Çocuk istiyorum

Dersimmm

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
7
1
29
İyi günler ben evliyim ve 6yasında kızım vat eşim. İkinci evliligi yaptı benmle beraber olurken çok sıkı korunuyor ama ben çoçuk istyorum nasıl yapablirim

adam gitmiş bir defa evlenmiş üzerine sen tekrar bu adamdan çocuk istiyorsun senle beraber olmasınada karşı çıkmıyorsun üstelik ne mide var offf

Eşim benmle evliyken bir daha evlendi ve şimdi benden çocuk istemiyor ben istiyorm ama o istemyor

Ne saçmadır bu is nasil kuma olmayı kabul ettin ki sen sanki sorun sadece adamın çocuk istememesi gibi konuşuyorsunuz ya kumayi sindirmiş bide çocuk istiyorum diyosunuz bide bunu gayet normal birşeymiş gibi söylüyorsun

Çok karışık bir durımdaym geröekten bir yandan kızım. Eşim evli ama benle yasyor. Ve ben elimden geldgince onun yanna gtmesme engel olyorm ayrılmayı dusundm ama olmuyor arkamda kimse yok

Resmi nikahlı benm aile si beni istemyor ve ben eşimn beni sevdgne eminim bilmyorm inanyorösnz ama hocalarla yaptı yoksa çok guzel bir evliligm vardı

Çok karışık bir durımdaym geröekten bir yandan kızım. Eşim evli ama benle yasyor. Ve ben elimden geldgince onun yanna gtmesme engel olyorm ayrılmayı dusundm ama olmuyor arkamda kimse yok
Diğer kadın nerede

Eşim benmle evliyken bir daha evlendi ve şimdi benden çocuk istemiyor ben istiyorm ama o istemyor

Resmi sizinle mi evli ?
İmam nikahı var ise evli olunmuyor.
Sizi aldatan bir adamdan tekrar çocuk yapmayı düşünmek büyük bir fiyasko. Yazık olur çocuğa
Eşinizde istemediğine göre sizi sevmiyordur.

X