çocuk istiyorum ya siz.......

ELha2012

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
521
9
tüp bebek tedavisindeyim finale az kaldı ve ben çok korkuyorum,,son 1 hafta geri sayım başladı 'ALLAHım bu nasıl bir duyguki bizi bu kadar heyecanlandırıyo' ..........Anne olmak ne güzel bi duygu olsa gerek bana moral verin....

Son düzenleme:
canım selam................insan heyecanlanmaz mı canım.........rabbım inş bu kez nasıp edr..........ins bebeişin tutunur sana...........rabbım kımsenın emeklerını boşa çıkarmasın ..............annalık duygusunu yaşatsın sana...........pozıtıf olmaya çalış...........booolllllllll dua ile..........

çok sağol canım bu ilk denemem o yüzden çok heyecanlıyım 5 gün kaldı transfere inanamıyorum hala........sen tedavidemisin..

canım hayat heyecenını anlıyorum ............benımde transferım çarşamba ınş...........rabbım ne dedıyse o olacak.............ne yapalım............iğne ve ilaçlarımı kullanıyorum..........buyuk gune az kalıdı ama en zoru beklemek...............rabım yardımcımız ols.........yaşın kaç sen kuçuksundur ..sorun neydı canım sen yenı uyesın sanırım...

evet dün katıldım yeniyim yaş 28 sorun benderahim içinde polip vardı aldırdım tabi bu çocuk olmadı bende direk tüp bebeğe geçtim

polıp aslında engel değildir..........tedavın ınş hayırlı olur...........bant yerıne doktorum bana ığne verdı.......bant ve jel sıkıntılı oluyo yok yapıştı yok yerınden cıktı..........ığne sevmesemde daha ıyı .....

polipi aldırdım zaten,ya bilmiyorum ki artık yoruldum gerçekten kaçıncı doktor en son burası bakalım ama tüplerdede sıkıntı var .........bi açıldı diyolar bi açılmadı bu doktorum çok iyi bakalım benim dondurulmuş embriyo senin

2 ay önce donduruldu 16 tanesi döllendi şükürler olsun.polipi aldılar şimdi bantlar ilaçlar sonrada transfer olucak hayırlısı olsun bakalım....senin yaş kaç

Son düzenleme:
inş canım olacak.................sende boy pos fıstık gıbısın kız..............benım dondurulmuş değil bugun haber beklıyorum canım............inş guzel sonuçlar alırız

senin yaş kaç eminimki sende çok güzelsindir...insanın kaderi güzel olsun topluma giremiyorum nereye gitsem soruyo insanlar 3 senelik evliyim ama çok sıktılar beni sen kaç senelik evlisin

kız senin bi çocuk var anneliği yaşamıssın rabbim banada bi tane versinde inş (hayırlı,sağlıklı )anneliği tattırsın.amin.amin.amin.amin.

canım inş rabbım versın kısa zamanda..........benımde evliliğm üçüncü yılında tedavıyle bı oğlum var canım...........şimdi ondördun içinde..........rabbım cumlemıze nasıp ets.........dıyorum ya rabbım sızlerede bı tanecıkte olsa versın canım.............sende inş benım gıbı 3. yılda yalalarsın bebeni...............

bu ımtıhan zor canım haklısın......inş verecek rabbım............benım amacım ona kardeş ..çook ıstıyo sonkez denıcem dedım....bakalım.........ama sızın stresuınız daha zr bılıyorıum.....rabbım yar ve yardımcınız ols canım............inş bu yaz kısmetlı gelır bızlere...

gerçekten çok zor bi imtihan ama şükürler olsun yinede beterin beteri var.....herşeyin hayırlısı olsun inş ,sende haklısın bi kardeş çok büyük bi ihtiyaç bi çocuk için.benim içime hep ikiz çocuğum olucak gibi doğuyo çok yoğun hissediyorum ama sağlıklı olsunda 1 tane olsun bana ANNE eşime BABA desin çok istiyorum,EŞıME ben hamileyim dediğim an yüzündeki ifadeyi görmeyi inan ne kadar istediğimi bilemezsin ,ya hamile kalırsam dediğim an gözlerinin içi gülüyo........bu nası bi duygu yaaaaa:Saruboceq:

evet canım eşler çok mutlu oluyo bu denemeyı öle ıstedıkı eşım kıramadım artıkç.............inş canım ya ıkızın olurda bı guzel buyutursun ve bı daha uğraşmazsın inşşşşşşşşşşşşşşşşş

X