Çocuk istiyorum

Kzım anlamıyormusun sen biz evliyiz onunla resmi nikalı adam imam nikahlı evlenmş bizim doguda bu normal sen anlamyorsn ben kuma degilm ewt senın deyımnle metres yapmış ama ben hamile kalıp eşimle sehir degişterecem eşim dem çocuk istyorm isteksz o sadece bana bu konuda yardmcı olmanızı istyorm

Resmi sizinle mi evli ?
İmam nikahı var ise evli olunmuyor.
Sizi aldatan bir adamdan tekrar çocuk yapmayı düşünmek büyük bir fiyasko. Yazık olur çocuğa
Eşinizde istemediğine göre sizi sevmiyordur.
Öyle ama sorunlarımz oldu bendende kaynaklandı belki ben esimi sevyom evliligmi kırtarmak istyorö

Çok karışık bir durımdaym geröekten bir yandan kızım. Eşim evli ama benle yasyor. Ve ben elimden geldgince onun yanna gtmesme engel olyorm ayrılmayı dusundm ama olmuyor arkamda kimse yok
ne karışık bir işin içindeymişssin.
neden gerek oldu 2. kadına?
önce bu sorunu çözsen derim ben.
bu hayata bir masumu daha ortak etmek vicdani değil bana göre.
gün gelicek belki ayrılacak senden.
bu ihtimaller korkutmuyor mu seni?

Öyle ama sorunlarımz oldu bendende kaynaklandı belki ben esimi sevyom evliligmi kırtarmak istyorö

Çocuklamı kurtaracaksınız ?
Bence sende sorun varsa önce o sorunları düzeltmeye çalışın. Değiştiğinizi gerçekten gösterin..ondan sonra bakarsınız yolunuza.
Yoksa çocukla düzelmez o iş. Olan o günahsız yavruya olur. Bir yakınım aynısını yaşadı ordan biliyorum. Adam şuan çocuğu ile de ilgilenmiyor. Aramıyor. Sormuyor.

Aklınızı kullanın bedeninizi değil !

Kzım anlamıyormusun sen biz evliyiz onunla resmi nikalı adam imam nikahlı evlenmş bizim doguda bu normal sen anlamyorsn ben kuma degilm ewt senın deyımnle metres yapmış ama ben hamile kalıp eşimle sehir degişterecem eşim dem çocuk istyorm isteksz o sadece bana bu konuda yardmcı olmanızı istyorm

doğuyu bilmem ama yaşadığınız şey normal değil.ahlak dışı bir hayat süren koca normal olamaz.
önce normal olmadığını kabullenin.

bu cehaletle lütfen çocuk yapma!!!,evlilik kurtarmak için çocuk yapılmaz,evliliğinizin kurtarılacak bir yanı da yok adam metres tutmuş bir onun yanında bir senin yanında nasıl hazmediyorsun bu adamla birlikte olabiliyorsun da üstüne çocuk yapıcam diyebiliyorsun

Sizin Doğuda normal mi
Bizim Doğuda değil
Anladığım eşin üstüne kuma getirmiş ama sen bu adamdan niye çocuk istiyorsun onu anlamadım
Boşanamazsın töre var dersin, valla eşini ikna edeceksin ozaman başka çare Yok, ama hayırlısı bundan çocuk yapmaman
Biz senin yaşam şartlarını bilemeyiz , burda yardımcı olunabileceğini sanmıyorum sana

allah sana akıl fikir versin. umarım çocuğun olmaz yazık ya o çocuğa. doğuda normalmiş türkiyede yaşamıyorsunuz siz o zaman.

X