hiç bir yanı yok. Sizin yüzünüzden çok daha kötü durma düşerse biri nasıl vicdanınız rahat olacak. Yapmayın Allah aşkına. alternatif tıp bile değil bu

Hiç unutmam üniversitedeyken böyle kafaya göre bi adam zayıflama ilacı almış sonra böbrek yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılmış haberlere çıkmıştı sonra adam öldü neyse demek. İstediğim TIP TA VE ALTERNATİF TIP TA HER KÜR HER TEDAVİ HERKESE İYİ GELMEZ ALLAH HERKESE ACİL ŞİFA VERSİN BU MÜBAREK GÜNDE 🤲

Bazen normalde vücutta alerjik bir duruma denk gelirse geri dönülmez durumlara yol açıyor Allah göstermesin bence herkes sizin kadar şanslı olmayabilir ✋✋✋✋

Canım ben yalanmı söylicem allahtan korkarım sen bi sor annene 40 sene önce nerde hgs çekiliyormuş diye biraz insaflı olun ya bu dalga geçilecek bi konu değil hassas bi konu ben Allah rızası için söylüyorum Allah kimin eline kimin şifasını. Koyacağını. Biliyo. Bazen böle yerlere gidersin olmaz hastaneye gidersin olur basende hastanelerde ömür çürütürsün. Böyle yerlere gidersin olur Kimin kısmeti kimde Allah bilir ben sadece. Aracı olmak istedim Bu kadar lütfen siz inanmıyorsanız
Herkese herşey fayda etmiyor ki eskiden di o ben şunu yaptım sende yap al şu hapı iç şimdi herkesin vücut ve yaşam stili başka artık

Bazısı dr a gidiyor psikolojik olduğu zaman dr ilaç bile yazmıyor geçici bir süreç diye bazısına da ilaç yazıyor ki vücut artık toparlansın diye 🤷‍♀️

X