Çocuk sahibi olmak için manevi reçetem🍀🤰🏻🤱🏻

yarına okurum canım ben de kayıbnvalidem yanımda kafamfalan da çok yoğun oluyor kendime bile kaç gün sonra okudum :KK70:
Tamam canım bu arada sayım tamamlandı hatta çok fazla okundu bugün bı hocamiz Kabe'de okunanları bağışladı çok mutlu oldum nerden nereye nasip işte

Tamam canım bu arada sayım tamamlandı hatta çok fazla okundu bugün bı hocamiz Kabe'de okunanları bağışladı çok mutlu oldum nerden nereye nasip işte
ben de okudum canım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH ...AMİN...
tamamlanmasına da sevindim bundan sonra nasip kısmet inşallah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarımız olur inşallah amin

ben de okudum canım ALLAH KABUL EDER İNŞALLAH ...AMİN...
tamamlanmasına da sevindim bundan sonra nasip kısmet inşallah en yakın zamanda hayırlı sağlıklı salih ve saliha evlatlarımız olur inşallah amin
Cokkkj aminnn insaAllah 🤲

İyiki varsınız canlar Rabbim bu güzel saatlerin hürmetine kalplerinizde ne kadar hayırlı istekleriniz varsa cümlesini acilen size versin İnsaAllah 🤲 icindede bana ☺️

Kıymetli dostlarım enbiya suresinin son sayfasını Ramazan'ı Şerif'te 70 kişi bir defa olmak suretiyle okunursa biiznillah çocuğu olmayan hanımın çocuğu olur. Sizden ricam bir tane okuyup ve okuyabilirim diyenlere dağıtabilir misiniz Allah razı olsun

Eklentiler

• 1620124280928.jpg
    1620124280928.jpg
    92,8 KB · Görüntüleme: 71
Kıymetli dostlarım enbiya suresinin son sayfasını Ramazan'ı Şerif'te 70 kişi bir defa olmak suretiyle okunursa biiznillah çocuğu olmayan hanımın çocuğu olur. Sizden ricam bir tane okuyup ve okuyabilirim diyenlere dağıtabilir misiniz Allah razı olsun
Canım ya geç mi kaldım yeni gördüm 70 olduysada olsun ben yinede senin niyetine okicam canım Rabbimiz kabul eder

•Evlat sahibi olmak kendi hazırldıgım manevinreçetem. Şuan sıra sıra kendim okuyorum. Sizinlede paylaşmak istedi. Yeni esmalar buldukçada ekleyecegim. Sizinde eklemek istediginiz var ise lütfen yazın🍀
Eki Görüntüle 2710340

🍀Ya Rahmân, Ya Rahîm, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Rezzâk, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hâkim, 99 Esmaü'l Hüsna'nın hatırı için bana hayırlı bir evlat sahibi olmayı nasip et.”

🍀 4 Cuma üste üste 1000 defa “YA EVVEL CELLE CELALÜHÜ”diye samimiyetle ve kalpden zikredilirse,duası kabul olur.

🍀 7 gün güneş battıktan sonra 21 defa ” YÂ HÂLIK CELLE CELALÜHÜ” okursa, Allah’ın izni ile evlat sahibi olur

🍀 hergün "rabbi heb li minnessalihin" (100defa) okunur.

🍀Hergün Ya Varis Celle celalühü” diyerek 707 kere okunur.

🍀 Allahumme Ya Evve; hamile olmak niyetiyle 100 defa okunabilir.

🍀Allahumme Ya Mucib; 60 defa okumak Allah (c.c)'un izniyle bütün duaların kabul
olunmasına vesiledir.

🍀Allahumme Ya Semiu; Konuşmadan 100 defa okunup dua edilirse, dualar Allah (c.c)'un
izniyle kabul olur.

🍀İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm." "Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir." (Hicr, 15/86) âyetini geceleri 1267 kere tekrar eder ve bunu üç ay boyunca sürdürür.

🍀 "Fallâhu hüve'l-veliyyü ve hüve yuhyî"Muhakkak ki Allah dosttur ve yaratandır." (Şura, 42/9) âyetini, beraber olmadan önce 289 kere tekrar eder.

🍀 Çocuk sahibi olmak isteyen ve çocuğu

olmayan kimseler Rabbimize hayırlı ve salih evlat vermesi niyeti ile aşağıdaki ayeti kerimi(1227) defa okur. Bu okumaya 41 gün devam eder.Daha sonraki günlerde de okuyabilidği kadar okumaya devam eder.

Hicr süresi 86 ncı Âyet-i Kerim

İnne rabbeke huvel hallâkul alîm(alîmu).
إِنَّ رَبَّكَ هُوَ الْخَلاَّقُ الْعَلِيمُ

Manası:” Şüphesiz, Rabbin hakkıyla yaratanın (ve her şeyi) bilenin ta kendisidir.”

Eki Görüntüle 2710342

🍀Ayetel Kürsi'yi cuma gecesinde 7 kez okuyup sonrasinda da 7 kez su dua edilebilir:

"Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Halim, Ya Kerim, Ya Razzak, Ya Hannan, Ya Deyyan, Ya Hakim, 99 Esmaii'l Hiisna'nın hatiri iç bana hayirli bir evlat sahibi olmay1 nasip et."
Cocuk sahibi olmak isteyen kişiler oncelikli olarak niyet edip Kenzül Arş duasini seher zamaninda kibleye donuk bir sekilde okuyabilir.
Daha sonra 7 kez Ayetel Kürsi ve sonra 1 kez Turkce meali okunabilir.
Persembeyi cumaya bağlayan gece sessiz bir ortamda, kıbleye bakar sekilde ellerin acık gozlerin kapalı oldugu sekilde 7 kez ust uste Fatiha Suresi okunabilir. Duada salih ve icten bir niyet cok onemlidir. Devamında da gozler acık ve diz üstune cokerek:

"Allah'ım, sen en guzel sekilde ve en hayirli bicimde bizi riziklandiran, hem maddi anlamda hem de manevı anlamda bizi nimetleriyle riziklandiransın. Beni de rahmetinle muradıma eristir ve tez vakitde bana hayirli bir evlat nasip et, amin. "

🍀41 defa fatiha kıbleye doğru işaret parmağı göbek deliğinde olacak.
1 tane Meryem suresi ve
Ya Halik 731

Ya muheymin 145, Ya bari 213, Ya evvel 100, Ya semi 100, el mubdi 99, ya mucib, el varis 707 , Ya latif 129 , Ya malik 213, Ya musavvir 336, Ya Allah 70, Ya Rahman 70, Er rahim 70, ya kadir 70, Ya kavi 70 , Ya safi 100 , estağfurullah 818

🍀
19 gece farz namazları kılan biriyse namaz arkasından
namaz kılmayan biri ise her gece allah rızası ıcın 2 rekat olsun namaz kılarak namaz arkasından
abdestli olarak
şu esmalar 19 kez okunucak
Ferdün Samedün El Hayyel Kayyum Kuddusün kerimün Hakemun

sonra
19 ar kez şu ayetler okunucak

ali imran suresi 35nci 36ncı , 38inci 40 ıncı ayetler
meryem suresi 9uncu ve 10 uncu ayetler

fatır suresi 11inci ayet

saffat suresi 100 ve 101 inci ayetler

şura suresi 49- 50 inci ayetler

yasin suresi 82inci ayet - 83 üncü ayet

zariyat suresi 29 uncu ve 30 uncu ayetler

Eki Görüntüle 2710347

•Dualarınız ve hayalleriniz kaderiniz olması dileği ile. İsteyen herkese hayırlı sağlıkli evlatlar nasip etsin Rabbim. Unutmayım ki beklenen zamanla degil dua ile gelir 🤱🏻
Amiiin Amiiin

X